2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım kötüyü düşünme bence dinlenmende fayda var. uzun yola çıkma derim ...henüz kanamn yok çok şükür kendi doktoruna görün ama kendini kesinlikle yorma ...rabbim sana nasip etsin bu mübarek günlerde

Inslh ilerlemez canim dikkat et kendine c vitamini tuketmeye calis bende persembe gunu ilk defa dr gidicem insallah keseyi goruruz

eskileri görmek iyi geliyor bana ..hayırlı olsun canım...perşembeye ben de gidecem umarım ben de duyarım pıt pıtları

Teşekkürler malesef turla gittiğimiz için otobüs yolculuğu yapıcam rabbime emanet artık,gideceksede yolda olmasın bari

Herkese merhabalar ,

bende bugün 7 haftalık hamileyim, 9 ay sonunda 2016 mart ayında inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız . Benim oldukça fazla bulantılarım var , yemek yiyemiyorum ,sizin durumunuz nasıl

Insallah bir sey olmaz canim. Tatil yaptiginiz sehirde hic vajinal usg yapan kadin dogumcu yok mu??
Vardır mutlaka ama burada vakit geçirmek istemedim didimdeyiz 1980 senesinde kalmış bir belde burası en iyisi istanbula sevgili doktorum mehtap yazıcıoğluna gitmek beni başka dr sakinleştiremiyecek bunu anladım.

Vardır mutlaka ama burada vakit geçirmek istemedim didimdeyiz 1980 senesinde kalmış bir belde burası en iyisi istanbula sevgili doktorum mehtap yazıcıoğluna gitmek beni başka dr sakinleştiremiyecek bunu anladım.

Oyle tabii ama yolculuk da tehlikeli olabilir diye dedim. En azindan bebegi gorsen lekelerin gecene kadar kalirdin.

Kızlar nasılsınız benim bulantı ve istifar etme olayım azaldı çok şükür bayram öncesi bi muayene olacağım çarşamba günü inşallah haftaya da ver elini Eskişehir :)

Canım üzme lütfen kendini umarım kötü bir durum yoktur bence yerleşme lekesi bile olabilir iyi düşün inşallah iyi olsun

İliskiye bizde ara verdik.Dr. sakincali hallerde iliskiyi önermiyorum dedi.Ama benim icim rahat etmiyor o sebeple aklima bile gelmiyor.Bide istek yok zaten hamilelikten galiba:) hic boyle degildim
sorma bende de isteksizlik fena hatta öğrenmeden önce de böyleydim kendime şaşıyodum meğer bundanmış
şöyle pat pat kötü konuşan doktorlara gıcık oluyorum ya tabi ki her şey Allah tan kötü bişi bile olsa öyle dangadanak söylenir mi ya hayret bişi. korkma canım korkma inşallah sıkı sıkı tutunacak bebişlerimiz dua et bol bol rabbim hayırlısını nasip etsin
Kızlar nasılsınız benim bulantı ve istifar etme olayım azaldı çok şükür bayram öncesi bi muayene olacağım çarşamba günü inşallah haftaya da ver elini Eskişehir :)
ne güzel ya benim de 2-3 gün önce başladı artarak devam ediyo bizde çarşamba sahurdan sonra eskişehir yolcusuyuz inşallah sordum doktoruma da bi sıkıntı olmaz dedi yolculuk

Canlarim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim destekleriniz için ve yine hepinize ayrı ayrı cvp yazmak isterdim yalnız vaktim olmadığı için yazamadım. Benim kesenin içerisinde bebek yerine kan pıhtısı gibi bir şey olmuş ve doktorum çok yoğun ve deneyimli bir dr olmasına rağmen ömründe ilk defa böyle bir şeyle karşılaşmış.eğer kürtaj olmazsam hayatı tehlikeye yol açabilirmis.burdan radyoloji ye gidicem az sonra ve aksamuzeri kürtaj olucak.ne kadar yıkıldığımı ve üzüldüğümü anlatamam.ama mübarek günde kesinlikle isyan etmek aklıma bile gelmedi her şer de bir hayır vardır. Rabbim belki bu sayede var olan bir kromozomal rahatsizligimizin araştırılması için ve daha sonrada tedavi olmamiz icin böyle birşey yaşattı bize.daha önceki 3 tane kimyasal gebeligim in sebebi de buymuş. Şimdi kurtajdan sonra 3 ay korunma süresi ve sonrası direk tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.ve kimseye de bu durumdan bahsetmiycem.sizleri çok seviyorum aranizdan ayrılmayı düşünmüyorum hepinize sağlıklı hayırlı gebelikler canlarim

Kızlar bugün doktora gittim hgc 1850. Çıktı bir önceki gün 1256 dı az artmış dış gebelik olabîlir dedi çok moralim bozul du şimdi başka doktora gidice muhtemelen alttan bakıcak ve karar vericek ((((

Gecmis olsun canim insallah bir daha boyle bir sey yasamazsin

Ama seni tebrik etmek istiyorum olayi buyuk bir metanetle karsilamissin anladigim kadariyla

canım benim ya demekki hayırlısı böyleymiş ne diyeyim ama şu mübarek günde duacınım inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alacaksın. bizleri habersiz bırakma...

Kızlar bugün doktora gittim hgc 1850. Çıktı bir önceki gün 1256 dı az artmış dış gebelik olabîlir dedi çok moralim bozul du şimdi başka doktora gidice muhtemelen alttan bakıcak ve karar vericek ((((
2 günde 1 2 kat artar canım.
sen arka arkayamı yaptırdın

canım benim inan o kadar üzüldüm ki.. tüm kalbim ve dualarımla yanındayım... umarım herşey yolunda gider... rabbimin bir bildiği vardır böyle güzel bir gecede elden ne gelir.. Allah sana kolaylık ve sağlık versin biran evvel.. ilk fırsatta yaz gene aklım sende kalır... çok geçmiş olsun canım benim... inan o kadar üzüldüm ki ne denir bilemiyorum..

canım benim inan ki çok üzüldüm ama elden bir şey gelmiyo işte her şey Allah tan, dualarımda olacaksın inşallah en yakın en hayırlı zamanda bebişin ya da bebişlerin sana gelecek, hiç moralini bozma hiç üzüleme ve evet burdan da gitme gel arada yaz bize, her şey gönlünce olsun inşallah

sezenorhan Canım bebeklerimiz kürtaj için henüz çok küçükler.Neden kürtaj yapıyorlar.Benim bi yakınım 2 aylık bebeğini kaybedince(kalbi durmuştu) ilaçla düşürttürdüler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…