2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ya benim de bugündü randevum kese ve kalp atışı için ama çalıştığım için gidemedim Cumartesiye kaldı. Nasıl geçecek şu dört günnn. Rabbim hepimize sağ salim evladımız kucağımıza almayı nasip etsin
amin canım bende görünce dayanamadım hüngür hüngür ağladım hatta 2 embriyo koymusdu dr niye bir kese var diye onada üzüldüm ama hayırlısı tabi allahım herkese nasip etsinnn...AMİNNNNNNNN

arkadaşlar merhaba ,
bende tedavideyim ilk defa ilaç kullandım bu ay ve 375 gonal ile başladım yüksek doz kullandım anlayacağınız.. bana toplama tedavisi yapıldığı için ilaçlarım 2. protokole yetmiyor
hamiş olan arkadaşlardan elinde ilaç kalan varsa bana yardımcı olabilir mi?
lütfennn

ELINDE OLAN ARKADASLARDAN MESAJ BEKLIYORUM

2 ADET GONAL F 450 (toz+su) seklinde olan
2 ADET ORGALUTRAN 0.25 lik hazir igne

Elinde olan varsa lutfen mesaj atsin fiyatiyla birlikte

arkadaşlar merhaba ,
bende tedavideyim ilk defa ilaç kullandım bu ay ve 375 gonal ile başladım yüksek doz kullandım anlayacağınız.. bana toplama tedavisi yapıldığı için ilaçlarım 2. protokole yetmiyor
hamiş olan arkadaşlardan elinde ilaç kalan varsa bana yardımcı olabilir mi?
lütfennn

ELINDE OLAN ARKADASLARDAN MESAJ BEKLIYORUM

2 ADET GONAL F 450 (toz+su) seklinde olan
2 ADET ORGALUTRAN 0.25 lik hazir igne

Elinde olan varsa lutfen mesaj atsin fiyatiyla birlikte
Cnm ben 3 kutu gonal f almıştım son kutuyu sadece bir doz kullandim ilaç dolapta duruyor eğer işini görürse hiçbir ücret istemiyorum verebilirim

Cnm ben 3 kutu gonal f almıştım son kutuyu sadece bir doz kullandim ilaç dolapta duruyor eğer işini görürse hiçbir ücret istemiyorum verebilirim
canım kaç gün oldu açalı en fazla 28 gün açık halde durabilir :/

maşallah suphanallah sen 2,5 kutu ile hamile kalabilmişsin..

ben 6 kutu gonal kullandım+ 4 adet menogon ve sadece 3 yumurtam oluştu ... inşallah 2. topalamdan sonra bende sağlıkla pozitife ulaşırım

Merhba canlar dün transferim gerçekleşti. Annecime geldim bende o bakıo bana.her ne kadar aşırı abartsada wcye kalktığımda araara yürüyüşler yapıorum yoksa karnım çok fenaa şişiyo. Hamile kalanları kutluorum darısı bizlerin başınaa ..

darısı sana tatlım bol bol dinlen. ben 4 gün yerimden kalkamadım banyo yapmadım afedersin çamaşırımı eşim giydirdi. aklında bulunsun bide hergün yumurta yedim ağzıma koymam normalde. bana dr protein ye demişti
Sagol gülüm aminn.cumaya kadar evdeyim çok şükür 5 gün evde dinlenmiş olacagım.sadece iğne için saglık ocagına gidiyorum.hemşireler surekli yatmanın olumsuz oldugunu soylediler rahime kan akısı olması gerekiyormuş. Ben biraz daha rahatım damacanadan su bile bastım
Düşünüyorum da iki üç cocuklu özellikle suriyeli kadınlara dikkat etmişsindir her biri bi yandan cekiştiriyor ona ragmen 4. Karnında..ne kadar tempolu bi hayat içinde olursan ol tutucagı varsa tutuyor gercekten

Sagol gülüm aminn.cumaya kadar evdeyim çok şükür 5 gün evde dinlenmiş olacagım.sadece iğne için saglık ocagına gidiyorum.hemşireler surekli yatmanın olumsuz oldugunu soylediler rahime kan akısı olması gerekiyormuş. Ben biraz daha rahatım damacanadan su bile bastım
Düşünüyorum da iki üç cocuklu özellikle suriyeli kadınlara dikkat etmişsindir her biri bi yandan cekiştiriyor ona ragmen 4. Karnında..ne kadar tempolu bi hayat içinde olursan ol tutucagı varsa tutuyor gercekten
muhakkak ama bizmki kıymetli gebelik bende 3 gün sonrası yatmanın faydası olmayacagını düşünüyorum hatta yürüyüşün iyi geldiğini bile hissetmişimdir jelin yayıldığını ve topak topak gelmediğini farkettim. hakkında hayırlıs olsun ama sen yinede hareketlere dikkat et emi:)

canım kaç gün oldu açalı en fazla 28 gün açık halde durabilir :/

maşallah suphanallah sen 2,5 kutu ile hamile kalabilmişsin..

ben 6 kutu gonal kullandım+ 4 adet menogon ve sadece 3 yumurtam oluştu ... inşallah 2. topalamdan sonra bende sağlıkla pozitife ulaşırım
Yani ayın 28 inde opu oldu tahmini olarak 26 sonda mi en son kullandim hatırlamıyorum net olarak cnm ya daha kalp atisini duymadım cnm ins devamı gelir rabbim sana da nasip eder hayirlisiyla

Yani ayın 28 inde opu oldu tahmini olarak 26 sonda mi en son kullandim hatırlamıyorum net olarak cnm ya daha kalp atisini duymadım cnm ins devamı gelir rabbim sana da nasip eder hayirlisiyla
ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞIM , ama zaten ben ekim başı kullanıcam o nedenle o ilaç açıldığı için bana yetişmez
allah sağlıkla kavuştursun bebeğine

Valla canm o yumrtalarn gelismesine gre degsiyo benm 18gun surdu
Bugün kontrolüm vardı yumurtalar hızlı büyümüş perşembe tekrar kontrol var. Böyle giderse cumartesi toplarız dediler . Umarım öyle olur işten izin almak istemiyorum ve iğnelerden bi an önce kurtulmak istiyorum ☺️

İki kere yaptım bi daha da yapmadım doktor da yap demedi valla bekliyorum kalçalarım top top olmuş durumda öyle cnm sen nasilsin
Yaa ben dayanamıyorum.maksimum üzgün dayanıyorum tahlil yaptırmamaya.göremedikçe delirdim.gelmedi bi türlü perşembe.resmen bunalıma girdim dış gebelik mi,boş gebelik mi diye diye?..

X