2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Transfer olanlar test tarihlerinizi yazın beraber bekleyelim

ZehreNur -----------------------------1 Ekim

bril ---------------------------------------5 Ekim

D dstn33 -----------------------------------30 Eylül

umudumvarbenimmm -------------1 Ekim

mneeee (yengesi)------------------5 Ekim

mavimli --------------------------------13 Ekim

Dayanamadım idrar testi yaptım8. Günde şimdi...negatif.üzülmem sanıyodum üzüldüm.bugünüm hiç ii geçmedikeşke yapmasaydımmmm ya...

Dayanamadım idrar testi yaptım8. Günde şimdi...negatif.üzülmem sanıyodum üzüldüm.bugünüm hiç ii geçmedikeşke yapmasaydımmmm ya...
Off gulum ya yapmıssın artık uzulme daha cok yeni cıkmaz.. çıkanlar olsada herkeste aynı olmuyor
Benim eşimde cuma yap diyor ctesi kan testi ben yinede cesaret edemiyorum nerdeyse bata kadar bekliycem çok garip

Canim benim seni cok iyi anliyorum. benim de hic belirtim yok.dua et bol bol.yapacak biseyimiz yok baska.dun facete bir haber okudum bir bayan 16 haftalik hamileyken ileri derece meme kanseri oldugunu ogrenmis.bebeginden vazgecmemis.tedaviler falan derken 34 haftalik planli dogurmus bebegi.dusundum ve dedim ki Allahim ben bebegim olsun istiyorum ama once esim ve benim beden ve ruh sagligim onemli.bana benim sagligim icin de hayirli ve saglikli olani ver.icim rahat dunden beri.tutmazsa cok uzulecegim.ama allahim dert verip derkan aratmasin bizler eslerimiz be bebeklerimiz icin.

Off gulum ya yapmıssın artık uzulme daha cok yeni cıkmaz.. çıkanlar olsada herkeste aynı olmuyor
Benim eşimde cuma yap diyor ctesi kan testi ben yinede cesaret edemiyorum nerdeyse bata kadar bekliycem çok garip
Aynn canm sen bekle. Ben hata ettim. Ama bgün lekelenmem falan sebeb oldu... Allahım hakkımızda hayrlısını versin.dua edin canlarım

Haklısın canm çok güzel şeyler yazmışsn.evet çok üzüldüm ama sağlık olsun yaşımız genç biraz dinlenip tekrr deneriz artık.Allahm yardım etsin hepimize....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…