2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Aradılar cnm biraz önce zaten 4 taneden 2 tane kalmış bir taneyi dondurdum bir tane transfer edilecek moralim bozuldu saat 2 de cagirdilar
Keske 2 sinide transfer ettirseydin..neyse hic bozma moralini.onemli olan bi tane zaten.benimde 6 taneden 4 tane kaldi bakalim kac tane gidicek 5. Gune

Evet canim yaa biranda oldu valla.esimle dedik ciktiysa cikmistir zaten bugunde 1gundaha beklemeyelim hemen gittik verdik kani.eve geldik biz naptik dedik ama dusuk geldi iste.dr da pazartesi tekrarla gel dedi ama yarin yapacam galiba.
Cnm ayni saatlerde mi verdinz saatler de etkilodr çünkü

Kızlar meleğimi aldım. 12 gün anneyim.. suan sadece bunun tadını cikaricam.. sonuc umurumda değil...
Canim hayirli olsun insallah.12 gun sonra burdan guzel alir hep beraber seviniriz insallah.dedigin gibi yap valla tatlim.hamileymis gibi tadini cikar.olumsuz olursa sonrasinda yegerince stres oluyosun zaten.bugunlerin tadini cikarmaya bak..

Canim hayirli olsun insallah.12 gun sonra burdan guzel alir hep beraber seviniriz insallah.dedigin gibi yap valla tatlim.hamileymis gibi tadini cikar.olumsuz olursa sonrasinda yegerince stres oluyosun zaten.bugunlerin tadini cikarmaya bak..
Aynen kuzum. Olmazsa eger o gun üzülürüm:)

kızlar bugün kontrolden geldim. doktor yumoşların çok güzel büyüdüğünü söyledi. herşey güzel ilerliyordu ki bana bir tane tüpümde sıvı birikmesi olduğunu söyledi. daha öncelerde geçirdiğim bir enfejksiyonun neden olmuş olabileceğini söyledi. başarı şansını etkileyebilir de etkilemeyebilir de dedi. transferden önce operasyon gerekebilir ama konuşuruz dedi. canım sıkıldı biraz. siz ne diyorsunuz? bu konu da tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

Kızlar meleğimi aldım. 12 gün anneyim.. suan sadece bunun tadını cikaricam.. sonuc umurumda değil...
Kuzum hayirli olsun bebegin sana sımsıkı tuunsun sana insallah suan o kisa yazin beni okadar etkiledi ve kendime getirdiki bende 2 gun daha anneyimmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…