2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bence embriyoloğun 'tutunma şansı azda olsa var ' demesi beni gıcık etti.5.güne geldiyse tutunur inşallahh.inşallahhhh pozitifi görürsün canım rabbim dualarımıızı karşılıksız bırakmasın hepimize versin.sen pozitif olarak en iyisini yapıyosun tebrik ederim seni:KK5:
Tesekkur ederim canim benim onlar desin umrumda degil :KK66: Rabbim isterse olur hersey. Yeterki Ol desin :dua: hepimiz pozitif sonucu görürüz ve vakti gelince de saglicakla kucagimiza alîrız bebislerimizi insaAllah:anne:

Tesekkur ederim canim benim onlar desin umrumda degil :KK66: Rabbim isterse olur hersey. Yeterki Ol desin :dua: hepimiz pozitif sonucu görürüz ve vakti gelince de saglicakla kucagimiza alîrız bebislerimizi insaAllah:anne:
Ben 2.gün embriyosu 4 hücreli doktorun asla tutmaz dedigi bebegin gebelik haberini aldm arkadaşımdan üstelik 6ayı devirdi bile.. tevekkül arkadaşım olacak inşallah☝☝

Canim insallah saglikla sana tutunur ve dogar bebegin ona allah can nasip ettiyse embriyologun az tutunma sansi var demesi bile etkilemez rabbim buyuk sen olumlu dusun olumlu olsun ne mucizeler goruyoruz senin mucizende seninledir insallah bize guzel haberi vericeksin dualarim seninle:anneadayı:
Amin canimmm aynı fikirdeyim Rabbim Ol desin olur hersey. Allah razı olsun canim benim duaların icin sagol :KK74:Ay ne guzelsiniz siz enerjim iyice artti sizinle :KK36:

Amin canimmm aynı fikirdeyim Rabbim Ol desin olur hersey. Allah razı olsun canim benim duaların icin sagol :KK74:Ay ne guzelsiniz siz enerjim iyice artti sizinle :KK36:
Valla bende onceden az az bakardim simdi sayfadan ayrilamiyorum :spor:masallah bide hamilelik haberleri arttikca insanin umudu sevinci inancida artiyor insallah hepimizi sirayla guzel haberleri vericez

Ben 2.gün embriyosu 4 hücreli doktorun asla tutmaz dedigi bebegin gebelik haberini aldm arkadaşımdan üstelik 6ayı devirdi bile.. tevekkül arkadaşım olacak inşallah☝☝
Sabir ve dua ile bekliyorum canimmmmm. Allah razi olsun canim ♥♥ Rabbim yasatir o guzel gunleri bunca sene ardindan insaAllah. Arkadasin adina cok sevindim canim. Saglicakla kucagina alsin bebegini insaAllah. Rabbimin mucizesi sonsuz.

Valla bende onceden az az bakardim simdi sayfadan ayrilamiyorum :spor:masallah bide hamilelik haberleri arttikca insanin umudu sevinci inancida artiyor insallah hepimizi sirayla guzel haberleri vericez
InsaAllah canim. Guzel enerjimizi gondererek pozitif sonuc alalim insaAllah hepimiz peş peşe :KK19:

Kızlar banada 11 ağustosta 2 tane 5. Gün orta kalite transfer edildi.şuan 4. Gün hiçbir belirtim yok sadece su gibi akıntı sizde durumlar nasıl?
Belirtisi olan varmı???
Çoook heycanlıyıömmmmm

Kızlar banada 11 ağustosta 2 tane 5. Gün orta kalite transfer edildi.şuan 4. Gün hiçbir belirtim yok sadece su gibi akıntı sizde durumlar nasıl?
Belirtisi olan varmı???
Çoook heycanlıyıömmmmm
Canım benimde 5.gün bendede hiç belirti yok.sadece çarpıntım var bu belirti mi bilmiyorum ama

Selam bayanlar bugun transferimi oldum 5. Embiriosu cok iyi kalitede dediler cok sıkıştım stres oldum simsi evimdeyim hic bisi hissetmiorum:KK43: bana jel yazmislarda heycandan nasi kullanacami sormayi unuttum vajinanin icinemi sıkıcam nasi yapıcam bilen varsa yazsin lutfen

Ben jel degil iğne kullanıyorum oyuzden bilmiyorm cnm.. ama arkadasımdan duydugum kadarıyla vajinadan sıkılıyor ve sonrasında yürüyüs yapman gerekiyor galiba..ama yanlıs bilgi vermek istemem kullanan arkadaşlar yönlendirsin daha iyi olur

Belirtisi olan varmı???
Çoook heycanlıyıömmmmm
Bende de hiçbir belirti yok su gibi akıntı bende de var hatta caylatma ignelerinin etkisi gecmis mi diye test yaptım az önce negatif geçmiş yani bklm bekliyorum bende

Selam bayanlar bugun transferimi oldum 5. Embiriosu cok iyi kalitede dediler cok sıkıştım stres oldum simsi evimdeyim hic bisi hissetmiorum:KK43: bana jel yazmislarda heycandan nasi kullanacami sormayi unuttum vajinanin icinemi sıkıcam nasi yapıcam bilen varsa yazsin lutfen
Canım jeli vajinanın icine sıkacaksın.Bana hemsire sık 10 dakika uzan sonra kalk hareket et dedi.

Canım o jeli ben de kullandım şimdi dondurulmuş transfer oldu yine kullanıyorum vaginadan içeri sokup sıkıyorsun sonra en az 15 dakika yürüyüş yapman gerekiyor ne kadar çok yürürsen o kadar dağılıyor etkili oluyor yatmadan hemen yürümeye başla

Arkadaşlar benim Bugun10. Günüm çok merak ediyorum acaba yarın idrar testi yapsaydı. Benim 5 . Gün dondurulmus blastokist transfer edildi. Doktor çok iyi herşey dedi .günler geçmiyor ilk deneme

X