2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim nasilsin haklisin baska bi dr konusunda insan geriliyor ama bunu yenmeye calismalisin sonucta histereskopiyi hissetmiyosun ve yapilmasi onemli buna odaklan bence bide en fazla 15 dk da biticek simdiden kendini uzme bence hemen bitcek cunku bosuna gerilmisim diceksin

Canim bu 3 . Denemem ve bu denememde doktor verdi bana da Q enzim ve omega karisimi vitamin..yumurta gelisimine faydasi varmis..folik asiti ben kendim kullaniyordum zaten..

Kizlar, estrofem tablet kullanan arkadaslarim yardimci olabilirse sevinirim; bana bugun transfer sonrasi yazmislar. Gunde 3 defa tok karnina...yalniz bunda gunler var, ben ilkini pazartesiye getirip ictim ama aksam nasil yapicam ya

Kizlar, estrofem tablet kullanan arkadaslarim yardimci olabilirse sevinirim; bana bugun transfer sonrasi yazmislar. Gunde 3 defa tok karnina...yalniz bunda gunler var, ben ilkini pazartesiye getirip ictim ama aksam nasil yapicam ya
Onu çok dikkate alma bence canım ben öyle yapıyorum.bende 3 defa kullanıyorum

Canim bende gunde 2 tane icmistim gunleri takip etme sen ..kac tene dedilerse iç..gerı dogru cevrilmez zaten o kutu.. Sırayla iç sen ..genede kafan karişirsa hemşirene sor canim..

Kızlar limon ve karbonatla hamilelik testini denedinizmi hiç ?idrarını şefaf bardağa yapıyormuşsun üzerine limon sıkıyormuşsun.eğer tortu dibe çökerse hamile demekmiş

Seninle ayniyiz bugün ağrım biraz daha azaldı cumartesiyi iple çekiyorum dondurulmuş 3.gun embriyo şuydu inşallah sağlıklı tutunur
İnş canım benim ağrım bir var bir yok dün adet olucam sandım bugün bişey yok bilmiyorum hissislestim inş hepimiz güzel haberler veririz cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…