2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese gÜnaydınnnn...

Arkadaslar bişi sorucam kahverengi lekelenmem var diyenler. Acaba bu nası bi kahverengi koyu kahvemi yoksa böyle sütlü kahve gibimi

Canim benimde kanamam var ancak tespitlerime gore kanama az da olsa kirmizi renkte o leke sonra kahverengilesiyor.direk kahverengi degil benim ki rengi kisiden kisiye degisir tabi.

canım ben zeytinburnu avrasya hastanesinde gamze hanıma gidiyorum aslada vazgeçmiceğim bir doktor iki sene öncesinde kızımıda onda doğum yaptım :)

Aaa cnm bi arkadaşımda orada tamer bey diye bi dr de doğum yaptı. oda çok memnundu.
fiyatlar nası?

tamer beyde iyidir benim hem bayan olması açısından hemde güler yüz ve ilgisinden tek terciğim gamze hanım :) 62 tl muane ücreti yarın kontrole gidicem bende bakalım

KIZLAR BENİM 20 MART GÖZÜKÜYO, AMA DOKTORA GİTTİM DÜN KESEYİ GÖREMEDİ, BİR HAFTA SONRA DEDİ :KK43: AMA NORMAL DEDİ, BN YİNE DE STRES YAPYRM

Benimkide görünmemisti tam 4 haftalık gittim. Bu hafta bir daha çağırdı fakat ctesi bayram tatili bi sonraki c.tesi yeni doktoruma gidicem.

Benim kesem geçen hafta göründü haftaya gitcem bebek oluştu mu diye. Doktora gittim biraz önce progestan verdi bana. Düşük tehlikesi olmasın diye ay allahım ya inşallah hevesim kursagimda kalmaz

Allah ın izniyle birsey olmaz. Arkadasımda da olmustu kahverengi akıntı onun doktoru normal ilac yüklemeyelim demisti simdi bebiskosu 13 aylık oldu :KK66:

gözün aydın canım ne güzel :anneadayı::KK200: darısı bize ay şu kalp atışlarını duysaydım da bi rahat etseydim yaa.. cumartesi doktor 5+5 demişti şimdi ona göre 6+1 oldum bugün 2 hafta nasıl dayancam bi devlet hastanesine gidip baktırsam mı napsam :KK45:

sağol cnm benım doktor vajinal baktı bana o yüzden kalp atışı erken duyuldu bekle doktorunu derım cok fazla ultrasyona gırmek ıyı degıl

Teşekkür ederim canım. Allah bebeğine kavuşmayı nasip etsin. bu mübarek gecede inşallah sizin aranıza katılırım. idrarda doğru sonucunu 11 gün sonra almışsın benimde daha beklemem gerekiyor. daha şimdiden her gün yumurta yoğurt yemeğe meyve Yemeğe başladım bebeğim benimle mi değil mi bilmesemde. hakkımız da Hayırlısı.
Âmin canım. Allah hepimize bu duyguyu huzurla tattırsın inş.

Selam güzel anneler ben dün gittim doktora kese oluşmuş. Bende mart annesiyim inş hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi aliriz kucağımıza ve benim ilk gebeligim ve cok telasliyim sizde oyle misiniz anneler

Benimde ilk gebeligim.. Pek telaslı degilim aslında.. Duygularım biraz karısık..

Kızlar doktorunuz size vitamin verdi mi ben folik asit ve B12 nin bir arada oldugu 'folidoce' ilac kullanıyorum sabahları tok karnına..

tamer beyde iyidir benim hem bayan olması açısından hemde güler yüz ve ilgisinden tek terciğim gamze hanım :) 62 tl muane ücreti yarın kontrole gidicem bende bakalım
Cnm sgk lıyamı 62 tl? doğum fiyatlarını b iliyormusun?
bide ben çok uzağım aslında oraya ya :KK43:

Ben folbiol kullanıyorum cnim bide bide bi vitamin verdi de onun adı şimdi aklımda degil

Benimde son adet tarihim 9 hazirandı inşallah yarın qörebilirim keseyi.vajinal ultursyon yaptırmalımıyım sizce benim birde 1 düşüqüm var 8 ay önce bilmıorum korkuorum ama siz ne dersiniz kızlar karından qözükmezse 1 hafta daha bekleyimme yoksa alttan baktırıymımı?

X