2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yok canım atmaz. Cuma CTS ilk muayeneye git gerisi kolay. Kontrol taze transfer kadar sık olmuyor çünkü. Çok sevindim hemen baslamana :)

Canim bende cikmadi ama tutmadigi icin cikmadi diye dusunuyorum
Canim bende beni bende hic belirti yok ama kardesim dr ve o bana sunu soluyor. Sen cahilmisin tipta bthcg 12 gun sonra bile degil 3 hafta sonra gosterir kendini belirti arama diyor. Kana gecisi ise 8 gun sobrasiymis. Bende yaseminden duyunca yapmak cok geldi icimden ama bir sey degismeyecek. Bide youtube bahceci selen hanimi dinle beni biraz rahatlatti. Hatta adet oncesu sivilcem cikar sac derimde su an cikmaya basladi ama takdir allahin

Evet canim haklisin bile bile yapiyoruz aslinda benim 8.gunum daha ama iste bi umut olsun ama insallah ikimizinde hatta hepimizin pozitif cikar rabbim yuzumuzu guldursun duadan baska elimizde bisey gelmez dedigin gibi takdir ilahinin

Yok canım atmaz. Cuma CTS ilk muayeneye git gerisi kolay. Kontrol taze transfer kadar sık olmuyor çünkü. Çok sevindim hemen baslamana :)
Ama histereskopi yaparsa bir ay sonrasina atar diye dusunuyorum belkide yapmaz bilemiyorum sagol canim hayirlisi allahtan artik

Canim benim bunyemle de alakali olabilir. Prediktor alıyorum( muhakkak 6 gün önce yazan olacak) transfer in dördüncü günü akşam hafif çizgiyle belli ediyorm bütün transferlerim de aynini yaşadım. Hatta artış bile kontrol ettim :) bnm kana erken geçiyor olabilir.

Can8m cok sukur senin ki pozitif.ve Sonuna akadar guzel guzel artsin insallah. Ama ne bileyim eger bu tahlil yada olmasi gereken 6. 7 yada 8 gun olsaydi dr o gun yaptirin derdi bu adamlar psikopatmi ki bize aci cektirsinler. Ama ben de kendiminkinin tutmadiguna inaniyorum artik yazilanlari okuyunca. Hayirlisi

Ha canım şunu söyleyim. Ben ikinci tedavimde de bugünlerde pozitif gördüm. Önce çizgi koyulasti test gününe kadar da yok oldu. O arada kimyasal da yaşanabilir
Doktorlar o yüzden 10 veya 12. Gün diyo.

Canim ebrtrn inde sonucu belli olmustu ama tekrarlyckmi testi negatif ti cunku
Senin de testler pozitif masallah cnm guzel haberlerini bekliyoruz kacinci gunun bugn
Ayy kaçırmışim ben onu çok üzüldüm E Ebrtrn canım transfer gününü saymazsak bugün 5. Günüm. Ama ilk iki de böyle olumlu oldu ama sonra yok oldu. İnşallah sağlıkla devam eder bu kez:) senin teste de az kalmış. Erken yapmayı düşünüyor musun?

Kızlar günaydın bişey sorayım aklıma takılan. Benim regime yarın başlayabilir. Yarın pazar dolayısyla doktor da yok :) pazartesi günü ikinci gün yani transfer ilacı başlayan var mı aranızda? Kismetse regli ile başlanacaktı çünkü. Bir de transfer öncesi ne kullanıyoruz? Benim embriyolar dondurulmuştu bu arada.

Evet cnm az kaldi..endiselym baya adet sancilarim var az once jelin rengi de pembeye yakin gorunce korkmaya basldm.oturdm agliyorm..
Cnm idrar testi yaptrmk istemiyorm cesaretjm yok

Baslanir canim merak etme.cogunlukla estrofem adli rahim kalinlastirici hapi veriyolar.birde transferin yaklastiginda jeli veriyolar.15-20.gunler arasida transfer oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…