2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bu gün iğne yaptirdigim yerde kan tahlili istedim hemşire yapma bekle dedi. Erkendir negatif çıksa bosuna üzülürsün dedi yaptırmadı. Bide iğne yerlerim çok ağrıyor

Hamiş olan anneler transferden sonra neler yaptıklarını nasıl dikkat ettiklerini ne gibi ağrıların olduğun belirtileri anlatabilir mi

Arkadaşlar benim Bugun10. Günüm çok merak ediyorum acaba yarın idrar testi yapsaydı. Benim 5 . Gün dondurulmus blastokist transfer edildi. Doktor çok iyi herşey dedi .günler geçmiyor ilk deneme
Cnm yarın kan testin yapsan da çıkar inşallah meleğini seninledir
Var mı belirti falan?

Bu gün iğne yaptirdigim yerde kan tahlili istedim hemşire yapma bekle dedi. Erkendir negatif çıksa bosuna üzülürsün dedi yaptırmadı. Bide iğne yerlerim çok ağrıyor
H
Canım bana hemşire arnica diye bir jel önerdi onunla masaj yapıyorm igneden sonra dagılsın diye cok ise yarıyor sende dene,bir de buz koyuyorm

Arkadaslar erkek infertilitesi olan var mi? Degerleriniz nasildi? Hamilemisiniz hangi durumdasiniz? Bizim ileri 0 yerinde %5 morfoloji 2 ((

Arkadaslar erkek infertilitesi olan var mi? Degerleriniz nasildi? Hamilemisiniz hangi durumdasiniz? Bizim ileri 0 yerinde %5 morfoloji 2 ((

Bizimde erkek infertilitesi sorunumuz car canım morfoloji 3 maalesef perşembe test günüm hızda da sorun var. Keçiboynuzu pekmezi yükseltti eşimin ki 0 dı 3 E çıkmış hızda da artış olmuş

ZehreNur canim femera ve menapur ne icin kullaniliyo ??

merhaba :) ben de 39a doğru gidiyorum benim rezervim çok az umarım çok başarılı transferler sonucu bebişlerimiz tutunur bizlere hiç çocuğun var mı?

Amin canim çok içtenlikle bebeğini kucağına almani diliyorum ...

merhaba :) ben de 39a doğru gidiyorum benim rezervim çok az umarım çok başarılı transferler sonucu bebişlerimiz tutunur bizlere hiç çocuğun var mı?
Hayir canim yok ..esimde problem var spermde hareketlilik cok dusuk ..hep olur dediler oyalandik durduk ..dogal yolla olsun diye..senin varmi ??

Hayirli olsun canim emeklerimiz bosa cikmasin insallah ..

A
Ayni yastayiz bende 3. Deneme icin ignelere basladim..Hsdi bakalim brnden once hamilelik haberini alalimda banada moral olsun canim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…