2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim sonuc almadan hic bisey belli degildir idar testi yapmis olsan bile bosuna kendini uzme.stres yapma.
Cnm sen jel kullaniyomusun geri gelio bi kac saat sonra bembeyaz degildi zaman yaklastkca daraliyorum .
11.gunde yapsam cikarmi acaba.

Cnm sen jel kullaniyomusun geri gelio bi kac saat sonra bembeyaz degildi zaman yaklastkca daraliyorum .
11.gunde yapsam cikarmi acaba.
Kullaniyorum canim ama benimki cok az geri geliyo ama geldigindede rebgi degisik oluyo tabi sarimtirak yesilimsi geliyo.valla test yapsan yanilma payini hesap et canim sonra cok uzulme.yada benim yaptigim gibi yap bi gun once kan ver :)gununde yine verirsin.benim cok dusuk cikti ama bi gun sonra artis vardi.en azindan artmis oldugunu gordum.

Kullaniyorum canim ama benimki cok az geri geliyo ama geldigindede rebgi degisik oluyo tabi sarimtirak yesilimsi geliyo.valla test yapsan yanilma payini hesap et canim sonra cok uzulme.yada benim yaptigim gibi yap bi gun once kan ver :)gununde yine verirsin.benim cok dusuk cikti ama bi gun sonra artis vardi.en azindan artmis oldugunu gordum.
Benimde oyle cok gelmiyo korkulacak bisey yok o zmn..icim rahatladi biraz..Cnm 11.gun idrar yapmam kan veririm yaparsam..nasil stresli bi süreç bu bekleme işi..
Sende dayanamdn diye kan verdin dimi 1gun once

mavimli mavimli kıs beraber bekliycez senle yanlız olmadıgıma sevindim baksana burda cogunluk transfer oldu biz kaldık
Bide ikimizde 2. Gün embriyosu ortak yanımız çok

Benimde oyle cok gelmiyo korkulacak bisey yok o zmn..icim rahatladi biraz..Cnm 11.gun idrar yapmam kan veririm yaparsam..nasil stresli bi süreç bu bekleme işi..
Sende dayanamdn diye kan verdin dimi 1gun once
Evet canim yaa biranda oldu valla.esimle dedik ciktiysa cikmistir zaten bugunde 1gundaha beklemeyelim hemen gittik verdik kani.eve geldik biz naptik dedik:KK66: ama dusuk geldi iste.dr da pazartesi tekrarla gel dedi ama yarin yapacam galiba.

mavimli mavimli kıs beraber bekliycez senle yanlız olmadıgıma sevindim baksana burda cogunluk transfer oldu biz kaldık
Bide ikimizde 2. Gün embriyosu ortak yanımız çok
Aynen ya :) inşallah ikimizinde transferi güzelcene olur iki günlük embriyolarımız bize tutunur. Sen nerde olacaktın transferi?

Kizlar benide aradilar az once.nasil korktum o telefonu acarken.allahim hayirli haberler ver ya.bide uyuyodum.uyku sersemi resmen gordum sandim valla.neyseki 6 taneden 4 tane kalmis iyi sekilde ilerliyolarmis simdilik.ayy dedim sukur ya.kizda guluyo telefonda.valla bi iki tane kalsin oda bana yeter.fazlasinda gozum yok.insallah saglikla ilerlemeye devam ederler

Aynen ya :) inşallah ikimizinde transferi güzelcene olur iki günlük embriyolarımız bize tutunur. Sen nerde olacaktın transferi?
Amin canim
Bahçeci umut dr selen hanım
Sende fulyadaymışsın dr kim?bahçeci ekibi gercekten muhtesem her acıdan memnun kaldım ben
Özellikle embriyolog bana cok moral verdi
Ne kadar erken anne rahminde olursa o kadar iyi her zaman en iyi lab ortamı fln dedi bende o yuzden moralimi yuksek tutmaya calısıyorum

Amin canim
Bahçeci umut dr selen hanım
Sende fulyadaymışsın dr kim?bahçeci ekibi gercekten muhtesem her acıdan memnun kaldım ben
Özellikle embriyolog bana cok moral verdi
Ne kadar erken anne rahminde olursa o kadar iyi her zaman en iyi lab ortamı fln dedi bende o yuzden moralimi yuksek tutmaya calısıyorum
Dr. Güvenç Karlıkaya çok memnunum ben de. Bir de ben kan pıhtılaşmasından ve kayıplarımdan dolayı riskli gebe sayılıyorum. Doktora güvenim tam ama :)

X