2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah rızası için bişey diyin cuma hcg 671 bugün 2670 çıktı dis gebelik teşhisi konuldu kese gözükmedi napicm ben (
Canim benim hcg 7000 lerde oldugu halde karindan gorunmemisti...
Ertesi gunu gittigimde goruldu...
Degerin vence olagan bir artis gostermis...
Farkli bir doktora git istersen icin rahat etsin...
Ins. Mutlu haberlerle gelirsin...

benimde sol tarafım ağrıyordu ilk zamanlar şimdi ağrım biraz hafifledi ara ara kramp tarzında giriyor sol tarafımda hafif baskı hissediyorum

Kızlar doktordan geliyorum şimdi keseyi gördük çok şükür küçücük ama 5 mm miş :) Darısı tüm bekleyenlere inş. Bu arada bugün kadir gecesi mübarek olsun kandiliniz. Rabbim hepimize bebişlerini hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, olmayanlara da bu güzel duyguyu biran önce tattırsın inşaallah.

canım gözün aydın.amin inşalah. senle aynıyız bende çarşamba gitcem görürüm inşallah karından mı baktı?

Kizlar yumurta takibi yaptiriyorum bu ay. Bugun adetimin 8.günü. Solda bir yumurta gördü büyüklüğü 8.5 mm. Dr 11-12 olmasini bekliyordum pek hosuma gitmedi küçük dedi. 11.gün yani persembe yine bakacak. Ama pek bir mucize beklemiyorum büyüklük acisindan dedi. Eger buyumezse sizce bundan sonraki asamalar ne olacak.

Hahahaha napsin ilk Heyecan işte bende anneme diyorum kimseye soylemeyelim daha çok ufak diyorum annem diyo ki duymayan kaldı mı ki herkese söyledim diyor ahahahaah ama kizamiyorsun kii

Hahahaah benimki de koca versiyonu vallahi duymayan kalmadı bizimki istemeden oldu amaaa o dünden hevesliymis megersee :)

Merhabaaa amin insallah seninkide hayırlı ugurlu evlat olsun, benim bulantıdan ziyade bas dönmelerim var..

bende varim kizlar. Allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin insallah......

amiiin insallah hayırlı ugurlu olsuuunn

benimkide 4 haftalık görünmedi su an 4+4 teyim cumartesi bir daha gidicem kontrole insallah görürüz pıtırıcıgımızı

Hoşgeldiniz kizlarrrr yaşasın bi sürü kişiyiz :)) ya bişey sorcam ara ara sol tarafım sizliyor acaba sizde de oluyor mu yerleştiği için mi oluyor

evet benimde sol kasıgım agrıyor sızıyla adet sancısı karısık birsey bi agrıyor bi geciyor..

Allah rızası için bişey diyin cuma hcg 671 bugün 2670 çıktı dis gebelik teşhisi konuldu kese gözükmedi napicm ben (
Iyice baksinlar cnm hemen dis gebelik denur mi yaaa uktrasonda bakildimi 3600 ken 4 kusur haftalikti benim kesem gozundu

İşlerin yoğunluğu nedenile bikaç gündür gelemedim neler olmuş neler dönmüş bebeklerini kaybeden kaybetme aşamasına gelen arkadaşlara çok geçmiş olsun diliyorum ve allahtan sabır diliyorum rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul eder inşallah arkamızdan onlarda yetişir bizlerede hayırlısıyla kolaylıkla sağlıkla doğum yapmak nasip eder daha hepimizin bebekleri çok küçük bakalım bizler neler yaşıycaz inşallah hep güzel günler güzel konular konuşucaz her sayfayı okuyamadım ama çok üzüldüm yeni gelenlere hoşgeldiniz diyorum onların adınada çok sevindim

canım gözün aydın.amin inşalah. senle aynıyız bende çarşamba gitcem görürüm inşallah karından mı baktı?
Canım benim rahmim biraz arka taraftaymış normalde öne doğru olurmuş. Sıkıntı olmaz ama karından göremeyebiliriz demişti öyle de oldu. Görünmedi yani karından benim hemen moral gitti zaten. Sonra alttan baktı gördü çok şükür. Dr neden hemen moralini bozuyosun sağlıklı bir gebelikse hiçbişey olmaz, değilse de elimizden bişey gelmez stres yapma dedi. Darısı başına inş çarşama görürsün bence haberdar et mutlaka.

evettt bendede oluyor. Ayrica belimde agriyor cok...

sezenorhan cnm çok üzüldüm ya okurken ağladım resmen ama ne kadar metanetle karşılamışsın takdir ettim gerçekten. Rabbim sağlıklı olarak en kısa zamanda nasip etsin inşaallah dualarımızdasın bırakma ama bizi ya yaz arada

merabalarr bende mrt annesi aolacağım inş. zaman gecmek bilmiyor...
sizlere bir sorum var 10 gün sora ege akdeniz turuna cıkacaktım ben otobüsle acaba bebeğim için sıkıntı olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…