2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım evet mübarek gün dualar kabul olır.yaşın çok genç yine hayırlısı ile bebeğin olur belki tüp bebeğede gerek kalmaz doğal yoldan olur,benimde lekelenmem başladı şuan otobüsdeyim didimden istanbula dönüyorum bakalım doktorum ne diyecek

Canım doktorun medicana beylikdüzündemi?

rabbim yardımcın olsun arkadaşım burda iyi güzel anlarımızı paylaştıgımız gıbı acımızı da paylaşıcaz üzülmek yok hayırlısı buymus demekkı sağlıksız bır gebelıkmıs bende nısan da oldum kurtajımı rabbım 2 ay korunma suresınden sonra hemen nasıp ettı tekrar bu mutlulugu vardır bır hayır muhakkak Allah kucagını bos bırakmasın bır daha yasatmasın bu acıyı hepimizin bebeklerini korusun Allahım bu mubarek gunde

canım çok üzüldüm. inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik yaşarsın ve bebişini kucağına alırsın.

kızlar kadir gecemiz mübarek olsun. bugün birbirimize bol bol dua edelim. inşallah hepimiz sağlıklı bir gebelik geçiririz ve inşallah bebek isteyen tüm arkadaşlarımızda en kısa zamanda bu dileklerine kavuşurlar hayırlısıyla.

canım cok gecmiş olsun Rabbım seni böyle imtihan ediyor Aramızdan ayrılma sen bize hep umut verdin
Allahım herşeyi gönlüne göre versin canım benim seni seviyoruz

bu arada kızlar ben kendim ramazan ayında doğmuşum ve mart doğumluyum bebiş haberinide bu mübarek ramazan ayında aldım ve allah nasip ederse mart doğumlu olcas

canımcım çok saol hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım inşallah bana şuanda şaka gibi geliyor hala salak gbiyim :)
bende öyleydim ilk öğrendiğimde canım. hala tam hamile gibi hissetmiyorum ve korkuyorum. hiç belirtim yok azcık göğüslerim ağrıyor o kadar. bebişi görsem biraz olsun rahtlarım. çarşamba keseyi görmek için gidicem inşallah her şey yolundadır.

yaa kuzum benide çarşamba çağırdı doktor inşallah hakkımızda hayırlısı olur bebişlerimizi görürürüz

sezenorhan cnm benim inanılmaz üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum. . Inşallah bundan sonrası güzel olacak bu güzel kalbinin mükafatıni alacaksın inşallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…