2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

8.günüm devamı gelmedi .ciddi misin canım biraz teselli buldum şimdi senin dediklerinden.. sadece kahverengi geldi hafif kanama kaldı öle.kaç çıkmıştı 8.gün değerin
Üzülme valla bak benim iki gün devam etti kırmızı olmayana kadar korkma 193 çıkmıştı degerim sende benim gibi bebisini üzme ins seninde öyledir

umudumvarbenimmm canım bebek yerleşirken bazi kılcal damarlara zarar verebiliyormuş.o lekenmeler ondan oluyormuş.aslında çoğu kişide iyiye işaret bi çok insan bu şekilde hamile kalmış.ben çok araştırmıştım hatta lekelenmem olmadı diye tutmadı sanıyordum düşün okadar etkilenmişim bu olaydan.allahtan lekelenme olmadan da tutunabiliyormuş.

Sağolun canlarım acaba gidip bi kan versem miki

Benim doğal siklusu beklersek yıllar alır hiç kendim adet olamam o yüzden yasmin kullandım bu ay bugün 22.gün lucrine başladım bakalım. Ben de ohss olursam tutunmaya zarar verebilir diye erteledi doktorum. İnşallah Rabbim hepimize hayırlı sonuçlar nasip etsin

A
aynen canım bende kendım adet olamıyorum. Bu ayda hormon ılacı verdı cok şükür bugün oldum yarınada randevu aldım. Hayırlısı artık. Sımdı sen nezaman gıdıceksın kontrole?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…