2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canım hoş geldin... bizdeki sorun bende pco adet düzensizliği 3-4 ayda bir adet oluyorum doktor normal yolla da hamile kalırsın diyo ama yumurtlama zamanını bilemediğimiz ve yaşımında çok küçük olmaması nedeniyle beklemeyip direkt tüp bebeğe başladık raporsuz tedavi yaptırıyoruzb bu arada yaş 31..

kimse yok mu? nerelerdesiniz? sanırım tedavi başladıktan sonra buraya daha sık takılacaksınız.. sizden önce tedaviye başlarsam sorularınıza cevap vermicem küstüm size

Merhaba arkadaşlar benimde ilk denemem olucak inşallah son olur🙏folik asit ve dogum kontrol hapı kullanıyorum bir aydır üç dört güne adetle birlikte başlicaz inşallah,bide yumurtaların toplanmasında ağrı fln oluyormu korkuyorum biraz da😉😁

İlknuRemzi

kimse yok mu? nerelerdesiniz? sanırım tedavi başladıktan sonra buraya daha sık takılacaksınız.. sizden önce tedaviye başlarsam sorularınıza cevap vermicem küstüm size

Haklisin cnm kimseler yok burda benim bu hafta sonu ve haftaya sinavim var indan sonra buralarda olurum inslh.evet senden cok sey ogrwniriz kiz..bu arada bu topigin en yaslisi benim galiba yasim 32:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım tedavin hayırlı uğurlu, sonu da güzel olsun diyelim... benim ikinci denemem olacak bende korku yok heyecan var ama temmuzu bekliyorum... sende korkma... yumurtaların toplanmasına gelince ben ilk ayılınca ağrıyla uyandım hemşireye ağrı kesici yapın diye rica ettim ayrıca kanamam oldu... benimle birlikte 4 kişi daha vardı onlarda ne ağrı ne kanama oldu hayretler içinde bana bakıyorlardı...hemde onların benden fazla yumurtası vardı... anlayacağın bu evreleri kim nasıl yaşar bilemiyosun...sonunda bebişine kavuşmak varya hiç önemli değil...

ayyyy çok yaşlıymışsın bende haziranda 31 olucam tüp bebek yapcaz diyen çok ciddi bi problemi yoksa çok genç olmaz...

Insallah bu yaz hamiş oluruz hep beraber.insan bu kadar ozlermi beklermi sabirsizlikla hayalini kurup gunlerdir onu dusunurmu? Evet beklermis dusunurmus zaman geçmiyor sanki adetimi dort gözle bekliyorum inan baslayayim tedaviye die 🙏👶🙏 insallah su mubarek gunlerde Rabbim dualarimizi tez zamanda kabul eder canim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayyyy çok yaşlıymışsın bende haziranda 31 olucam tüp bebek yapcaz diyen çok ciddi bi problemi yoksa çok genç olmaz...
Evettt yasli kadinim
Saka bi yabada yillar yaslandirdi beni beklemek yordu genede bu gune sukur gecen sene bu zamanlar esimde ilk defahucre gormustuk sevincten gunlerce aglamistik..simdi tup bebek ici bekliyorum .
Hepimizin evlatlari saglikla gelecek insl..benden kucuksun iste:)
Beklenmez mi guzelim o anlari yasamayi nasil istiyorum anlatamam..inslh pozitifli sonuc alirsin bu tedavinden..

hahahahah ayyyyy yettim gayri yooooooooooookkk hep yazcaz az kaldı zaten ya haziran göz açıp kapatıncaya kadar geçer

hahahahah ayyyyy yettim gayri yooooooooooookkk hep yazcaz az kaldı zaten ya haziran göz açıp kapatıncaya kadar geçer

Inslh cnm cabuk gecsin bide ramazan geliyor ya daha da hizli gecer gunler bi bakmisiz tedavi gunumuz gelmiss oleyyyyyyyyy

Ben kactim iyi geceler anne aday adaylari...

hoş geldin canımmm yumurta toplama işlemi zaten anestezi yapıldığı için hiç bişey hissetmiyosun sonrasındada hiç agrım kanamam olmadı bu tamamen doktorun becerisine göre değişiyo zaten ağrı olsada çok az olur yarım saate geçer sonrasında kabız olmamaya dikkat edin kabızlık olabiliyo kayısı incir falan yersiniz korkma hiiiiç ...

Inslh cnm cabuk gecsin bide ramazan geliyor ya daha da hizli gecer gunler bi bakmisiz tedavi gunumuz gelmiss oleyyyyyyyyy

evet gelicek aşkımmmm bak az kaldı bende folik aside başlayalı 3 gün oldu ... inşallah çok embriyomuz çıkar hepimizin

inşallah rabbim gönlümüzdekini nasip eder.... hep rüyalarımda bebiş görüyorum kocişlerimizin kollarında görürüz inşallah meleklerimizi....

Bizimde temmuz sonu kismetse bakalim şimdiden çok heyecanliyim yarin adetimin üçüncü günü bu sebeple doktora cikicam bi baksin bakalim ne war ne yok sonra hemen rapor ciksin ooohh temmuzda da bebeğimiz gelsin çünkü sadece o eksik ama inanıyorum gelicek hemen bekletmemeli bizleri bence biz seçilmiş anneleriz...

canm merhaba inşallah ilk ve son olur hemencek kavuşursun meleğineee

Caniiim çok saol umarim hepimizin son denemesi olur temmuz ayi ramazan dua ayi birbirimize dua edelim mübarek aylarda girioz boyle işlere Rabbim eli bos cikarmaz rahmeti geniş :) sonra nisan anneleri topiginde buluşuruz bakarsin kismet yaa hayali bile böyle güzel olan şeyin hayatimizda olması kim bilir ne kadar güzeldir Rabbim isteyen kimseyi mahrum etmesin :*

herkese günaydınn bol güneşli güzel günler ve bol pozitif düşüncelerrrrrrrr

herkese günaydınn bol güneşli güzel günler ve bol pozitif düşüncelerrrrrrrr

Gunaydiiiin inşaallah bakalim hastaneye gidiyorum genel bir kontrol we tahliller için temmuza hazirlikk :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…