2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
kızlar bu kadar kişi heyecanla bu işi 9 ay götürcez inş. kimbilir ne sürprizlerle karşılaşacağız. Mesela kimlerin ikizi olacak acaba ?
valla bebişimin olmasını ikiz olmasınıda isterim hatta eşim benden çok ikiz olsun istio bnm genlerde varda kısmet diyrlim.. :KK66:

benimde ilk gebeil esim sorup duruyor kiz mi olacak erkek mi diye.. sanki ben biliyorumm... cok merak ediyorum bende tabi önce saglikli olmasi ama kiz mi erkek mi.. teni saci gözu kokusu herseyini cok merak ediyorum..:KK200:
ay ne güzel duygular allahım eksikliğini hisssttrmesin kaç haftalık? :KK15:

Nick yaş şehir hafta d.t
duyguo35 35 istanbul 5 4 haz.

Artık bat ın satın pek öemi yok gibi:) gebeliği daha kesin olmayanların hafta kısmına şimdilik kalp koyarız sonra rakam inşallah:))
Nasıl

4+0 yarin 5 haftaya girmis olacagim ins. beklenen adet yarin.. iki gundur test yapiyorum sukur kan katlaniyor :anneadayı: ptesi dr gidecem
oy ne güzel bendede belirtiled var dün yaptım beyaz hafif bi çizgi brlirdi .kısmet bnm varsa şuan 3+2 de daha 8 ekime çok var sabırsızım biraz :)

Nick yaş şehir hafta d.t

Artık bat ın satın pek öemi yok gibi:) gebeliği daha kesin olmayanların hafta kısmına şimdilik kalp koyarız sonra rakam inşallah:))
Nasıl

güzel
10beybisi yaş:20 il:balıkesir sat:10eylül bat:08ekim deneme:5aydır
(korunmayıda 14 haziranda bırakmıştık tamamen)

Nick yaş şehir hafta d.t
10 beybisi 20 balıkesir :KK200:

Bakalım birbirine girecek mi yine :) karışık oldu sanki

• NİCK YAŞ İL SAT BAT DENEME
  1. 10beybisi 20 balıkesir 10eylül 08ekim 5 ay gibi olabilirde yapamadım ben listeyi :)

X