2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ya ama siz cok umitsiz olmussunuz hamissinizdir inseallahda ben sizi burdan kovarim ekim annelerinin yanina:-)hadi ama toparlanin biraz :KK73:

2015 Kasım annesiyim , başlığı görünce paylaştığımız mutluluklarımız , heyecanlarımız aklıma geldi.
Özellikle ilk hamilelik heyecanı bambaşka oluyor.
Güzel paylaşımlar diliyorum sizlere , gelişmeler istediğiniz gibi olsun.

Cok tesekkur ederim canim inseallah herkesin gonlune gore olur hersey..bisey sormak istiyorum sizce en belirgin hamilelik belirtisi adet gecikmesi disinda nedir?

Kizlar esra hemsire diye biri mesaj yazmis erken hemilelik topiginde gordum kendini hemsire diye tanitip yardimci olabilecegini soyluyor simdi nobetteyim numarani yaz whatsapptan donerim falan diyor lutfen inanmayin caresizlikten inanan birileri olabilir cunku..bi arkadas erkek terbiyesizin teki dedi bilgilendirelim birbirimizi...:stop::KK20:

Adetime 3 gün var
test yaptım , tek çizgi çıktı
bende kapağı buraya atmaya karar verdim :KK49:
Canim ben 28 ocak adet oldum ben bu ay hamile kalırsam ekim annesi olmuyormuyum, Kasım , mi olacak ama 28 ekim günüm doluyor, Sezeryan' olunca 5 gün erken alsa ekim oluyorum burda herkes ocak sonu adet olmus,Kasım annesi olcam demiş kafam karıştı yaaa

Canim ben 28 ocak adet oldum ben bu ay hamile kalırsam ekim annesi olmuyormuyum, Kasım , mi olacak ama 28 ekim günüm doluyor, Sezeryan' olunca 5 gün erken alsa ekim oluyorum burda herkes ocak sonu adet olmus,Kasım annesi olcam demiş kafam karıştı yaaa
Merhaba canım ben ekım annesı gozukuyorum ama eylul annesı olucam muhtemelen cunku ben sezeryanlıyım 38 sezeryan olduguumu dusunuyorumkı ben oglumu 36 +4 dogurdum ancak aramızda hafta farkı var dıye ekım annelerındeyım aynı zamanı beraber gecırelım dıye . sende ona gore bakarsın

Canim ben sahsi olarak artik ekimden umidi kestim o yuzden kasim annelerine oltayi attim yoksa dedigin dogru ekim sonuna denk geliyor ocak sonu benim gibi adet olanlar:KK49:bu ayda bisey olmaz diyerek ekimi silmistim kafamdan senin aklin karismasin..:KK66:

X