2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

kızlar slm nasılsınız haftasonu giremedim yoğundum çok. bu hafta histeroskopi ameliyatı olmam gerekiyor ama başka şehirdeyiz şu anda ve mecburen başka bir doktora yaptıracağım yarın muayene olacağım biraz gerginim doğal olarak.
Canim nasilsin haklisin baska bi dr konusunda insan geriliyor ama bunu yenmeye calismalisin sonucta histereskopiyi hissetmiyosun ve yapilmasi onemli buna odaklan bence bide en fazla 15 dk da biticek simdiden kendini uzme bence hemen bitcek cunku bosuna gerilmisim diceksin:KK200:

merhaba arkadaşlar
tüp bebek tedavisine başlayacağım bende
öncelikle bebek haberi alanlara ve transferleri yapılan arkadaşlarıma hayırlısı olsun diyorum. güzelliklerle bebeklerinizi kucaklarınıza alın inşallah.

benimde doktorum karyotıp test ıstedi ve deneme yapacağımız güne kadar bazı ılaçlar kullanmamı ıstedi.

Coenzim 200 mg
folik asid
omega 3 sizinde aranızda kullanan oldu mu ?

yumurta rezervını ve sağlıklı yumurta gelısımı ıcın onemlıymıs bu vıtamınler
Canim bu 3 . Denemem ve bu denememde doktor verdi bana da Q enzim ve omega karisimi vitamin..yumurta gelisimine faydasi varmis..folik asiti ben kendim kullaniyordum zaten..

Kizlar, estrofem tablet kullanan arkadaslarim yardimci olabilirse sevinirim; bana bugun transfer sonrasi yazmislar. Gunde 3 defa tok karnina...yalniz bunda gunler var, ben ilkini pazartesiye getirip ictim ama aksam nasil yapicam ya :işsiz:

Kizlar, estrofem tablet kullanan arkadaslarim yardimci olabilirse sevinirim; bana bugun transfer sonrasi yazmislar. Gunde 3 defa tok karnina...yalniz bunda gunler var, ben ilkini pazartesiye getirip ictim ama aksam nasil yapicam ya :işsiz:
Onu çok dikkate alma bence canım ben öyle yapıyorum.bende 3 defa kullanıyorum

Canim bende gunde 2 tane icmistim gunleri takip etme sen ..kac tene dedilerse iç..gerı dogru cevrilmez zaten o kutu.. Sırayla iç sen ..genede kafan karişirsa hemşirene sor canim..

Kızlar limon ve karbonatla hamilelik testini denedinizmi hiç ?idrarını şefaf bardağa yapıyormuşsun üzerine limon sıkıyormuşsun.eğer tortu dibe çökerse hamile demekmiş

X