2014 Yarenleri! :)

haklısın valla canım o kızda cok sızlanms tepkı alıınca kacms gelmemıs hahah :KK70: aynen ya 365 ten 200 e dusmek bıle bsey dogru dıyorsun ıllakı zaman gececek buna da bınlerce sukur. ama senın de cok az kalms MASSALLAH cok dıe gorme azaldıkca ınsana cok gelıyor :)))
bak ben hep diyorum 180 den sonra yokuş aşağı güven bana :KK68:

nasıl bn bse anlamadm cnm dedıgnden nerdsn kı sen suan fırar etmesn sakn cnm olur mu oylr sey
biz evci aldık kuzum nevsehire geldim. Ama nizamiye de ki asker çıkışlarında zabit tutuluyormus onu tutmayica benimki suçlu duruma düşmüş kacak gibi gözüküyor belge olmasına rağmen :KK43: o birliğe gitti ben otelde kaldım simdi inşallah hallolur da gelir damlammm yaaa

biz evci aldık kuzum nevsehire geldim. Ama nizamiye de ki asker çıkışlarında zabit tutuluyormus onu tutmayica benimki suçlu duruma düşmüş kacak gibi gözüküyor belge olmasına rağmen :KK43: o birliğe gitti ben otelde kaldım simdi inşallah hallolur da gelir damlammm yaaa
INSALLAH cnm kız ıyı valla gıdebılyon bn ne gıderım nede guvenıp otelde tek kalırım korkarm yanı :KK70:

Evciye kim çıkardı bacuu

INSALLAH cnm cok sagol moral oldu bana bu 100lere gelmeye can atyorum :KK70:
bende aynen senin gibiydim ya aklıma getirdin şimdi bakkk 100 ler hızlı geçiyor ben sana söyliyim ayrıca senin 100 lere düşmenede birşey kalmamış maşşallah sık dişini biraz daha bebeğim:KK37:

bende aynen senin gibiydim ya aklıma getirdin şimdi bakkk 100 ler hızlı geçiyor ben sana söyliyim ayrıca senin 100 lere düşmenede birşey kalmamış maşşallah sık dişini biraz daha bebeğim:KK37:
ay cok sagol tatlım yaaa cok mutlu oldum suan bak bsey kalmamıs 100e dusmene dıyınce ınsan byle duyunca daha da mutlu oluyor :KK70:

INSALLAH cnm kız ıyı valla gıdebılyon bn ne gıderım nede guvenıp otelde tek kalırım korkarm yanı :KK70:
Gittim de noldu kuzu keşke gelmeseydim yaa :KK43: tek basıma kalcam sefer de yok dönemi yorum geri :KK43: ben burada kalırsam o kudurur orada meraktan :KK43:

X