2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bitanem benim nasil sevindim nasil moral oldu bu iyiki yazdin tesekkur ederim bu guzel dualarin icin insallah canim benim hepimizin yuzunu guldursun allahimmmm yuregi guzel arkadasim benim

haberlerinii bekliyoruzz kuzumm inşş takip edemiyorum bazenn benide eklee unutmazsan olurmuu öptüm çok iyi bak kuzumuzaa

#Ugurlu38 canim benim allah hayirlisiyla nasip edecektir insallah. Pes etmek yok.

Bu arada bu test gunleri nerede yaziyor acep. Bugun baska kim vardi ki??

İnşş canımm benimm mutluluğun daim olsunn inşş. Dualarım sizinleee bırakamıyorumm burayı. Ohh bee diyorum sizi gördükçee biriniz bile kurtulsanız bu sıkıntıdaann seviniyorum. Çaresizlik çok zor biz bir iyi bir kötüyüz kendime söz geçiremediğim zamanlarr varyaa beni benden alıyorr. Üzülmenin anlamı yok diyorumm tesellilerim varr artık benim bunada şükür diyorum ama bir yanımda acıyor bazen rabbim yardımcımız olsunn inşş bu böylee nekadar daha devam eder bilmiyorum tüp bebeğe 1 ay sabır edemeyen hilal 1 yılı nasıl beklicek bilmiyorum. ufak tefek şeylere dikkat ediyoruz onlar belki bize sebep olur diyoruz sizin dualarınızı benim dualarımı duyar belki diyoruz günlerr geçip gidiyor kuzum İnş tez zamanda kendi gelir bebişimizde bu içimizdeki yangın söner yoksaa benim sakinleşmee yöntemlerim yetmiyor bana artık

Anlıyorum canım seni, inan cok iyi anlıyorum... Ben de 3,5 yıl boyunca her ay bi umutla bekledim... ha bugun ha yarın diye diye icimden sabrettim durdum.. ama kendiliginden olmadı bir türlü... Rabbim bu tedaviye başlamayı hayırlı kılmıs demekki. Sen de bunun en iyi farkında olanlardan birisin. Kendini sadece hayırlı ve dogru zamanı düsünerek telkin edebilirsin. Bosuna dememisler gec olsun, güc olmasin insaallah. Inancini asla yitirme tatlım

Bugundu canim 10. Gun ama ben dayanamayip dun yaptim 6kusur cikti bugunde 8.4 cikmis bakalim hayirlisi

sana bir şey diyeyim mi aynennnn öyleyim şu an.
halsizlik mide bulantısı ve baş ağrısı.
bugün 5.iğne günüm yarın kontrol var daha kullanacak mıyım bilmiyorum
kızlar ben daha kistler için yasmin içiyorum beni mahvetti ya sürekli uykum var midem bulanıyo halsizim çok afedersiniz ishalim tansiyonum düşüyo bide bu ağır ilaçlara geçince ne olacak acaba bulantıdan vitaminleri bile içemiyorum bugün öğlen aramda yatıp uyudum o kadar kötüydüm.

Bugundu canim 10. Gun ama ben dayanamayip dun yaptim 6kusur cikti bugunde 8.4 cikmis bakalim hayirlisi
Canim benim insallah dahada artacak hakkina hayirlisi
Benim adet sancilari basladi arada giriyo canimi sıkıyor ayni adet agrisi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…