2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hoşgeldin canım. Tabloya ekledim seni inşallah güzel haberler verirsin :)

simarik83 teşekkürler canım, inşallah her birimizin hamileliği tamamına ersin, pıtpıtları duyacaksın bugün :)

yenibidunya inşallah güzelce katlanmıştır değerin.
Z Zehra1954 , Alya_naz bebişlerinizle kavuşma gününüz, inşallah sonuçlarınız çok güzel olsun.
listedeki tüm arkadaşlar bebişine kavuşsun inşallah :)

ozzzy28 karar vermek de kolay değil ama senin yerinde olsam olan 1 tanenin transfer olmasını isterdim, 1.leri sağlıkla doğuralım da 2.ler belki allah vergisi kolaylıkla gelir. inşallah sonucun olumlu olur, inşallah en hayırlı karar neyse o kapı açılsın önünde.

Söylediğin şey çok mantıklı. Gerçekten çok teşekkür ederim.

İnşallah güzel haberlerini alırız. Dualarım seninle. Haberdar et sonuçtan mutlaka.

Gunaydiiiiinnnnnllllaaaarrrrrr... bugun size bebeklerimle "merhaba" demek istedik Kizlar hepinize cok ama cok tesekkur ederim.. bir an once eve gelip yazdiklarinizi okumak istedim. Cok sukur transferim basariyla gerceklesti: 2 Blast embriyo yuklendi ve test icin 26 Agustos' kandan baktirmami soylediler. Bu 11 gunu nasil atlaticam Allah kerim papatyyaa123 U umudum8 simarik83 Z Zehra1954 heidi1017 Lilium08 @Gulsumiklima2016 kocaman opuyorum sizi... gercekten bi aile olduk

Benim yumurtam 1. Kalite ile 2. Kalite arasındaymış. 1 de 2 de diyemediler yani. İnşallah pozitif sonuç alırsın ve hiç gerek kalmaz tekrar tedaviye. Karar vermek çok zor. Tek embriyo ile yüzde 50, iki tane ile yüzde 65 gibi bi oran verdi doktor. Çok kafam karışık. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. Sayısı çok olduğu in kalitesiz olabilir gerçekten.

Canım benim hoşgeldiniz miniklerinle sağlıkla tutunsunlar annelerine inşallah hiiiic bırakmasinlar
2017 mayısta bebisler gelince daha büyüyeceğiz inşallah tatlimm

Hoşgeldiniiizzzz biz de sizleri bekliyorduk Topicimiz baya kalabalıklaştı. Seni artık 3 kişi sayıyorum canım 11 gün boyunca çok fazla kafana takma. 1-2 gün dinlen sonra yavaş yavaş gez dolaş, Sakın kendinde belirti arama. Pozitifleri görücez inşallah

Aynen banada 1. Kalite ile 2.kalite arasında dediler. Yani başka hastane 1.kalite dermiş onlar çok çok ince eleyip sık dokuyolarmış. Banada aynı oranı verdiler tutması için. Ama ben tutmadığını hissediyorum. Çok fazla yumurta olduğnda kalitesiz oluyormş. Bir sonraki tedavide belki ilaç dozunu az tutup daha az sayıda ama daha kaliteli olurlar. Ayrıca kendim ve eşime kaliteyi arttıracak bişeyler vermesini vitamin vs.. istiycem. Bazen düşündükçe hala bu kadar sayıdan elde elle tutulur bişey olmamasına çok kafamı takıyorum. Ama nasipse 3. Denemeye psikolojik olarak hazırım. Tutarsada mucize olur ne diyim.

Hayrli olsn cnm smdiden hmnceck gecick 11 gn burda kutlicz snra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…