2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
4.4 iyiymis gercekten.benimkini herkes ugursuz görse de değil ben de seviyorum 13 martı.yasenin kilo da ne var bana bak asıl ne guzel kilo sıkıntı n yok
Sıkıntı yok da 55 kiloydum evlendigimde (2 yıl) gebelik doğum emzirme derken böyle oldum kendime ağır geliyorum azıcık gayret etsem olurda aman neyse sende iyisin canım azmine hayranım valla 3-5 aya kadar çıtır hatun olursun sen

Buarada en yakın dostum arkadaşım sırdaşım dediğim 2 kişi var 15 yıllık en ufak bi tartışmamız bile olmadı ve biri balık burcu çok iyi anlaşırız yani. Senide görmeden sevdim bak

Sıkıntı yok da 55 kiloydum evlendigimde (2 yıl) gebelik doğum emzirme derken böyle oldum kendime ağır geliyorum azıcık gayret etsem olurda aman neyse sende iyisin canım azmine hayranım valla 3-5 aya kadar çıtır hatun olursun sen
Hedef en kötü ihtimalle doğum günüm.hedefim 68.evlendigimde de 66 kiloydum iyiydim yani kendimce her çocuğa bir kilo verdim kendi kafamda :oops:

Ay insallah canım ya.2 cocuk derken 4 senem böyle geçti.gecen günlerde kötü olunca pizza bile yedim bozdum diyeti de.diyetisyeni de ertelemiştim ama haftaya baslayacam insallah
Benim yemek konusunda tek artım dışardan bişey yememem. Bide maalesef kırmızı et yiyemiyorum hiç bi şekilde. Onun dışında Allah ne verdiyse yerim ama :-)

Kilom duraklma dönemine girecek yakında ama olsun devam edeceğim insallah psikoljim bozukken yemezsem tabi. En cok istedigim şey istedigim kiyafetlere boynu bukuk bakmadan alabilmek gönlümce.cunku 4 senedir olmuyo o mutluluk
Olacak inşallah canım azmin sayesinde herşey yoluna girecek

Dışarıdan yememek derken sasede fastfood tarzi mi yoksa dürüm etliekmek dahil hicbir sey mi:110:
Iste dışarda hep et var zaten bende yemiyorum hazır ve paketli gidalardan uzağım. Esiminde işine geliyor bi durum yemeğe çıkalım desem ne yiyeceksin ki evde yiyelim diyo uyuzzzzzz bak sinir oldum adama gece gece

Iste dışarda hep et var zaten bende yemiyorum hazır ve paketli gidalardan uzağım. Esiminde işine geliyor bi durum yemeğe çıkalım desem ne yiyeceksin ki evde yiyelim diyo uyuzzzzzz bak sinir oldum adama gece gece
Ayyy allah seni emi :KK70:onun için kızılır mi adama sen de pizza ye pastaneye git vs... Ayyy nasıl güzel bir özellik öyle yaa keske ben de Oyle olabilsem ama nerdeee... Cok sağlıklı bir sey seninki tebrikler:KK28:

Ayyy allah seni emi :KK70:onun için kızılır mi adama sen de pizza ye pastaneye git vs... Ayyy nasıl güzel bir özellik öyle yaa keske ben de Oyle olabilsem ama nerdeee... Cok sağlıklı bir sey seninki tebrikler:KK28:
8 Ağustos evlilik yıldönümümüz adsm hiiiiç oralı değil 2 gündür trip atıyorum ama tık yok. Neyin var diyip duruyo. Unuttun uleeen diyesim geliyor sonra vazgeciyorum. Bence güzel ama çok takılırlar bana bu konuda yemeğe gidecez sende artık bahçede takıl yeşilliklerde diye duymuşluğum çoktur yani

8 Ağustos evlilik yıldönümümüz adsm hiiiiç oralı değil 2 gündür trip atıyorum ama tık yok. Neyin var diyip duruyo. Unuttun uleeen diyesim geliyor sonra vazgeciyorum. Bence güzel ama çok takılırlar bana bu konuda yemeğe gidecez sende artık bahçede takıl yeşilliklerde diye duymuşluğum çoktur yani
:halay:desinler boşver.senin bu özelliğinin bende olmasini isterdim inan.hatırlar insallah ya umidini kaybetme daha 5 gun var.bizim de 4 eylül bakalım nolacak:mad:

Ayyy maşallah yavruya Allah şifa versin. Canım bizim doktor 2x2 cm gazlı beze bolca sürüp pipinin üzerine koyup öyle bağlatıyordu bezi. Komple sürmeyle uğraşma bu şekilde de tüm yaraya gider diyordu. Klipsle oldu bizimki klips çıktıktan sonra öyle sürdük merhemi
Bizim klips değil canım klasik yöntem dikişli gazlı bez degerse yakar büyük ihtimalle

X