2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Doktor gerek yok dediyse doğrudur.test falan istemiştir İllaki.hangi merkez ve doktorda tedavi gördünüz

Doktor gerek yok dediyse doğrudur.test falan istemiştir İllaki.hangi merkez ve doktorda tedavi gördünüz
Canım hiç birşey istemedi. İlki genartta olmuştu ama takipler vs ankara tıpta oldu. Çünkü kaan aydosun hastasıydık. İl dışından gittik, hemen gittiğim gün ilaçları alıp tedaviye başlamıştık o zaman. Şaka gibiydi sanki. Şimdide aynı sanki doktora watsaptan yazdım adet olunca haber ver dedi temmuzda verdim haber başlayalım demiş :) bende test falan isteyecek sanıyorum. bende ben bayram için geldim geri dönüyorum dedim. Ağustos olsun dedim. Kısa protokol olacak. İzin 20 gün bide rapor alcam.

Bende kullanıyordum tedaviden önce bıraktım. Nikotini azaltarak bıraktım. Hiç bırakamam dersen sende nikotini 0.1 mg olandan içebilrsin. Etkisi az olmuş olur en azından canm.

Bende kullanıyordum tedaviden önce bıraktım. Nikotini azaltarak bıraktım. Hiç bırakamam dersen sende nikotini 0.1 mg olandan içebilrsin. Etkisi az olmuş olur en azından canm.
Doktora tezimi yazarken iki ay hiç içmedim, ne güzel bırakmıştım. Komşum içiyordu yine başladım. Ne güzel bırakmışsın sen, bende bir deneyim olmazsa. Kızımda hamile olduğumu öğrenince hiç içmedim 9ay doğduktan sonra kızımda üç ay sarılık sürdü, kalbi delik doğdu. Üzüntüden tekrar başlamıştım. Çünkü sütümde kesilmişti mamayla büyütmüştüm.

Kaan aydos iyi bir ürologmuş çok duydum ismini sizde de olumlu olmuş ne güzel.demekki doktor gerekli görmedi Can'ım yoksa neden vermesin.eşinde problem olduğu için senle uğraşmamıştır

Kaan aydos iyi bir ürologmuş çok duydum ismini sizde de olumlu olmuş ne güzel.demekki doktor gerekli görmedi Can'ım yoksa neden vermesin.eşinde problem olduğu için senle uğraşmamıştır
Kaan hoca süper bir doktor. Allah razı olsun ondan. O zamanlar çok vitamin vs kullandı eşim. İki sene proxeed kullandık. Ama şimdi nakilli olduğu için zor olacak ilaç kullanması, doktoruna soracağız. bakalım gelişmeleri yazarız artık. Hepimize uğurlu gelsin bu topik. Hayırlı geceler diliyorum size, yarın masai var malum

Çokk çokk geçmiş olsun. O zmanlar eminim ki keşkelerin çok olmuştur. Bu yüzden bence dahada istekli bırakırsın. Ben bırakamam diyordum. Taki ilk iğnemi vurana kadar. Bebeğimi kaybettim evet ama en azından rahat uyuyabiliyorum keşkem yok. Bu yüzden kaybettiğim gün olsun hiçbir zaman bir daha elime almadım. Allahım aldırmasın. Beni ona muhtaç etmesin. Ne illet birşey olduğunu çom iyi biliyorum. Sende bırak nolur. Yaptıysan yine yaparsın. Dediğim gibi nikoti azaltırsan zaten sigara içtiğini bile anlamıyorsun bi tiksinti geliyor insana. Bıraktığın zamanda etkileri olmuyor. Öyle baş ağrısı sinir titreme falan hiç birşey yaşamadım çok şükür. Çünkü vücudun nikotin isteğini azaltmış oluyorsun. Nacizane tavsiyem tabi. Allah rahatlık versin iyi geceler ..

Benim de Başkent Ümiversitesi 3. Deneme, yaşım 28.. Benim AMH değerim0,6 eşimin de morfolojisi %3

Deneyecem canım aslında içmesem içmiyorum. Okulda mesela akşama kadar 3tane falan içiyorum. Sorun evde abartmam. Yoksa gündüz aramıyorum.
Benim de Başkent Ümiversitesi 3. Deneme, yaşım 28.. Benim AMH değerim0,6 eşimin de morfolojisi %3
Mrb bende başkenti düşünmüştüm. Hatta hulisi hocaya mail attım görüştük. Yalnız çok kalabalık oluyormuş istemedim sonra. Zaten vaktim kısıtlı diye.

Kızlar merhabalar. Listeyi oluşturdum ilk sayfada Eksik ya da fazla gördüğünüz birşey olursa söyleyin düzelteyim.

Deneyecem canım aslında içmesem içmiyorum. Okulda mesela akşama kadar 3tane falan içiyorum. Sorun evde abartmam. Yoksa gündüz aramıyorum.
Bende sigara kullanıyorum maalesef. Tedaviden 10 gün önce bırakmayı düşünüyorum. Daha önce denedim bırakmayı ama çok sinirli oldum ve acayip iştahım arttı. Eşim kendi eliyle 1 sigara verdi 3 gün sonrasında "nolur içte kendine gel dedi"
Ama şimdi dayanıcam mecbur.

8 Ağustos'ta başlıyacağım inşallah canım..

Canım illet birşey bu sigara, bende diyorum içeyim hamile kalırsam bırakırım zaten diye son güne kadar içtim ilkde. Bunda korkuyorum açıkcası. Aradan 5 sene geçti yaş 32 yumurtalar azalmıştır.
Allen car sigarayı bırakmanın kolay yolu kitabını bir gecede okumuştum ve ertesi günü bıraktım. İki ay içmedim. Tekrar başladım

Ay Merhaba çok heyecanlıyım yıllardır burayı takip ediyorum sırf şuraya yazmak için üye oldum bilmem doğru yazıyormuyum sevgili arkadaşlarım...Bende ağustosta acıbadem atakentte tüp başlıyorum tahmini zamanım 5 ağustos yaşım 30 ilk denemem olucak sorun eşimde değil polikistik over rahatsizlığımdan dolayı bende 1.5 yıldır uğraşıyorum klomen denedim,,aşılama oldu ama sonuç negatif bu sefer umutluyum ama ikiz istiyorummmmm

Beni de eklermisiniz 22 agustosda baslicaz tedaviye ilk deneme yas 31 etlik zubeyde hanimda

Merhaba canm. Pko demişsin yumurta fazlalığı mı var azlığı mı var. Karıştırıyorum pko denince :)

Merhaba canm. Pko demişsin yumurta fazlalığı mı var azlığı mı var. Karıştırıyorum pko denince :)
canım pco yumurta fazlalığı..yeterli olgunluğa ulaşmayan yumurtalar birikip kist oluşturuyor malesef...adet düzensizliği falan f,lan işte tam bir illet 

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…