2014 Yarenleri! :)

bak ben hep diyorum 180 den sonra yokuş aşağı güven bana

nasıl bn bse anlamadm cnm dedıgnden nerdsn kı sen suan fırar etmesn sakn cnm olur mu oylr sey
biz evci aldık kuzum nevsehire geldim. Ama nizamiye de ki asker çıkışlarında zabit tutuluyormus onu tutmayica benimki suçlu duruma düşmüş kacak gibi gözüküyor belge olmasına rağmen o birliğe gitti ben otelde kaldım simdi inşallah hallolur da gelir damlammm yaaa

INSALLAH cnm kız ıyı valla gıdebılyon bn ne gıderım nede guvenıp otelde tek kalırım korkarm yanı

Evciye kim çıkardı bacuu

INSALLAH cnm cok sagol moral oldu bana bu 100lere gelmeye can atyorum
bende aynen senin gibiydim ya aklıma getirdin şimdi bakkk 100 ler hızlı geçiyor ben sana söyliyim ayrıca senin 100 lere düşmenede birşey kalmamış maşşallah sık dişini biraz daha bebeğim

ay cok sagol tatlım yaaa cok mutlu oldum suan bak bsey kalmamıs 100e dusmene dıyınce ınsan byle duyunca daha da mutlu oluyor

ay cok sagol tatlım yaaa cok mutlu oldum suan bak bsey kalmamıs 100e dusmene dıyınce ınsan byle duyunca daha da mutlu oluyor
haha işte bende demete ondan sordum az kalmış demi diye anladın mı şimdi

INSALLAH cnm kız ıyı valla gıdebılyon bn ne gıderım nede guvenıp otelde tek kalırım korkarm yanı
Gittim de noldu kuzu keşke gelmeseydim yaa tek basıma kalcam sefer de yok dönemi yorum geri ben burada kalırsam o kudurur orada meraktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…