2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sezenorhan arkadaşım bu mübarek günde bunca insanın duasına ragmen nasip etmediyse Rabbim muhakkak vardır bir sebebi elbet ki her şerde bir hayır vardır Allah tez zamanda bu çektiğin sıkıntıların hayrını göstersin sana inşallah ve cok bekletmeden sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin sana inşallah dualarımızdasın ...

inşallah hayırlısıyla duyarsın tatlım aslında benim taktığım ettiğim yok ama eşim benden pimpirikli bide çevre malüm bebek sağlıklı olsunda benim kilom çok önemli değil

Bizim cücük an itibariyle 6+4 geriden geliyoruz
satla uyumlu degil fakat gecen hafta 5+4 di bir hafta buyumusuz cok sukur
henuz pit pit yok sabredicez beta hcg icin kan verdim yarin sonucu alicam bakalim degerler orantili yukseliyormu
Pazartesi turk drunda randevum var sanki kalb atisini duyarsam gerisi corap sökügü gibi gelecek

gözün aydın canım inşallah haftaya da kalp atışını duyarsın. ay ben daha keseyi bile göremedim yaa

Hoşgeldiniz kizlarrrr yaşasın bi sürü kişiyiz :)) ya bişey sorcam ara ara sol tarafım sizliyor acaba sizde de oluyor mu yerleştiği için mi oluyor

canım gözlerim doldu aglıyorum bu durumu en iyi seninle aynı kaderi paylaşan biz ler anlarız...ne kadarda vakurlusun Rabbim hepimizi birşeylerle imtihan ediyor..hamilelik takvimini silmişsin ençok da bu koydu...Rabbim tez zamanda kucagını bebişnle doldursun...canım bizi unutma

Allah rızası için bişey diyin cuma hcg 671 bugün 2670 çıktı dis gebelik teşhisi konuldu kese gözükmedi napicm ben (

Allah rızası için bişey diyin cuma hcg 671 bugün 2670 çıktı dis gebelik teşhisi konuldu kese gözükmedi napicm ben (
canım yapacağın şey belli.drunu değiştirmek. değerin gayet güzel.keseye nereden baktı vajinal mi? ayrıca şuan gözükmeyebilir biraz daha bekle ve başka dra git

canım yapacağın şey belli.drunu değiştirmek. değerin gayet güzel.keseye nereden baktı vajinal mi? ayrıca şuan gözükmeyebilir biraz daha bekle ve başka dra git
İkisine de baktı rahim de değil sağ tarafta bişey var dedi bütün dünyam başıma yıkıldı annem bi yandan ben bi yandan aglamaktan helak olduk hesaplayamiyorum hcg yi Allah için sn bi hesaplarmsn

İkisine de baktı rahim de değil sağ tarafta bişey var dedi bütün dünyam başıma yıkıldı annem bi yandan ben bi yandan aglamaktan helak olduk hesaplayamiyorum hcg yi Allah için sn bi hesaplarmsn
canım hesapladım olması gerektiği gibi artmış değerin gayet güzel yani.ağrın var mıydı? ben druna pek güvenemedim canım hemen başka dra git bence.

inşallah duyarsın canım.kişiye göre değişiyor sanırım kalp atışı.bence duyarsın
Aminnn canim...
Onceki gittigim doktor cok canimi sıkmisti...
Cumartesi ac karna gel kurtajla alabilirim bile dedi dusun...
Psikolojimi alt ust etti...
Kalp atisi icin erken duymayabiliriz dedi aldi usg ye....
Sonrasinda ise kesen buyumus cocuk olusmus kalp atisini duymuyorum..
kesenin hemen yaninda kanama var dedi ...
Kurtajla cumartesi alabilirim dedi...
Yerlesme kanamasida yasamistim ben...
Hayirlisi...

inşallah hayırlısıyla duyarsın tatlım aslında benim taktığım ettiğim yok ama eşim benden pimpirikli bide çevre malüm bebek sağlıklı olsunda benim kilom çok önemli değil
Benim esimde aynen oyle :)
Cevreden ayyy bu kilonla nasil tasiyacaksin cocugu diyenler olabilir...
Hepsine kulaklarini tika gitsin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…