2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

yarın buyuk gunnnkocam yurumeme ızn vermıyor annemde tabı ogn yurudn kahve leke geldı dıyo taksıyle gıdıp gelecmmm

hiç bişey olmayacak oda diyoki ya anne ben seni bırakmam aşk bebeyi olcam ben çok şımarıcammmm oh siz görürsünüz diyooooo ... hahahahahah taksiciye söyle çok yavaş gitsin kafasını kırarım

hiç bişey olmayacak oda diyoki ya anne ben seni bırakmam aşk bebeyi olcam ben çok şımarıcammmm oh siz görürsünüz diyooooo ... hahahahahah taksiciye söyle çok yavaş gitsin kafasını kırarım

hahaha tamamm canmm kız varya bnm sansa ya toros ya hacımurat gelıyoo anamm oyolu bn goturuyom sırtımda o arabayıı ttembıhlıyom yenı araba gelsın eskıler cok sallanıyo ddıe gene eskı gelıyo sansımaa

canım bizde aynı dertteyiz.bizdede sayı az.geçen hafta yaptırdık test toplamda 300 bin.Allahtan kalitesi, hareket durumu falan iyi.
rabbim hepimize yardım etsin.saolasın duaların için.

agustos aynda mikro tesede sperm bulunursa ins.baslycz
canım inşallah bulunurda yavrucuğuna kavuşursun biran önce.hayırlısı olsun hakkınızda.benim eşimde azosperm di.ocak ayında kendiliğinden çıkış oldu bizde.

Kizlar 30 yas uzeri kimler var aramizda?
ben 31 yaşındayım canım.geçen yıllar için üzülmeye tüp bebek tedavisine başlayınca başladım.keşke 20 li yaşlarda olsaydım şuan demiyor değilim bazen.:26::26:

ben 24 yaşındayım canım yaşa takma Allah nasip ettikten sonra 40 da olsa tutuyo valla... bak mesela ben 4. denememi yapıcam ikizlerimi düşürdüm 8 haftalık...nasip kısmet işte

canım bende şubat ayında ilk denememi yaptım.tutmuştu.9.haftamızda bebeğimin kalbi durdu.nisanda kürtaj olmak zorunda kaldım.transfere giren birinin 2 ay sonra kürtaja girmesi kadar zor bişey yok.rabbim kimseye yaşatmasın.inşallah bu kez yavrularımızı kucağımıza alabiliriz.
bu demede pgt yapılacak bize.bakalım artık hayırlısı...

Cnm ne guzel sende burdasin hepimiz hamile haberimizi yazariz ins buraya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
cemremcimmmm, canımmmmm
ne yollardan geçtik.rabbim bize spermlere kavuşmayı nasip etti.inşallah yavrularımızı kucağımıza almamızı da nasip eder canım benim.duacınım.
inşallah en kısa zamanda morfoloji düzelcek, süper, kaliteli spermlerle başlıcaksınız tedaviye.
biz sabrı en iyi bilenlerdeniz.
heyecanını anlıyorum ama az daha sabır canım.sonu güzel olsun inşallah.
doktorum geçen hafta banada temmuzda başlayabilirz dedi ama ben ramazan ya, bayram falan zor olur diyorum.biliyorsun bizim kimsemiz bilmiyor.ramaznda saklaması zor olur.banada zor olur.
zaten kendimi hazırlamaya çalışıyorum.hala merkeze gidince heyecandan kalbim küt küt atıyor.
ramaznda bol dua, ibadet ağustosta tedavi inşallah.bi aksilik olmazsa inşallah.
öpüyorum canımmmm

Son düzenleme:
sennde öyle bebişin olsun ınsallah tombikk cemremınde öyle guzel bır kızı olsun ınsallah allah bu gece sesımızı duysun ınsallah
cnm ya yazını okurken kalbim nasıl heyecanla çarptı oyy yazına bile sevindim inşlh cnm inşlhhhhhhhhhhhhhhhh sende stres yapma ne olur bu sefer bebeeğin kucağına doğum evine gideceksin zamanı gelince

evet güzelim bizim yollar ne zorlu yolalr buralara geldiysek bile mutluluktan uçuyorum ama bide tüp ebbeğe geçsem ..oda olacak inşlh dediğin gibi allah razı olsun cnm hepimiziin duaları birlikte sende inşlh ağustosta inşlh çok güzel geçecek

saol canm ınsallah hepımızın son tedavısı olsunn ınsallah hepımız bebışlerımızı kucaklayalm bu sefer

canıııımmm seninle durumumuz aynı benim eşimin sperm sayısıda 400.000 ve 2. ayda düşük yaptım ocak ayında ayyynıyız bak ama o iki ayımız ne kadar mutlu geçti en azından hamile kalabildik güzel yanıda buki 2 tane 4 tanede olsa kaliteli embriyolar çıkıyo binlerce şükürler olsun ... canımmm inşallah bu defa kucağımıza alırız çok heycanla bekliyorum

