2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

merhaba arkadaşlar
tüp bebek tedavisine başlayacağım bende
öncelikle bebek haberi alanlara ve transferleri yapılan arkadaşlarıma hayırlısı olsun diyorum. güzelliklerle bebeklerinizi kucaklarınıza alın inşallah.

benimde doktorum karyotıp test ıstedi ve deneme yapacağımız güne kadar bazı ılaçlar kullanmamı ıstedi.

Coenzim 200 mg
folik asid
omega 3 sizinde aranızda kullanan oldu mu ?

yumurta rezervını ve sağlıklı yumurta gelısımı ıcın onemlıymıs bu vıtamınler

merhaba kızlar :) bu süreçte birbirimizi en iyi biz anlarız diye düşüyorum... ben daha yolun en başındayım 1 eylülde mustafa bahçeciden randevum var sonrasında tedavi sürecim başlayacak diye tahmin ediyorum. güzel haberi alan arkadaşları tebrik ediyorum..şuanda bekleme sürecinde olanlar da inşallah en kısa sürede mutlu haberi alırlar. benim tüp bebek hikayem eylül ya da ekim de başlayacak ama bu samimi ortama bende katılmak istedim :)

hoş geldin canım
bende bahçeci ve Numan bayazıd arasında kararsız kalmıştım ve tercıhım numan hocadan oldu.
ilk görüşmeyı yaptık genetık test ıstedi ve bu aykı reglımı test sonucu çıkana kadar kaçırmış olucam eylül sonundakı reglıde yumurtalıklarımın verımlılığıne gore başalayacagız dedı belkı de bır ay daha ertelerım o gun senı ve yumurtalıklarını ılaçlara verebılecegı cevaba gore degerlendırıcegım dedı. ben kendısını cok samımı ve ilgili gördüm. bı umut yayıldı bıle ılk görüşmeden sonra. dilerim hepimiz hayırlı haberler alırız. hatta bana yumurta rezervı ve sağlığı acısından ilaçlar verdi onalara bugun başladım. koenzım cok onemlıymıs ve omega 3 ve tabıkı folc asid. folic trio verdi sizde araştırın hepside yararlı seyler hatta erkekler bıle ıcebılıo spermın dölleme yetenegını gelıstırıyormus bu vıtamınler

heidi1017 tatlim ya ben yeni fark ettim... hamile misin yoksa .. profilinde gebelik gorunuyor.. bu harika haberi kacirmis olamam heralde
Evet tatlım hamileyim insaAllah
2 haftalik 3 haftalik olacak teyzesi:)))
test 25 agustos cnm 12 sonra ya verdi ben 23 ünde falan yapmayi dusunuyorum inşallah pozitif lerle ilerleyelim hep cnm

Selam Canım ,

Benım aynı sekılde agrım oldu . Ama suan bır sey yok .4 gunluk evde yatıştan sonra bugun işbaşı yaptım .
Bakalım ınsallah emeklerımızın karsılıgını alırz .
Sana kaç tane embrıyo transfer edıldı ?
Kaçıncı gun embıryosu ve kalıte durumu nasıl ?

Hoşgeldin cnm aramiza hayırlı olsun tedavin sağlıklı bebisler in gelir insallah

Çok kendını dınleme , bulantı 6.haftadan sona baslıyor .
Psıkolojık olarak kendını hazırlama .
Üşütmüssündür dıkkat et kendıne .

canim çıktı mi sonuç? benim bugün 12 gunum ve 2 testim 300 çıktı çok şükür. bi daha teste gerek yok 2 hafta sonra kese için çağırdı. allahima binlerce şükür.

Çok kendını dınleme , bulantı 6.haftadan sona baslıyor .
Psıkolojık olarak kendını hazırlama .
Üşütmüssündür dıkkat et kendıne .
Ben çarşamba günü 7. haftayı doldurcam bugün 6+5 günlüğüz ama hala bulantı falan yok çok şükür. İnşallah başlamaz diye dua ediyorum ama olurmu ki acaba?

canım sevindim doktorunu sevmene çok önemli çünkü tedavide doktor.. benim babamda doktor mustafa bahçeci diye tutturdu.. doktor çok yoğun olduğu için en erken 1 eylüle randevu alabildim. normalde bugün yarın adet görmem lazım bu ay başlayabilirdim başka doktorda ama bunda da bi hayır vardır diye düşünüyorum. yine 15-16 eylülde adet görsem tedavi o zaman başlar ama bahçeci yumurta topladığı ay transfer yapmıyomuş o yüzden ekim ayını bulacak galiba... bilmiyorum ya kafamda deli sorular

Ben çarşamba günü 7. haftayı doldurcam bugün 6+5 günlüğüz ama hala bulantı falan yok çok şükür. İnşallah başlamaz diye dua ediyorum ama olurmu ki acaba?

Walla yat kalk dua et canım , ınsallah bulantın olmaz ,olanlar surunuyor resmen .
Inşallah sorunsuz bır gebelık gecırırsın .

Bende rezerv azlığı var 27 yaşındayım ve öğrendiğimde çok şaşırmıştım ve çok ağladım nasıl olur bu yaşta diye. Kendimi toparladıktan sonra tedaviye başlayabildim. 3 yumurtam toplandı 1 tanesi döllendi kalitesi iyi dediler. İnşallah tutunur 3.gün embriyosu. Senin canım?

Ayya 3 kisi mi.. kalabalik geldi bi an canim benim cok sagol, bugun ve yarin evdeyim, dinlenmek icin.. dedigin gibi kuruntu dalan yapmadan bu gunleri gecirmek istiyorum

kımısınde hıc olmuyor ,olanlarda basını kaldıramayacak kadar yogun oluyor .
Insallah senınkı de olamaycklar arasındadır .

Polikistik Over mısın sende ?
Benden 6 tane yumurta toplandı .
4 tanesı döllendı .
dondurulmus 1.kalite ve 4 hucrelı 2.kalıte 2 embrıyo transfer edıldı .
Insallah tutarlar .

Pekı kalıtesı ne ? bılıyormusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…