2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sabah sabah sinir oldum aile sagligi merkezine kan verdim sonuc yarin 11 de dediler. Yani gebelik testi bakmalari 27 saat suruyomus
Canım sistem üzerinden göreblrsn. Bende kan verdm cuma günüydü paZartesi çıkar dedi. Sonra ama internet üzerinden öğreneblrsn daha erken dedi ve ben öğleden sonra öğrendm sonucumu.. İstersen hangi labratuvarla anlaşmalı öğrenip onların sisteminden daha erken göreblrsn

Kızlar benim de bugün test günüm okuldayım şimdi öğleden sonra gidicem hastaneye. 12 günlük anneliğim ya devam edecek ya da son bulacak. Bilemiyorum kafam çok karışık. Pek ümitli değilim ama içimde negatifmiş gibi bir his var. Pek giremiyorum sayfaya negatif haberlerini gördükçe daha da üzülüyorum. Hayırlısı olsun diyoruz ama işte düşünmeden de edemiyoruz. Aslında ciddi bir psikolojik savaşmış hem fiziken hem ruhen çok yoruldum. Bundan negatif sonuç alırsam ikinci.deneme için uzun bir ara vermeyi düşünüyorum. Kendimi güçlü.zannederdim tâ ki bu sürece girene kadar. Allah yardımcımız olsun hepimizin inşallah dualarımdasınız...
Yeni gün yeni heyecan hadi bakalım inşallah seviniriz bugün , ilk denemen sanırım benimde ilk denemem olacak ..

Kilar dondurulmus embriyo icin estrofem kullanmaya basladm bugn o kdr kotu oldm ki bi an tansiynm dustu kuscakmis gbi hissettm byle baey yasayan varmk

bril bril bende 3 gündür estrofem kullanıyorum dün çok şiddetli karın agrım oldu 3 saat sürdü acile gidecektim drumu aradım estrofem in boyle bi yan etkisi yok dedi normal adet sancısı olarak gördü
Hafifte midem bulanıyordu bence etkisi vardır

Bugun yine forundan bi arkadasın çok üzücü bi haberini aldım 2. Tüp bebekle hamile kalmıştı 5 aylık karnında ölmüş sebebini bilmiyorum ama yıkıldım imtihanımız cok zor Allah selamete cıkarsın hepimizi
Bugun adetimin 3. Günü 3 saat süren şiddetli karın agrısı yasadım resmen helak oldum hatta drumu aradım acile gidecektim neyseki sonunda gecti
Hiç boyle olmamıstım opunun ceremesi diye düşünüyorum Allah güç kuvvet versin hepimize yolun başı belli sonu belli değil

Gecmis olsun tatlim ya.. benim adet oldugumda hic agrim olmadi her zaman nasil oluyosam oyle oldu acaba cikolata kistin mi agri yapti sana:KK43:

Allah nasip ettiyse orta kaliteylede oluyor forumda bunun cok ornegini gorduk.dondurulms tedavi kolay oluyor inşallah onlar tutunur canım
Benim o da yok ve tedavi surecim cok zorlu geciyor ikinciye baslamak durumunda kalırsam epeyce bir ara vericem çünkü şimdiden yıprandım
Dr bi recete verdi 13 gun sonra progestan iğneye baslatacak ve sonuna kadar devam edecek sanırım bittim yani onlarda mahvedecek beni sonu kesin olsa insan katlanır ama bu bilinmezlik cok zor gercekten

Canim ben igneyi konusurken
Amin canim ilaclardan degil dedi drum ama ilk defa boyle oldum..bide embriyo gününe takılma bundan sonrası nasip dua et dedi.bende bu kısmı anlamıyorum ortada belli bi sorunumuz var yumurta ve spermle ilgili tıbbende bunların çözülmesi lazımki gerisi nasip diyelim haksız mıyım
Benim drumun engel degil dediği diğerine gore engel ve farklı tedavi uygulanıyor işte bu da cok yıpratıcı
Ya O arkadaşa her gun dua ediyordum hamile old ogrenince şükredip agladım. Allah sabır versin

Amin canim cumlemize inşallah

ZehreNur ZehreNur canim.. bu kadar uzme kendini yaa.. olmadi aldirirsin kistlerini pesine bi daha denersin hem dondurulmusunda kalir hem bebeginin tutma sansi artar.. Allah caresiz dert vermesin oyle düşün..

Kızlar dün gece çatlatma iğnemi vurdum iki adet ama gece boyunca bir midem bulandı hiç uyuyamadım helak oldum ya hala da devam ediyor :KK43::kusmuk:

Gecmis olsun tatlim ya.. benim adet oldugumda hic agrim olmadi her zaman nasil oluyosam oyle oldu acaba cikolata kistin mi agri yapti sana:KK43:
Sagol cnm evet çikolata kisti agrı yapıyormuş normalde de hep agırır ama ilk defa bu kadar uzun sürünce estrofem den olabilir diye düşündüm

X