2014 Seçim Sonuçları

Dünyada bile hemen hemen tum secimlerde onde olan partinin aleyhine soylentiler olur yok oy calindi yok saibeli vs.ben bunu normal karsiliyorm bugun chp de onde olsaydi koyu bir akp li olarak ben de itiraz edebilrdm hile var diye.isin duygusal kismini bi yana birakmali galeyena gelmemeli sonuclara saygi gostermeliyiz.

Bakin kaydedin bu yazimi önümüzde ki günler de ne olacak!

Ankara yi azemi % 10 farkla AKP alacak, Istanbulu daha büyük bir farkla AKP alacak.

Izmiri CHP alacak..

YSK nin resmi sonucu su götürmez zira bu secimler her secimden daha kontrol altinda yapildi..

Yarin saibe, hile iddeasi ile kargasa cikarilacak ama bir iki gün yakip yikip susacaklar, yapabilecekleri birsey yok cünkü halk kararini verdi..Rabbimden dilegim insallah can kaybi olmaz, zira birileri insanlara sokaga salip kargasa cikariyor ne olsa giden can kendilerinden degil..Sonra vah gidene oluyor..

Sonrasinda Kilicdaroglu CHP nin basindan indirilip yerine Sarigül getirilecek..

Bunun sonuclari nasil olur zamanla görecegiz ama ben büyük hata olacagi kanisindayim..

Son düzenleme:
bu ne alaka anlamadım.

Yani şu an bütün kanallar yanlı haber yapıyor kimi cemaat kimi hükümet yanlısı. Gerçek sonuçları bekleyip görücez. Hangisi düşük alırsa böylece ötekine iftira atabilecek.

ben zaten genelleme yapmadım ki yorumum direk o kişiye

aslında bende sizin mesajınızı konuya girmek için alıntıladım kusura bakmayın. yazmayı atlamışım
genelde bu böyle biri bir mesaj yazdımı hurra, genel olarak suçlanıyorda

Hüseyin Çelik ysk'nın sonuçlarını bekleyelim sakin olalım diyor da kendisi neden beklemiyor konuşuyor acaba yaa anlamadım ben. Halaa karşı tarafa saldırı var off skıldım ama sonuçlara dönsünler şu an xhp den biri de konuşsa dinlrmek istemiyorum Çelik neden konuşuyor onu da anlamadım akp nin bütün üyeleri çıkmış konuşuyor.

Ordu da kesinleşti. AKP adayı seçildi. CHP nin bi kalesi yıkıldı.

Sarıgül çok tehlikeli. Umarım yapmazlar.

tamam canım bizler %50 aklı başında değiliz cahiliz okumamışız kabul ediyoruz tamam. yetti sizlerin bu hor görmelirinizden. sonrada mağdur rolüne girersiniz.

Hürriyet Antalya'da CHP önde gösteriyor, Hüseyin Çelik Antalya bizim diyor

Seni mahkemeye veririm lafını bil konuş kim çalmış Cumhuriyet dönemi bana söyler misin?

haha.. komikmiş bayağı güldüm.. hırsını alman için o kadar yorum varken beni mi buldun? niye cumhuryet dönemi boyunca başa gelen herkese kefil misin? başbakan da bir cumhuriyet dönemi lideri. o da dahil mi? mahkemeye verecekmiş. pehhhhhh

Az önce bazı arkadaşların yazdıklarından alıntılar yaparak yazılan kelimelerin hoş olmadığından bahsetmiştim bir arkadaşta akp li seçmen olunca bir şey demiyosunuz yazmıştı beddua eden arkadaşın yazdığı da hiç hoş değil.Ayrıca beddua bizde günahtır.Döner dolaşır edene gelir derler Allah korusun.Lütfen farklı görüşlerde insanlar olabiliriz ,herkes kendine yakın gelen partiyi seçebilir,bu hiçbirimizin birbirimize hakaret etme yetkisi vermez vermemeli de.Lütfen kırıcı,aşağılayıcı kelimeler kullanmayalım...

offf hala konuşuyooorrr biz bunları dinlemek zorunda mıyız seçim sonularını takip etmek istiyoruz hele bir bitsin yarın ne konuşacaksınınız konuşursunuz yahu hayret birşey..

Arkadaslar yaa insanlar "TEK ADAM" olmasını seviyor gibi geldi bana
Siz ne dusunuyorsunuz?

Biz Osmanlıdan geliyoruz, 623 yıl dile kolay

Aziz Babuşçu konuşma yapıyor insanlar RTE diye slogan atıyor
Belediye başkanları kazanıyor, konvoy yapıp nakaratı RTE olan seçim şarkısını çalıyor herkes
Yerel seçim sonuçları açıklandıkça yaşasıN RTE naraları atılıyor
Ortada bir parti yok tek adam var sanki RTE

Halkımız tek adam olmasını seviyor bence
İddialı konuşan, kafa tutan, sert cıkıslar yapan tek adamı seviyor

Onun gücünü seviyor

Bu nedenle basarılı oluyor diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…