2014 Yarenleri! :)

iyiyim güzellik sen nasılsınn nasıl gidiyorr?:KK68:
bende iyiyim kuzum nolsun iste hep ayni :)
seninle tanışmadık sanırım yanılıyor muyum acaba :KK68: canımm
tanismadik tatlim ben demet belcikadan 24 yasindayim askerim 28 ocak bitirdi askerligi cok sukur :) darisi basiniza canim

öyle iyi geceeleeer diiyip diyip kaçmakla olmass ama:KK11::confused:
kacarim ben :) napiyon tatlim nasilsjn

tanismadik tatlim ben demet belcikadan 24 yasindayim askerim 28 ocak bitirdi askerligi cok sukur :) darisi basiniza canim

demetcim bende tuğçe 23 yaşındaım bizimde şafagımız 40 :) az kal bizimde tanıştıgımıza memnun oldum canm:KK25:

Iyidir bebegim benim sen nasilsin babn nasil oldu

İlaçlarını almaya Başladığından beri daha iyi kuzucuk çok şükür bende iyi olmaya çalışıyorum işte bebeğim :)

Sarilmam mi kuzu ya nasıl ozlemisim ya burnuma depo yaptimmmm :)

Oyyy Rabbim bizede nasip etsin inşallah :)) ayy Kavuşma anı süper bi andır eminim :))

Saol kuzum bugün de iki kere aradı ankesörlüden telefon yasakmış o toplama yerinde ama iyi olduğunu duydum ya yeter bana :)
Dışarıda oturmak imkansızmış küçücük çocuklar bile taş atıyormuş terbiyesizler :KK11: Ona sinir oldum biraz işte

Ohh çok şükür tatlım iyi olsunda varsın telefonu kapalı olsun.. Işte nasıl işleniyorlar askere karşı belirtileri onlar :KK43: Rabbim akıl ve hidayet versin inşallahhj

çok şükür benim alacak bir şeyim yok he daha ortada bir şey de yok ama azcık da aileme çalışayım :)
ne güzel canımm çalış tabi:KK48:
Kızllllllllaaaaaaaaar günaydınnnnnn En Büyük TÜRKİYE
selam canııımmm:KK68:

Allah iyilik versin kuzucum:KK37:

İlaçlarını almaya Başladığından beri daha iyi kuzucuk çok şükür bende iyi olmaya çalışıyorum işte bebeğim :)

Oyyy Rabbim bizede nasip etsin inşallah :)) ayy Kavuşma anı süper bi andır eminim :))

Ohh çok şükür tatlım iyi olsunda varsın telefonu kapalı olsun.. Işte nasıl işleniyorlar askere karşı belirtileri onlar :KK43: Rabbim akıl ve hidayet versin inşallahhj
Allah iyilik versin bebegimmm

Ben de iyiyim canım nasıl olayimm, beyfendinin kıskançlık krizleriyle uğraşıyorum istee :) sende durumlar nasil
şafak mı sıkıştırıyor nedir arada sendeliyoruz ikimizde de bir gerginlik agresiflik hatta dengesizlik. idare ediyoruz çok şükürr.. neyi kıskandı bebeğimm?:KK48:

Neden canim noldu

Yaa bilmiyorum sinir oldum aklıma gelen her şeyi söyledim hatta sen benim facede paylastigim hiçbir şeyi begenmiyorsun artık önceden böyle değildin bile dedim ahaha

şafak mı sıkıştırıyor nedir arada sendeliyoruz ikimizde de bir gerginlik agresiflik hatta dengesizlik. idare ediyoruz çok şükürr.. neyi kıskandı bebeğimm?:KK48:

Bizde de mehtap sıkıştırıyor off off. Ya canım benim eski erkek arkadaşım duzlestirici almıştı yeniydi bende kullandim biz sevgiliyken de kullanmaya devam ettim uzun zaman önceye kadar ama sırf yeni diye yani aklimin ucunda dahi yoktu manevi değer falan filan bu da uzun süre ona takmıştı at nie atmiyirsun bende manevi değeri yok ki falan dedim bana inanmadi. Şimdi de askerde gene bunu takmış bana dedi ki ben sana at dedim atmadin göz kalemi sürme dedim surdun onu da mi eski erkek arkadasin almıştı bilmem nee. Tartışma böyle başladı başka yerlere gitti sonra da netten çıktı :KK43:

Yaa bilmiyorum sinir oldum aklıma gelen her şeyi söyledim hatta sen benim facede paylastigim hiçbir şeyi begenmiyorsun artık önceden böyle değildin bile dedim ahaha

Bizde de mehtap sıkıştırıyor off off. Ya canım benim eski erkek arkadaşım duzlestirici almıştı yeniydi bende kullandim biz sevgiliyken de kullanmaya devam ettim uzun zaman önceye kadar ama sırf yeni diye yani aklimin ucunda dahi yoktu manevi değer falan filan bu da uzun süre ona takmıştı at nie atmiyirsun bende manevi değeri yok ki falan dedim bana inanmadi. Şimdi de askerde gene bunu takmış bana dedi ki ben sana at dedim atmadin göz kalemi sürme dedim surdun onu da mi eski erkek arkadasin almıştı bilmem nee. Tartışma böyle başladı başka yerlere gitti sonra da netten çıktı :KK43:
ayy kötü olmuş yaaa inşallah çabucak düzelirsiniz kuzum sakinleşirsiniz :KK43:

az kaldı mı gercektende demet geçermi zaman
cok az kaldi canimmm.. inan bana 40 gun hicbiseyy ama safak saymaa ben 2 3 haftada bir bakardim safaga inan, daha cabuk geciyo ozaman kuzum..
hem bu hayatinizda yanliz gecireceginiz son 40 gun canim sonra kavuasacaksiniz bidaha boyle bi ayrilik yok insallah oyle dusun canimm

X