2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Herkesler tatilde galiba.biz 4 yıldır çıkamıyoruz bi uere en son 2012ydi.sonra 2013 hamilesin 2014 cocuk emekliyor 2015 cocuk küçük bi sey anlamayuz 2016 hamile ve 2017 cocuk küçük..... Ayyy :KK35::skandal:
Biz de geçen sene tam gidecektik, eşimin son nöbetinin olduğu gün kalkışma oldu, izinler iptal oldu kös kös geri döndük.
Başka da ekime kadar izin şansı yoktu, o saatten sonra da ben doğurmak üzereydim artık :KK70:

Şok markette kampanyalı paket vardı kızlar.88li 42 lira mı neydi.Tam hatrlamyrm ama bi bakın istersnz
AAaaa sendemi mneeee mneeee ve peribalim peribalim Rabbim sağlık nasip etsin kızlar Rabbim gönlünüze göre versin sağlıkla inşallah @mneeee profilimde kızlarım var evet büyüdüler emwkliyorlar durmuyorlar kollarım koptu o beni kucakla o beni kucakla diyorrrrrr :))

Istimaya cekeyim ben bi ara.
because of you because of you gcen gun etiketledim ama girmis slm verememis.
Bu arada semiha gecen gun benim kiz whatsap duruma bacaklarinin fotosunu cekip koymus gormussun sende.
Annem uyarmasa farkinda olmazdim herhalde. :))) eline tlf gecince kurcalamadik yer kalmiyor.
Neden linki değiştin ki

AAaaa sendemi mneeee mneeee ve peribalim peribalim Rabbim sağlık nasip etsin kızlar Rabbim gönlünüze göre versin sağlıkla inşallah @mneeee profilimde kızlarım var evet büyüdüler emwkliyorlar durmuyorlar kollarım koptu o beni kucakla o beni kucakla diyorrrrrr :))
Yaa ben de bunu soracaktım birbirlerinden görüp emmek istiyorlar mı?gaza getiriyorlar mı birbirini?

A Askina eskiya nerde mavi gözlü güzel avatarın.alışamadım ben daha yeni adlara da neyse zamanla olur artik.evet bransimiz ayni ama ben çalışmıyorum ve artik kpss dosyasını da kapattım...:cry:
İsim degisince onu da sileyim.izimi kaybettireyim Dedim:) olsun canım kismetimizde ne varsa onu yaşıyoruz hayat neler getirir bilinmez hiç ummadığın anda olur belki:)

Bu arada benim belim cok kotu agriyor kizlar ne iyi gelir ne yapayim.gunlerdir agriyor.onumzdeki hafta carsamba gunu gidecegim doktora.tekrar emar istermi bilmiyorum.

X