hahaha tamamm canmm kız varya bnm sansa ya toros ya hacımurat gelıyoo anamm oyolu bn goturuyom sırtımda o arabayıı ttembıhlıyom yenı araba gelsın eskıler cok sallanıyo ddıe gene eskı gelıyo sansımaa

kız ben istanbulda bile taksi bulamıyorum o zamanlar yaaa varya işim olmasa vızır vızır geçerler... Allahım inşallah aksiliklerden korusun ya cümlemizi.. hatta kanka kısa mesafe iğne vurdurmaya gidiyoduk bazı taksiciler almıyodu kısa mesafe diye... sonra kayın pederim götürmüştü arabayla kanka ya araba şart varya ama yok malesefff

malesefff

aaa sayılar bile yakın.
sizin sebep neydi buldularmı? birde embriyolara pgt yapılmışmıydı?

canım benim 6 yumurtam toplandı.5 tanesi döllendi.2 tanesi 3.gün embriyosu olarak transfer edildi.
kalan 3 tane ise çok iyi durumda olmadıkları için dondurulamadı.
ama ilk denememiz olduğu için pgt falan yapılmamıştı tabi.

şimdi ben kan pıhtılaşması için tromboli testslerini yaptırdım.birde kromozon analizi.
sonuçları henüz çıkmadı.eşimin kromozon analizi daha önce yapılmıştı onda bir sorun yok.
sperm kalitesinde de bir sorun yok.

bebek genetik incelemeye gitti.karnımda fazla kaldığı için tüm hücreleri ölmüş ve genetik inceleme yapılamamış.
şimdi doktorum genetik bir sorun olma olasılığı fazla diyor.benim kromozon analizinde bir sorun çıkmasa bile embriyo bölünme bölünme sırasındada genetik sorun oluşabiliyormuş.
kan pıhtılaşması varsa zaten önlem alınır.ama genetik sorunlara karşı pgt şart dedi doktor.
bu kez öyle denicez.
inşallah bu kez yine hamile kalıp yavrumuzu kucağımıza alabiliriz canım.

sperm sayısı az sorun bu sadece...kromozom analizi bizde yaptırdık eşiminki temiz çıktı benimkini daha gidip almadık cuma günü alıcaz pıhtılaşma testide yaptırdık temiz çıktı bu kadar başka bir işlem yapmadılar henüz bu testleri doktora göstercem bakalım ne diyecek... bana 2 tane birden kan sulandırıcı kullandırdı belkide o yüzden düştü bebekler ya neyse nasip diyilmiş zaten ama ihmalde var tabi...o ara doktorumun babası vefat etmişti onunda acısı vardı o yüzden ilgilenemedi...inşallah bu defa herşey yolunda gider... ramazanda belki çok kalabalık olmaz hastane... hayırlısıyla bebişleri alıp gelelim inşallahhhh

ayyyyyyyyyyyy bitanemmmmm canımıniçi nasılsınnnnnn çok özledim kız ben seniiiii

kızzzz ben iyiyim çok şükürr...senı gördum kzum daha ıı oldummmmm...kuzumm ben tedavıye basladım sayılırr...hazıran reglı ıle baslıycammm..tabi inşaAllahh regl olmam da gebe olurummmm..olursam da canım sag olsun her seyde vardır bı hayırr...kzum benı bagısıklık testım yuksek cıktı yanı embrıyoyun tutunmasına engel oluyormuss benım bagısıklıgımm..onun ıcın bugun serum almaya baslıycam kuzumm...gecen ay hısteroskopımı oldumm...kızz bende havadıs coookk sende durumlarr neeee

hayırlısı olsun canım.
bende sonuçlarımın çıkmasını bekliyorum.
henüz tam kayıp sebebini bilemiyoruz.
ben nisanda kürtaj oldum.temmuzda rahim ancak kendini toplar temmuzda yapabiliriz dedi doktor.ama ben ağustos olsun istiyorum.ramazanda olmasın dedim.bi yandan da sabırsızlanıyorum aslında.ama benim biraz kilon var.biraz zayıflasam iyi olcak.
yumurta sayımda artar.hem bende rahat ederim zayıflarsam.
sende bişey demedilerse embriyolara pgt yapılmasını bi görüş istersen canım.

ayyyyy bitanemmm çok sevindim ya hayırlı uğurlu olsun şimdiden inşallah bu defa hamile kalıp kucağına alırsınn ayyy heycan yaptımmmm canım bende temmuzun ilk haftası başliycam tedaviye en baştan donmuşum yok geride...aşkım sen donmuşlamı yapcan... Canımmm Rabbim inşallah yüzünü güldürsün bu defa o bebişler inatsa biz daha inadız alcaz biiznillah...

evet cnmm elımızden gelenı yapalım da bakalım bızım veletler ne zaman gelecek acebaaa...duaların için coookkk tesekkur ederım kuzummm Rabbim yar ve yardımcımız olsunnnn...çoook heyecanlıyımmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…