2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım hoşgeldin
Ben temmuzda basladım vitaminlere drum hala devam ettiriyor.omepa Q10,inofolic,previt positive,dvit damla

Gerci d viti bıraktım cok bas donmesi yapıyor ve daha once d vitamini tedavisi oldum sayıyı yuksettim diye

İnşallah faydasını goruruz canım

simarik83 hoşgeldin canım merak ettik seni hersey yolundadır inşallah hamişlik nasıl gidiyor?pıtpıtların sesini tele cek, guzel haberlerle bekliyoruz canım

Alya_naz oy oy oyy masallah tazecik hamişimizde gelmiş hayırlı olsun annesi sıkı sıkı tutunsun kuzuların inşallah

Walla yat kalk dua et canım , ınsallah bulantın olmaz ,olanlar surunuyor resmen .
Inşallah sorunsuz bır gebelık gecırırsın .

kımısınde hıc olmuyor ,olanlarda basını kaldıramayacak kadar yogun oluyor .
Insallah senınkı de olamaycklar arasındadır .
Biliyorum bulantısı olanlar çok kötü durumda. İnşallah bulantısız atlatırım 3 ayı.

Hayır canım yumurta rezervim az benim az yumurta oluşuyo. Kalitesi hakkında ayrıntılı bilgim yok sadece yumurta kaliten gayet iyi dendi o kadar. İnşallah tutunurlar

Ay evet bugün duyarız inşallah tlfona kaydedicem mutlaka :) Şimdilik bir sıkıntım yok inşallah böyle devam eder. Sanada bi transfer yaptırsaydık artık

kızlar slm nasılsınız haftasonu giremedim yoğundum çok. bu hafta histeroskopi ameliyatı olmam gerekiyor ama başka şehirdeyiz şu anda ve mecburen başka bir doktora yaptıracağım yarın muayene olacağım biraz gerginim doğal olarak.

Allah duysun sesini canimmmm insaallah o hamilelik haberini de vermeyi nasip etsin hepimize

canım canını sıkma bir arkadaşımda hiç rezerv yoktu kendiliğnden hamile kaldı tam tüp yaptıracakken. benim de rezervim çok az ama doktorlar buna takılma çok dediler. anlaşılan olunca oluyor.

canım canını sıkma bir arkadaşımda hiç rezerv yoktu kendiliğnden hamile kaldı tam tüp yaptıracakken. benim de rezervim çok az ama doktorlar buna takılma çok dediler. anlaşılan olunca oluyor.
Ben başka doktora gidiyodum yumurta çatlama kontrolü vs için 6 ay bebeğimiz olmayınca o dr bana hiç böyle bişey söylemedi ki 4-5 kere gitmişimdir ona. Sonra başka doktora da gideyim dedim ve rezervin az erken menepoz dedi dünya başıma yıkıldı resmen. Çok şükür toparlandım her şeyde vardır bir hayr. Allah yardımcımız olsun hepimizin. Hayırlı güzel haberler alalım

amh kaç çıktı?

Tedavin hayirli olsun canim evet bu dedigin ilaclari ben kullandim arti d vitamini ve previtte dahil bu vitaminler evet yumurta kalitesi icin onemliymis cunku cogunu yiyeceklerden alamiyomusuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…