2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Allah korusun bebislerimizi ya bugün alışverişe çıktık ayakkabı bakayım dedim eşime verdim bak diye çocuğu bırakmış kapının girişinde o da bakıyor kendine bir kızdım sonra kucağına aldiydi geri koymuş arabasına satıcı kız bağırdı çocuk düşüyor diye megersem baglamamis çocuğu arabaya öyle bırakmış hay Allah'ım aklım çıktı

Ay benimki de tam tersi çocukları çalacaklar diye aklı çıkıyor haberlerde görmüş birkaç tane çocuğu öyle çalmışlar annesi alışverişe dalmış,babası kapı önünde yalnız bırakmış vs vs MomGi

hasbeee kuzum sen hemşire miydin? öyleysen tıbbi bilgilerinden faydalanırız TaeYang gibi sağolsun :) her koldan birinin olması güzel bir şey :))
Neeee hasbeee hemşire misin? Ooo süper 7/24 ulaşılabilir hemşire arkadaşım varmış benim :))) Şaş olsun TaeYang 'on baiını şişiriyorum bak onun da yülü hafifler :))

Iyi geceler kızlar dün oğlum sünnet oldu. Krem surerken çok ağlıyor rabbim şifa versin dua edin oglusuma
Ayyy maşallah yavruya Allah şifa versin. Canım bizim doktor 2x2 cm gazlı beze bolca sürüp pipinin üzerine koyup öyle bağlatıyordu bezi. Komple sürmeyle uğraşma bu şekilde de tüm yaraya gider diyordu. Klipsle oldu bizimki klips çıktıktan sonra öyle sürdük merhemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…