2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Gunaydiiiin inşaallah bakalim hastaneye gidiyorum genel bir kontrol we tahliller için temmuza hazirlikk :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
sanada günaydın hadi bakalım işin rast gitsin ..
gelince yaz

Tesekkur ederim Havvacim bazı testler istediler HCV HBS HIV tahlilleri saglik ocağı yapiyormu bu testleri

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sanada günaydın hadi bakalım işin rast gitsin ..
gelince yaz

Canim henüz hastanedeyim sigortamizda ufak bi problem cikti onu halletmeye ugrasiyoruz inşaallah olucak doktorla görüştüm çok sicak we samimi bi hanimdi dosyami acti iste bakalim süreçler nasil ilerleyecek çok heyecanliyim dosyani acalim isteklerimiz olucak dedi bir heyecanlandim anlatamam sanki melegime biraz daha yaklastim gibime geliyor bisilerle ugrasinca Esimde kromozom testi yaptiricak bugün bir ay sonra cikiyor zaten ay herşey hemen hallolur inşaallah Cümlemizin isleri rast gitsin mübarek aylarda Rabbim ellerimizi bos cewirmesin :)

ayyyyy amiiiinnn inşallah bol bol meryem fetih enbiya okuyalım birbirimize dua edelim inşallah dualarla gelecek meleklerimizin Rabbim nasip etsin inşallah ya herkesin testi pozitif çıksın... ve dediğin gibi hamileliklerimizi konuşalımmm 9 ay boyunca harika... hayalimiz gerçek olsun inşallahda o cennet kokulu bebeklerimizi koklayalımmm...inşallah doğum hazırlıklarını falan yapacağımz zamanlarıda konuşuruz şimdiden çok mutlu umutlu heycanlı tedirgin korkulu bütün piskolojileri taşıyoruz inşallah Rabbim bizlerin bu bekleyişlerini hayırla sonuçlandırsın sabredip beklemekteyiz:118::118::118::118::118::118::118:

kızlar mayıs ayınında sonuna geldik pazar günü 1 haziran yavaş yavaş yaklaşıyoruz az kaldııııı oleeeeeeeyyyyyy sabırla bekliyorum tedavi süreçlerimizi paylaşmayı ayyy harika olucak:13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13: ya bizim evde karınca yuvası var tam salonun penceresinin altında evi süpürürken onları çekicem diye çok üzülüyorum bazen kaçıyodur içine sanırım karınca tozu almış eşim kurtuldum terk ederlermiki 3 yıldır kurtulamamıştım

Arkadaslar merhaba canlanmis sayfamiz ne guzel
Hadi bakalim cok az kaldi 2 aycik :)
Bnm temmuz 21 de ilk gorusmem var bakalim agustosu yakaliycam insallah bende
2 tane 6.gun dondurulmus embriom var insallah bu sefer bebislerimiz bize sımsıkı tutunurlar

Takibimdesiniz kizlar bu aralar cok yogunum ama bi start verelim
Sizlerle beraber olucam insallah
Alaha emanet olun

canım inşallah hepimizin bebişler sımsıkı tutunur ve 9 ay bizi bırakmazlar :) sonrada kucaklarımıza sağlıkla alalım inşallah :)

canım evet az kaldı :) inşallah rabbim bu sefer yüzümüzü güldürür :) buradan önce pozitifleri sonra da gebeliklerimizi konuşuruz inşallah :)

şulecim hayırlı olsun :) inşallah bugünkü gibi sen ve tedavin hep pozitif olur :)

sen ne zaman adet olursun tahminen canım

Benim adetim temmuzun 20 gibi olucakagustosa feliyor tedavi sureci ayyy inslh daha once baslama imkanim olsa...sen kacnda baslican cnm bide liste yapsana kim kackere tedavi olmus gibisine isine karisiyorum ama

merhaba canım şimdiden hayırlı uğurlu bebişli olsun inşallahhh

inşallah bitanemmmm çok güzel olucak inşallah herşey

Benim adetim temmuzun 20 gibi olucakagustosa feliyor tedavi sureci ayyy inslh daha once baslama imkanim olsa...sen kacnda baslican cnm bide liste yapsana kim kackere tedavi olmus gibisine isine karisiyorum ama

bende temmuzun 7 gibi adet olurum sanırım canımmm 4.denememm hepimiz yorulduk inşallah bu defa nasip eder rabbim hepimize cuma kromozom analizi sonucumu almaya gidicem temiz çıkar inşallah

kızlar bu kromozom analizi o değişik isimli tesler falan neden yapılıyor hangi durumlarda doktorlar istiyor bizimde ilk tüp bebeklerimiz kesenin erken açılması nedeniyle düşükle sonuçlanmıştı acaba bizim yaptırmamızda gerekir mi? cevaplar için çooook teşekkür ediyorum öptüm iyi geceler

inşlh o güzel günler gelecek en kısa zamanda
ah cnm karıncalardan ben ne çekiyorum evimi istila ettiler mutfakta oturma odasında tuvalete bile dadanır oldular öldürüp ilaçda sıkmıyorum günah yazıkdiye nede olsa canlılar ve karınca berekettir deyip ama onlar işin boyutunu azıttı artık ısırmaya başladıalr beni düşün artıkkarınca tozunun markası ne iise bende alalım acilinden...
merhaba cnm inşlh seninde bebeğin sana sıkı sıkı tutunur bu denemende ve bizlerinde
bende temmuzun 7 gibi adet olurum sanırım canımmm 4.denememm hepimiz yorulduk inşallah bu defa nasip eder rabbim hepimize cuma kromozom analizi sonucumu almaya gidicem temiz çıkar inşallah
cnm benim ilk denemem olacak bi lere tüp bebeğe hazırlandım eşimde sperm çıkmadı kaldı
bu ilk olacak yasım 32 eşimden kaynaklı hamdolsun sperm çıkmaya başladı morfolojimiz ne zaman düzelirse o ay başlamayı düşünüyorum.tabi zamanı gelir inşlhh bende kan pıhtılaşması çıktı tüp bebek için rapor çıkardım iğnelerimi yazdırdım ,dr. transferden sonra kan sulandırıcı iğne ve hap veririm dedi .. kromozom sonucun temiz çıktı benimde inşlh sende de bi sorun çıkmaz
bu denemende inşlh evladına kavuşursun...burdaki herkesde...
cnm bence yaptırmak lazım bende yaptırdım kan pıhtılaşması çıktı bende tedaviye başlamadan önce bütün önlemi almak lazım sonrasında acaba bu sebeb mi oldu dememek için gerisi rabbime tevekküle kaldı....

herkese günaydınlarrrrrrrrrrr
bugün ne haber alırsak alalım hep mutlu haberler alallım
benim bugün eşim evde alışverişe gidicez akşama görüşürüz kısmetse...

Okuyalim okuyalim arkadasim sen kaç yillik ewlisin az daha yakından tanisalim malum kocaman dostluklarimiz olucak inşaallah bide herkes nerde yaptiracagini yazarda super olur

Umarim canim inanıyoruz we istiyoruz cani gönülden pozitif olmasini olmaması için bir sebep yok Rabbim ol desin yeter :)

Benimde öyle canim temmuzun 20 sinden sonra hemen olur herşey inşaallah hadi bakim Rabbim ellerimizi bos cewirmesin

Canim senin adetin basindaymis benim 24 25 falan artik senin tedawin bitmiş olur ben başlarken öncü olursun sen ilk hamilelerden bizde peşinden dokuluruz inşaallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…