2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sabah sabah sinir oldum aile sagligi merkezine kan verdim sonuc yarin 11 de dediler. Yani gebelik testi bakmalari 27 saat suruyomus
Canım sistem üzerinden göreblrsn. Bende kan verdm cuma günüydü paZartesi çıkar dedi. Sonra ama internet üzerinden öğreneblrsn daha erken dedi ve ben öğleden sonra öğrendm sonucumu.. İstersen hangi labratuvarla anlaşmalı öğrenip onların sisteminden daha erken göreblrsn

Yeni gün yeni heyecan hadi bakalım inşallah seviniriz bugün , ilk denemen sanırım benimde ilk denemem olacak ..

Kilar dondurulmus embriyo icin estrofem kullanmaya basladm bugn o kdr kotu oldm ki bi an tansiynm dustu kuscakmis gbi hissettm byle baey yasayan varmk

Kilar dondurulmus embriyo icin estrofem kullanmaya basladm bugn o kdr kotu oldm ki bi an tansiynm dustu kuscakmis gbi hissettm byle baey yasayan varmk

Gecmis olsun canim.. dikkat et kendine.. estoferm yapabilir evet okumustum

bril bende 3 gündür estrofem kullanıyorum dün çok şiddetli karın agrım oldu 3 saat sürdü acile gidecektim drumu aradım estrofem in boyle bi yan etkisi yok dedi normal adet sancısı olarak gördü
Hafifte midem bulanıyordu bence etkisi vardır

Gecmis olsun tatlim ya.. benim adet oldugumda hic agrim olmadi her zaman nasil oluyosam oyle oldu acaba cikolata kistin mi agri yapti sana

Canim ben igneyi konusurken

ZehreNur canim.. bu kadar uzme kendini yaa.. olmadi aldirirsin kistlerini pesine bi daha denersin hem dondurulmusunda kalir hem bebeginin tutma sansi artar.. Allah caresiz dert vermesin oyle düşün..

Kızlar dün gece çatlatma iğnemi vurdum iki adet ama gece boyunca bir midem bulandı hiç uyuyamadım helak oldum ya hala da devam ediyor

Gecmis olsun tatlim ya.. benim adet oldugumda hic agrim olmadi her zaman nasil oluyosam oyle oldu acaba cikolata kistin mi agri yapti sana
Sagol cnm evet çikolata kisti agrı yapıyormuş normalde de hep agırır ama ilk defa bu kadar uzun sürünce estrofem den olabilir diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…