2014 Yarenleri! :)

Canim eski sevgilinin aldığını neden söyledin ki sorun yapar tabiiki b3n bile yapardım yaniiiiiii

haklısın bebeğim ya bende şafak saymayı bırakıcam dur bakıyım öyle belki daha hızlı geçer :)

Kavuşma ani çok güzeldi ama su an acilen askeriyeye gitti nizamiye deki asker ben görmedim firar ettiler demiş ama belgeleri bile var yaa gece gelebilirse gelecrkk offf yaaaa cok mutsuzum

kıza bak demetım 40 gun az mı gercekten dıyor
bızım 200 onda olsa ne der acep

kıza bak demetım 40 gun az mı gercekten dıyor
bızım 200 onda olsa ne der acep
eee bebeğim bizde geçtik 200 lerden çok iyi biliriz o duyguları seninle tanışmadk galibaben eskilerdenim ismim tuğçe 23 yaşındayım şafagım 40 :)

eee bebeğim bizde geçtik 200 lerden çok iy biliri o duyguları
tatlım haklısın da az kalms cok sukur hanı derler ya azaldıkca gunler de uzaklasıyor o hesap olmus sende ama cıdden cok sukur az kalmıs darısı bızım gormemıze mesela bn suan ınanamam 40 gelecgmı 200 yanı az degıl:))

hadı yaa kotu olmus bu kuzum yaa ınsallah barıstnz mı sız
Evet kuzum baristik galiba :) anlamıyorum ben pek artik ama tek kaldım ve gelip gelmeyeceği meçhul dönecek olsam bilet de yok kaldım tek basıma firar eder diyo etse mi etmese mi bilemedim

Evet kuzum baristik galiba :) anlamıyorum ben pek artik ama tek kaldım ve gelip gelmeyeceği meçhul dönecek olsam bilet de yok kaldım tek basıma firar eder diyo etse mi etmese mi bilemedim
nasıl bn bse anlamadm cnm dedıgnden nerdsn kı sen suan fırar etmesn sakn cnm olur mu oylr sey

haha canım bak sana birşey anlatıyım geçen mayısta gitti sevgilim şafak saymaya başladk neyse burdaki kızların daha hep uzun dönem bir kız var kısadönemdıler 15 gün filan kalmış gelmiş topikte aglıyıp zrlı yok gecmiyorda şudurda budurda filan bizimşafak o ara 320 :) herkes kıza bir sürü şey söyledi kız gitti bir daha gelmedi geçiyor zaman mecbur gececek burda plaka sayanlar görünce o kadar imrenirdim anlatamam . Şimdi bakıyorumda şkür bitir sizinkide bitecek hem azalkca oh bitiyo diye mutlu olunuyor heyecan artıyo

haklısın valla canım o kızda cok sızlanms tepkı alıınca kacms gelmemıs hahah aynen ya 365 ten 200 e dusmek bıle bsey dogru dıyorsun ıllakı zaman gececek buna da bınlerce sukur. ama senın de cok az kalms MASSALLAH cok dıe gorme azaldıkca ınsana cok gelıyor :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…