2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hımm aslında en iyisi ama insan dayanamıyor hemen görmek istiyor. adetin ne kadar geçti şuan canım? ben duyamam herhalde kalp atışını dimi daha erken. ama yolk oluşmuştur dimi
canım son adet tarihim 4 hazirandı. kalp atışın bi sorarsın ama bence bidahakine duyarsın :)

kızlar makyaj olayını napıyorsunuz siz? ben çok makyaj yapan biri değilim zaten ama çalıştığım için azda olda nemlendirici kullanıp bi kaç bişey sürüyorum ama zararı var mıdır sürmemem mi gerekir sizce?

Herkese merhabalar ,

bende bugün 7 haftalık hamileyim, 9 ay sonunda 2016 mart ayında inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız . Benim oldukça fazla bulantılarım var , yemek yiyemiyorum ,sizin durumunuz nasıl
Çok şükür bulantim baslamadi henüz ya inşallah başlamaz bakalım canım

kızlar makyaj olayını napıyorsunuz siz? ben çok makyaj yapan biri değilim zaten ama çalıştığım için azda olda nemlendirici kullanıp bi kaç bişey sürüyorum ama zararı var mıdır sürmemem mi gerekir sizce?
canım ben yapıyorum çok sorun olacağını sanmıyorum ama arkadaşlar ne yapıyor ben de merak ettim şimdi.

bende yapıyorum tatlım çalıştığım için artı kendimi daha iyi hissetmek için mecbur yapmak zorundayız.Abartmadan hafif makyaj yapıyorum bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

sorma canım ya bende çok dertliyim. üstelik dr kabız olmamalısın deyip durdu sanırım düşüğü tetikliyormuş. kayısı yiyorum iyi geliyor.bol bol ye
yiyorum valla sabah aç karna kiraz yemiştim cumartesi günü oda iyi gelmişti.Ama cumartesiden beri tık yok arkadaş.Yemekte yiyesim gelmiyor çıkamayınca bide bal alıp ılık suya bal atıp içim diyorum.Oda iyi geliyormuş kabızlığa .Hergün yapacam artık.

bende varım kızlar hepinize selammm, 6 haftalık hamileyim 4 haftalıkta kese görünmemişti yarın randevum var inşallah keseyide görürüz kalp atışını da duyarız Allah sağlıklıca kucağımıza almak nasip eylesin, olmayan arkadaşlara da en kısa zamanda nasip etsin..

yiyorum valla sabah aç karna kiraz yemiştim cumartesi günü oda iyi gelmişti.Ama cumartesiden beri tık yok arkadaş.Yemekte yiyesim gelmiyor çıkamayınca bide bal alıp ılık suya bal atıp içim diyorum.Oda iyi geliyormuş kabızlığa .Hergün yapacam artık.
hımm bende deneyim onu.yoksa durum çok fena:mad:

hımm bende deneyim onu.yoksa durum çok fena:mad:
dene tatlım o çok iyi geliyormuş.Hergün aç karna yap bakalım.internette de araştırdım ordada yazıyor.Hamilelerde kabızlık sorunu yasayanlar yapabiliyormuş.Hem balın bebğede faydası var.Bende akşam hemen gidip alacam.:KK49::KK49::KK76:yoksa dediğin gibi durum vahim :KK59::KK59:

dene tatlım o çok iyi geliyormuş.Hergün aç karna yap bakalım.internette de araştırdım ordada yazıyor.Hamilelerde kabızlık sorunu yasayanlar yapabiliyormuş.Hem balın bebğede faydası var.Bende akşam hemen gidip alacam.:KK49::KK49::KK76:yoksa dediğin gibi durum vahim :KK59::KK59:
canım sana dr yaptımı bu rubella cmv toxoplazma testlerini?

X