2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bide bu var ya hamile kaliyosun her doktor farkli zaman veriyo.. gebiş kalsakta bitmicek bu dert heralde.insallah bayramda cifte bayram yasariz bizde R ramanda25 ile birlikte.gebisler dua etsin hepimize.
Ne güzel yazmışsın yaaa ..aynen öyle biraz önce anneme bile öyle dedim ismini bilmesemde anneme annem yaa bu hafta hep negatif sonuç aldı ama su nikte arkadaşlar var annem tarihlerimız aynı inş pozitif sonuç alırız dedim gönülden amin dualarina

Yok canim 6 hafta olmuyor benim 9 agustostu transferim son adete gore 6.haftanin icindeydim ama doktor 5.hafta dedi cuma günü benim 5.haftaysa senin daha da azdir canim 4tesin sen sanirim
Himmm.... O zaman aramizda 1 hafta var canım. Sen bugun itibariyle 6.Haftaya girmis oluyorsan, ben de 5. haftadayım demekki :KK5:

Ne güzel yazmışsın yaaa ..aynen öyle biraz önce anneme bile öyle dedim ismini bilmesemde anneme annem yaa bu hafta hep negatif sonuç aldı ama su nikte arkadaşlar var annem tarihlerimız aynı inş pozitif sonuç alırız dedim gönülden amin dualarina
Aynen canim ya tarihler ayni ya bende ondan seni ayri bi takip ediyorum.adim edibe buarada insallah ikimizde pozitif die yazabiliriz ogun.aksam ruyamda bhcg 100 cikti benim bilmiyorum neye alamet.ruyalar tersine cikar derler ama belki bi istisna olur..:dua::dua:

Aynen canim ya tarihler ayni ya bende ondan seni ayri bi takip ediyorum.adim edibe buarada insallah ikimizde pozitif die yazabiliriz ogun.aksam ruyamda bhcg 100 cikti benim bilmiyorum neye alamet.ruyalar tersine cikar derler ama belki bi istisna olur..:dua::dua:
Benim ilk denemede 9.gün 101 di ve ikizi di kim bilir inş ikiz ikiz olur

gaziliii gaziliii mavimli mavimli , kızlar bende haberler iyi değil üç embriyom vardı emriyolog ikisi 1. Kalite bir orta demişti
Bugun drum sadece biri kaliteli dedi diğerleri ortaymış üçünüde transfer edecekmiş
Birde benim yum kalitem ortaymış çikolata kistinden dolayı etkileniyormuş kalitesi
Stoplazması granül dedi nedemekse artık
Transfer günü çözdürülecekmiş.
Estrofem 3 tablet günde diğer vitaminlere devam
Moralim yine bozuldu ama Allahın mucizeleri sonsuz
Birde 2. Gün embriyosu diye takılma nasip bu işler dua et dedi blast hastalarımda tutmayıp 2de tutanlar olabiliyor dedi

gaziliii gaziliii mavimli mavimli , kızlar bende haberler iyi değil üç embriyom vardı emriyolog ikisi 1. Kalite bir orta demişti
Bugun drum sadece biri kaliteli dedi diğerleri ortaymış üçünüde transfer edecekmiş
Birde benim yum kalitem ortaymış çikolata kistinden dolayı etkileniyormuş kalitesi
Stoplazması granül dedi nedemekse artık
Transfer günü çözdürülecekmiş.
Estrofem 3 tablet günde diğer vitaminlere devam
Moralim yine bozuldu ama Allahın mucizeleri sonsuz
Birde 2. Gün embriyosu diye takılma nasip bu işler dua et dedi blast hastalarımda tutmayıp 2de tutanlar olabiliyor dedi
Bebde transfer tek embriyo zaten en azindan iki tane yedegin var birinden biri tutar insallah takilma.bi forumda okudum dun kadina 4 hucreli orta kalite 2.gun embriyosu transfer edilmis tutmus rabbim ol deyince oluyo takilma

Insallah canim senin bide ikizlerin mi var???
İkizlerim vardı 33 haftalik doğdular ama biri yaşamadi.Rabbim bana şükürler olsun sude mi bal kızımı bağışladı .şimdi de ikizlerimlee es zamanli döllenen ve aynı anda dondurulmus diğer ikizlerim karnımda. Yarım kalmış bir ikiz annrligim var Rabbim inş annelerine sımsıkı tutunmak nasip eder.

Haklısın canım...çok zor gerçekten...hepsinin yeri ayrı...inşallah Rabbim şefaatçi eylesin meleklerimizi bizlere...inşallah tekrardan olacak saram hiç üzülme...Rabbim sana da sabırlar versin...Rabbim yar ve yardımcımız olsun...inşallah herşey yoluna girsin canım ya...
Amin leylacim

Kizlar negatf gorenler olms rabbm buyuktur vardr zamani bende estrofeme basladm hugn dondurulmus transfer olucak ya ayin 19.da kontrole cagrdi sabahta erkenden e2 progestrn tahlili istedi ona gre hersey normalse transfer tarihi vericem dedi sizde 19.da hersey normalse kac gn icindw transfer olr.

İkizlerim vardı 33 haftalik doğdular ama biri yaşamadi.Rabbim bana şükürler olsun sude mi bal kızımı bağışladı .şimdi de ikizlerimlee es zamanli döllenen ve aynı anda dondurulmus diğer ikizlerim karnımda. Yarım kalmış bir ikiz annrligim var Rabbim inş annelerine sımsıkı tutunmak nasip eder.
Canim cok gecmis olsun bu sefer kesin ikiz ozmn

Kizlar negatf gorenler olms rabbm buyuktur vardr zamani bende estrofeme basladm hugn dondurulmus transfer olucak ya ayin 19.da kontrole cagrdi sabahta erkenden e2 progestrn tahlili istedi ona gre hersey normalse transfer tarihi vericem dedi sizde 19.da hersey normalse kac gn icindw transfer olr.
Adetin 15-20.günleri arasi oluyo genellikle transfer

Kizlar beni hala arayan soran yok ya.valla bu universiter cildirtir insani.bugun aradim telefonla bilgi vermiyoruz bisey olursa zaten biz sizi aricaz haber bekleyin diyo.catlatcaklar insani.olumsuz bisey olsa soylerlerdi herhalde dimi

Canım bende ilk kontrole gittim e2 pro normal cıktı.ayın 17 sinde kontrole cagırdı.
Transfer muhtemelen 20,21 gunde yapılabilir dedi bunu dr yardımcısı soyledi.
2. Tahlile gore gün verecek banada
Estrofem sen kac tane içeceksin
Bana 3 tane verdi
O zaman sen ben mavimlii dondurulmuş transfer tedavisine basladık başka var mı kızlar

Kizlar beni hala arayan soran yok ya.valla bu universiter cildirtir insani.bugun aradim telefonla bilgi vermiyoruz bisey olursa zaten biz sizi aricaz haber bekleyin diyo.catlatcaklar insani.olumsuz bisey olsa soylerlerdi herhalde dimi
Soylerlerdi herhalde cnm ya. Nasil oluyo universitelerde bilmiyorum bende ilgisizler mi?

Bende üniversitede oldum canım aradım bilgi verdiler hemen

X