2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

çıkmaz cnm inşallah benim gitceğim doktor vitami falan haplar veriyomuş yumurtası az olana benimde ilk denememde 5 yumurta toplanmıştı bende ondan gitcem bu ay inşallah cnm ya topikteki herkes hamile kalsın birer ikişer senin ilk deneme mi

neye iyi geliyo canım

benim o zamanlarda adetlerim düzensizdi adetlerimi düzenledi.. sonracıma bayanlarda olması gereken yumurta akı kıvamındaki akıntı bende daha farklıydı o normale dönmüştü... yani bişeylerin daha iyi olduğunu hissediyorsun...

valla ben 5 aydır folik asit ve demir ilacı kullanıyorum son 1 aydır da B12 iğneleri kullanıyorum benim ilk tüp bebekte 3 yumurtam çıkmıştı ama 3 yumurta da döllendi doktor 1. kalite demişti... az yumurta çıkmasını ben tüpten 1.5 ay önce laparoskopi olmama bağladım bakalım bu sefer kaç yumurta çıkar...

Kizlar ben folik aside basladim 20 gun oluyor gec degil dimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar ben folik aside basladim 20 gun oluyor gec degil dimi

yok canım niye geç olsun hamileliği boyunca hiç kullanmayan arkadaşlarım var sen en azından önceden başladın

canım inşallah temmuz hepimize uğurlu gelir :) bebişlerimşz gelir :)

Kızlar slm bende tüp bebek yaptırdım transfer 3 günü bugun iyim inşalah sonu iyi biter

canım inşallah güzel heberlerini paylaşırsın buradan :)

hamıleyımmm canım darısı sana ınsallah ve tum ısteyenlere bekleyenlere

canım hayırlı olsun :) rabbim kucağında sevdirsin kuzunu :)

yok canım niye geç olsun hamileliği boyunca hiç kullanmayan arkadaşlarım var sen en azından önceden başladın

canım bende kullanmıyorum ne zaman iğnelere başlıyoruz doktorum folik asite başlıyor stres yapma :)

Sagolun cevap icin ben druma sordum istersen basla dedi o yuzden yeni basladim ben bide bana kilo aldirmasin diye gnc markasindan ollan folik asit i aldim.. kullanacakalara tavsiye ederim ..inslh hepimiz guzel haberler veririz

Selam kizlar nasilsiniz bende nasip kismet olursa temmuzun sonunda basliyorum bende acmistim topik ama madem burasi war buradan Dertleşelim probleminiz ne sizlerin benim Esimde maalesef emseye karar werdiik hastane olarak da insaallh hayirlisiyla olur çok istiyorum we ilk denemem olucak umarim sonda olur

merhaba cnm enim başlama tarihim belli değil ama olursa temmuzun sonuna doğru olucak tedavim..
bizimde sebebimiz eşimden kaynaklı azosperm hastası eşim şükür ameliyatlar ve yıllardır çabalarımzıın sonunda eşimde sperm çıkışı oldu donduruldu ama morfoloji bozukluğu var onlar düzelince hemen koşa koşa tüp bebek tedavisine başlıcam

Sagolun cevap icin ben druma sordum istersen basla dedi o yuzden yeni basladim ben bide bana kilo aldirmasin diye gnc markasindan ollan folik asit i aldim.. kullanacakalara tavsiye ederim ..inslh hepimiz guzel haberler veririz

canııımmm folik asidi gece yatmadan önce içersek kilo almayız... çünkü iştah açtığı için gündüz içme dedi bana hemşire...

canm merhaba inşallah ilk ve son olur hemencek kavuşursun meleğineee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…