2014 Yarenleri! :)

Otobüs yokki kuzum sabah 8 de aradi simdi ne olursa olsun gelcem dedi bilmiyorum napacak sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor kendi Derdimden soramadim ya ayıp ettim
bekle bakalım ama fırar etmesın ceza alır ıyı olmaz tembıhle kuzum baktın gelmıyor kacta otbs varsa donersın

hahaha bn Adına sevındım kuzum ama cıdden ımrendım ne yalan soyleyım :)))
haha bak bende imreniyordum aynen milletin şafagına kasap dukkanının önündeki kediler gibi bakardım inan geçiyor mecbur gececek bebeğim sizinde güven bana :)

bekle bakalım ama fırar etmesın ceza alır ıyı olmaz tembıhle kuzum baktın gelmıyor kacta otbs varsa donersın
O beni bu konuda dinlemez güderken çok dedim simdi aradım gene dedim isin en güzeli kimlik ve banka kartım da onda

haha bak bende imreniyordum aynen milletin şafagına kasap dukkanının önündeki kediler gibi bakardım inan geçiyor mecbur gececek bebeğim sizinde güven bana :)
ahahah aynen hatta safak tablosu onceden yapılırdı ya en altta bn olurdum ne sınır bozucu o ya bde en sınır bozucu da kısa donem yapanlar olurdu onada gıcık olurdum aynen ama cok sukur gecıo oylede bylede tatlım :)

yok artk :) o da kaldgn yerdeydı dmı kuzu nevsehırde barı kal carsı ıznınde bulusursnz alırsn hem
Evet kuzum birlikteydik ben cikmayayim diye ona vermiştim çarşısı normalde bugünkü ama zaten evciydi kuzum yarın çarşı olmaz ahh amann gelir benim aşkım ya bırakmaz beni insallahhh

Evet kuzum birlikteydik ben cikmayayim diye ona vermiştim çarşısı normalde bugünkü ama zaten evciydi kuzum yarın çarşı olmaz ahh amann gelir benim aşkım ya bırakmaz beni insallahhh
ınsallah balım skma canını kız bende ıyıym cok sukur sormussn daldm aynı safak dusmece ıste .s sızn safak kac kuzum

bide kısa dönem olup daha burda ağlayıp zırlayanlara daha fena gıcık olurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…