2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

15/08/2016
Evvvettt kizlar muhtemelen hepnizde benden yaşça küçüksünüzdür..ben 38 oldum..Dün adet oldum ve bugun 3 . Denemem icin ilk igemi vuruldum..3 denememide ayni doktorda memorial Cem Demirelde yapiyorum..Bu sefer gonal f ile basladik onceki denemelerimde menapurdu ignelerim..arti vitamin arti birde klomen verdi ..sanirim yasim geregi daha saglikli yumurta elde etmek icin..Birde en son vurulan catlatma ignesi olan Ovitrelle nin yaninda gonapeptyl diye igne verdi ..hemsire vuracagun zaman tarif edicez dedi..Bu sekilde catlatma ignesinin yaninda igne vurulan oldumu ???
Hadi bakalim hayirlisi olsun diliyorum..Allah hic birimizin emeklerini bosa çikarmasin..Yaşim gereği son şanslarım olabilir lütfen dualarınızı eksik etmeyin benden .....

merhaba,
bende 31 yaşındayım ilk denemem gonalf kullandım, çatlatma iğnesi olarak Ovitrelle 250 1tane ve Gonapeptyl 2 tane iğne vuruldum, dualarımız seninle :)

Canım hoşgeldin hayırlı olsun tedavin
İnşallah bu sefer bebişin seninle olacak
Pozitif ol lütfen Hersey cok guzel olacak inşaallah
Benim ilk tedavim hem gonal f 225 hemde menapur kullanıyorum.Sabah aksamsa femara hap içiyorum
Allah hepimizin kucagını doldursun

tasdan seninde tedavin hayırlı olsun canım

Kizlar, estrofem tablet kullanan arkadaslarim yardimci olabilirse sevinirim; bana bugun transfer sonrasi yazmislar. Gunde 3 defa tok karnina...yalniz bunda gunler var, ben ilkini pazartesiye getirip ictim ama aksam nasil yapicam ya
tarihlerin önemi yok canim sen kac tane kullanmam soylenfiyse okafarini iciyosun mesela ben 5 tane içiyorum.

Merhaba kızlar transferden yeni geldim dualarınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. 5 yumurtam vardı 2 si döllenmişti 4. Gün 2 tane 1. Kalite embriyo transfer edildi. İşlem çok rahat geçti. Merak edenler için Dr un tavsiyelerini söyleyeyim
- 3 litre su iç
- 1/2 gün dinlen ama hareketi tamamen kesme çünkü dokuların kanlanması oksijenlenmesi gerekiyor
- moralini yüksek tut
- taze meyve sebze tüket
- balık tavuk kırmızı et tüket
- kısacası iyi beslen
Hatırlayabildiklerim bunlar :)
27 si de test günüm. Allahım hayırlısıyla sonuçlandırsın inşallah. Tüm isteyenlere nasip etsin.

Doktor bugün son kez kan vermemi istedi canım herhalde sonuca göre hangi gün çapıracağını söyler. Sen ne zaman görmeye gittin canım keseyi?
ben 5+3 te hem keseyi hem de bebişi görmüştüm canım. 0,33mm di. Bugün gittik kalp atışlarını duyduk hafiften 1,15cm olmuş :))

Hadi hayırlı olsun. Bebişlerin seninle artık iyi bak onlara :))

Hadi hayırlı olsunnn. Sağlıkla sıhhatle güzel bebiş haberleri alırız inşallah hepimiiiz

Güzel kızlar buraya yazabilmek icin üye oldum bende 32 yaşındaym yumurta rezerv azlıgım nedenıyle (2tane de rahım amelıyatm var)tedaviye başladık. 3tane yumurta toplandı 2si döllendi 2.gün donduruldu 1qy ara verdık tarnsfer icin donduruldu embriyolar.11agustosta çözüldü 6hücrelilermis doktor transferden önce 8 9 hücreli oldular dedi. Kacıncı kalite iyi mi bilmiyorm,ogün transfer yapıldı bugun 5.günüm heyecanla bekliyorum.cok yazan olmus guzel haberler alanları tebrık ediyorum,darısı hepimizin basına?benimle aynı gün olan birkaç arkadaşım daha var galiba:))

Transfer öncesi çoğalmış ne güzel ilerliyor sağlıklı çözünmüş inşallah hayırlısyla hamiş olup kucağına alırsın bebeğini ☺

Arkadaşlar Merhaba benim de 11 inde tek embriyo transferim yapıldı. 5.nci gün embriyosu fakat embriyolog gününe göre gelişimi iyi değil tutunma şansı az da olsa var dedi. Transfer olduğu günden beri pozitifim inşallah sonucumda pozitif olur. Bu benim 4.ncü denemem ve yaşım 38. Transfere kadar dayandı mucize altın çileğim umarım benimledir kuzummm çok ihtiyacım var 15 yıldır hasretim mucizeme ben

Benim dondurulmus embriyo oldugu icin 15.gün baktır kanda dedi. 11agustosta transfer oldum 26 agustosta kan ver dediçok gec değil mi ya herkesin 12.gün dondurulmus diye mi acep

Bence embriyoloğun 'tutunma şansı azda olsa var ' demesi beni gıcık etti.5.güne geldiyse tutunur inşallahh.inşallahhhh pozitifi görürsün canım rabbim dualarımıızı karşılıksız bırakmasın hepimize versin.sen pozitif olarak en iyisini yapıyosun tebrik ederim seni

Canim insallah saglikla sana tutunur ve dogar bebegin ona allah can nasip ettiyse embriyologun az tutunma sansi var demesi bile etkilemez rabbim buyuk sen olumlu dusun olumlu olsun ne mucizeler goruyoruz senin mucizende seninledir insallah bize guzel haberi vericeksin dualarim seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…