2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Benim de 7eylül test tarihim umutsuz olduğumdan söylemedim çünkü embriyom orta kalite.olumsuz sonuçlar da üzüyor ne güzel pozitif gidiyorduk nazar oldu

Teyzem é gidecem valla cnm annem burda değil ben başka memlekette evliyim mecbur oraya giderim 2 gün dinlenirim yeter mi acaba

ben 5 gündür gonal f iğne vuruyorum ölü gibiyim kafamı tartamıyorum ruh gibiyim.
olsun sonu hayırlı olsun da inşallah.

Reactions: zkd
ben 5 gündür gonal f iğne vuruyorum ölü gibiyim kafamı tartamıyorum ruh gibiyim.
olsun sonu hayırlı olsun da inşallah.
Bende hiç öyle etkiler yapmamıştı normal hayatıma devam etmiştim hatta tatile bile gitmiştim. Ama ben puregon kullanmıştım ve düşük doZdu belki ondandır.

Buraya cok yazdım yine yazıyorum bi ark 10. Günde bile negatif ti sonra pozitife döndü.seherinde negatif miş ya sonra birden artış olmuş
Ya cok erken uzulmek için bebişleri olumsuz etkiliyosun
Evet cnm bı gundearttı doktor pazartesı tahlıl ıstefı bugun yıne yaptırdım ıkıye katlamıstı kısmetbu bırgunde degerlerımız artıyo

Kizlar pek giremiyrm negatfler olms herseyde hayr var bende adetmi bekliyrm dindurulmuslr icin rabbim hepimize hayrlisini versn

Kizlar pek giremiyrm negatfler olms herseyde hayr var bende adetmi bekliyrm dindurulmuslr icin rabbim hepimize hayrlisini versn
Bende adeti bekliyorum canım
Ne zaman opu olmuştun
23 ağustosta oldu benim 10 gün oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…