2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar yaa ne yiyip ne içiyorsunuz nasıl besleniyorsunuz bugün doktor tarttı beni 44 kilo geldim aslında çok kötü değil sanki ama eşim taktı

sezenorhan sezenorhan canim rabbim sabirlar versin seni cok iyi anliyorum bende yasamistim ve simdi cok sukur 3 yasinda kizim var ve hamileyim hersey allah tan umudunu hic yitirme canim

Kızlar bugün doktora gittim hgc 1850. Çıktı bir önceki gün 1256 dı az artmış dış gebelik olabîlir dedi çok moralim bozul du şimdi başka doktora gidice muhtemelen alttan bakıcak ve karar vericek :KK43:((((
Canim sonucta deger yukseliyor dr muane etmedi mi di mi anlamadim bizi haberdar et canim

kızlar yaa ne yiyip ne içiyorsunuz nasıl besleniyorsunuz bugün doktor tarttı beni 44 kilo geldim aslında çok kötü değil sanki ama eşim taktı
ben şuan çok dikkat etmiyorum canım beslenmeme maalesef.ama hergün süt içiyorum.midem bulanmıyor ama iştahım yok

Canlarim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim destekleriniz için ve yine hepinize ayrı ayrı cvp yazmak isterdim yalnız vaktim olmadığı için yazamadım. Benim kesenin içerisinde bebek yerine kan pıhtısı gibi bir şey olmuş ve doktorum çok yoğun ve deneyimli bir dr olmasına rağmen ömründe ilk defa böyle bir şeyle karşılaşmış.eğer kürtaj olmazsam hayatı tehlikeye yol açabilirmis.burdan radyoloji ye gidicem az sonra ve aksamuzeri kürtaj olucak.ne kadar yıkıldığımı ve üzüldüğümü anlatamam.ama mübarek günde kesinlikle isyan etmek aklıma bile gelmedi her şer de bir hayır vardır. Rabbim belki bu sayede var olan bir kromozomal rahatsizligimizin araştırılması için ve daha sonrada tedavi olmamiz icin böyle birşey yaşattı bize.daha önceki 3 tane kimyasal gebeligim in sebebi de buymuş. Şimdi kurtajdan sonra 3 ay korunma süresi ve sonrası direk tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.ve kimseye de bu durumdan bahsetmiycem.sizleri çok seviyorum aranizdan ayrılmayı düşünmüyorum hepinize sağlıklı hayırlı gebelikler canlarim
Oy kuzum ya çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm vardır burdada bi Hayır en iyisini allah bilir bu mübarek kandil gününde duaları seninle :KK43:

kızlar cok özür dilerim cevap veremedim sorularınıza .. inşALLAH hepiniz sağlıklı keseler ve pıt pıtlar duyarsınız.
bhcg cok takılmayın her zamna 2 katı beklenmez artış.

Cnm bilerek geç gittim. Kızımdan tecrübeliyim : )

Dedim belki hem keseyi hem kalp atışını aynı anda görürüm : )
hımm aslında en iyisi ama insan dayanamıyor hemen görmek istiyor. adetin ne kadar geçti şuan canım? ben duyamam herhalde kalp atışını dimi daha erken. ama yolk oluşmuştur dimi

Merhaba arkadaşlar hayırlı kandiller.
Keseyi görüp bebeği göremeyenler naptınz gördünüz mü bebişlerinizi.. ben 1 hfta arayla 2 kez gtmiştm 2sindede göremedim bebeği perşembe bi daha gdicem dua edin şu mubarek günde görelim inşallah yaa :KK43:

Kızlar bişey sorucam size benim cildim kuru nemlendirici kullanmam lazım özellikle yüzüm için ama kimyasal sonuçta bunlar deriden bebeğe geçebilir diye düşünüyorum. Hamile olduğumu öğrendiğimden beri kullanmıyorum. Siz ne yapıyorsunuz bu konuda? Bir de diş macunu kafama takılıyor bitkisel olanlardan mı kullanmalı acaba?
ersağ kullanıyorum canım uzun süredir diş macunuda temizlik malzemeside nemlendirici de... İçim rahat. Tavsiye ederim.

X