2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evettt bendede oluyor. Ayrica belimde agriyor cok...

ayyy bende deee.. bel agrısı sırtıma yayılıyor hatta birde uyuyamıyorum. bi uyuyup bi uyanıyorum.

merabalarr bende mrt annesi aolacağım inş. zaman gecmek bilmiyor...
sizlere bir sorum var 10 gün sora ege akdeniz turuna cıkacaktım ben otobüsle acaba bebeğim için sıkıntı olur mu

Hayırlı ugurlu olsun allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin.. pek bilemiyorum şahsi fikrim doktoruna sorman..

Rahatladım şimdi kızlar ta evham var bende biraz acaba dedim bi sorun mu var neden ağrıyor arada aynen hep solda benimde

merabalarr bende mrt annesi aolacağım inş. zaman gecmek bilmiyor...
sizlere bir sorum var 10 gün sora ege akdeniz turuna cıkacaktım ben otobüsle acaba bebeğim için sıkıntı olur mu
Canimm doktoruna sor öncelikle tabiki sonuçta yorulabilirsi n bende çarşamba günü eşimin memleketine gitcez arabayla 4 günlüğüne yolculuk sıkıntı olur mu dedim doktora doktor dediki hamilelik bi hastalık değildir sen sadece dikkat et ama normal hayatina devam et yoksa bişey olcagi varsa pamukta da yatsan olur dedi. O yüzden sen gene de doktoruna danis canım seni takip eden o bi sıkıntı olup olmayacağını o soyleyebilir

kızlar hepinizi tebrik ederim. şu an yaşadığınız şu heyecan şu mutlululk var ya çok güzel. bir kez yaşadım ama kursağımda kaldı. yeniden yaşamak gelip aranıza katılmak istiyorum inş. 4-5 güne kadar belli olur nş durum. hepiniz için sağlıklı gebelikler dilerim.

kızlar hepinizi tebrik ederim. şu an yaşadığınız şu heyecan şu mutlululk var ya çok güzel. bir kez yaşadım ama kursağımda kaldı. yeniden yaşamak gelip aranıza katılmak istiyorum inş. 4-5 güne kadar belli olur nş durum. hepiniz için sağlıklı gebelikler dilerim.
Canimmm allah razı olsun en en yakın zamanda sende aramıza katil inşallah şu mübarek günün hurmetine kalben dua ettim sana

Inşallah baya umutlandim. .
Olursa bayramda Belli olacak işte. .
Eşim görev yaptigimiz yerde kaldı ona güzel bir bayram hediyesi olacak...
merhaba asiye hatırladın mı beni? 2 yıl önce zayıflama topiğindenim o zaman nickim aycine di. Tesadüfen gördüm mesajını inşallah çifte bayram yaşarsın.

Canım benim rahmim biraz arka taraftaymış normalde öne doğru olurmuş. Sıkıntı olmaz ama karından göremeyebiliriz demişti öyle de oldu. Görünmedi yani karından benim hemen moral gitti zaten. Sonra alttan baktı gördü çok şükür. Dr neden hemen moralini bozuyosun sağlıklı bir gebelikse hiçbişey olmaz, değilse de elimizden bişey gelmez stres yapma dedi. Darısı başına inş çarşama görürsün bence haberdar et mutlaka.
inşallah görürüm canım. tabiki haber veririm gelir gelmez.

Selam anneler
daha yeni oturdum :/ ama soyle birsey oluyor bende evdeyken cok gaz olmasindan dolayi galiba:))hep kasiklarim agriyor sanki bisey batiyor ama gezerken masallah hic biseyim yok
oglumdada cok gazim olmustu sonra oglumda cok gazli bir bebek oldu insallah bu bebis gazli olmaz.....
Yarin kismetse dra gidecegim tam 5hafta bitecek yarin kese gorunur mu acaba?
Usg de gorunmezde vajinal muayene yaptirmiycam(tabi bi sorun yoksa) bisey olmaz ama bana alttan muayenede sanki bebege zarar verecek gibi geliyor daha tutunmaya calisiyor sonucta rahatsiz etmemek lazim :)

kızlar cok özür dilerim cevap veremedim sorularınıza .. inşALLAH hepiniz sağlıklı keseler ve pıt pıtlar duyarsınız.
bhcg cok takılmayın her zamna 2 katı beklenmez artış.
Ya canım benîm artmadı die alttan baktılar 1256 dan 1852 oldu kese gördü bitane ama şüpheli dedi

Persembe gunu olan devlet hast. Kontrolum iptal olmus tam gun tatilmis artik bayram sonrasi kendi dr kismetmis :)

Persembe gunu olan devlet hast. Kontrolum iptal olmus tam gun tatilmis artik bayram sonrasi kendi dr kismetmis :)
Istanbuldamisin hangi hastaneye gideceksi?
Bende oglumda çapanin prof.una(muayenehaneye gitmistim)
Ama butun testlerimi ve dogumu capada yapmistim
Bu bebistede capaya gitmeyi dusunuyorum(ilk randevum yarin) nedense boyle ciddi durumlarda devlete daha cok guveniyorum

eğer hesaplarım doğru ise 21 mart yani doğum günümde allahinizni ile bebeğime kavuşuyorum:)

X