2014 Seçim Sonuçları

böyle birşeyin yapılması mümkün mü ki seçim sonuçları merkezden geliyor itiraz direkt merkezden gelmez mi zaten öndeydi en baştan diye. Yani bir kanal herhangi bir partiy kafasına göre merkezden bağımsız farklı gösterebilir mi mesela foxa göre ak parti ve chp küsüratlarla yarışıyor. :26:

kanallarda bile anadolu ajansı ve cihan haber ajansının farklı sonuçları tartışılıyo şu an

kim akp mi madur ben ancak buna gülerim canım numaradan madur rolü oynamasınlar ayrıca halk bence akp nin yanında değil hiç bi zaman.sadece kendi adamları yanında.yani akp ye oy verenlere bakarsak 10 yıldır aynı kişilerdir ki onlar da zaten istedikleri mevkilere yerleşen rahat eden insanlardan oluşuyo.

Oynuyo işte. O ses kayıtlaırndan sonra seçmeninin gözünde madur rolüne büründü. Sevgileri arttı adamların :))

yani Allah aşkına bi sağlıklı düşünelim...
bahsedilen İstanbul..
İstanbulda chp nin önde olmasına imkan var mı??
öyle gösteren bi seçim sonucu bana hiç inandırıcı gelmedi.
İzmir de ak partinin önde olması gibi bişey bu..

Haha canim ya ne guzel demissin pek seviyolar izmire camur atmayi :) aziz baskan onde beklendigi gibi halkin adami :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İzmir' in acısı büyük oluyor ondandır :))

Tek ümidim Ankara. Ankara giderse yiyebilecekleri en büyük darbelerden biri..

Anadolu ajansı ile Cihan haber ajansının sonuçları farklıymış. Hangi kanaldan aldın canım.

biz foxdan bakıyoruz canım :26:

Ben de patlamis misir :KK14:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sinema izler gibi valla :KK53:

Her yer köy olur İzmir olamaz. Belediye başkanından bağımsız olarak. İneği bağlasan o makama izmir köy olmaz.

:KK9::KK9: köy olsun da akp almasın :KK53:

seçim bitsin polemiği sonra yaparsın :KK53:
kocişine de teessüflerimi bildriyorum hayal kırıklığına uğrattı beni zalım:KK53:

evde bölünme yaşıyoruz :KK60:

Oynuyo işte. O ses kayıtlaırndan sonra seçmeninin gözünde madur rolüne büründü. Sevgileri arttı adamların :))

ya biz bi yerde yanlış yapıyoruz ama nerde?normalde o ses tapelerinden sonra nefretin olması gerekiyordu ama nasıl sevgileri artıyo anlamıyorum ya çıldıracam yakında az kaldı :KK25::KK25::KK25:

bende eskişehirdeym oturduğum yerde birşey yok şu an :26: umarım olmaz

canım eşimin öğrencileri söylemişler böyle bir durum var sandık başından ayrılmıyoruz diye. :18:

Köye dönüşse bile (ki siz kendinizi böyle mi rahatlatıp kandırıyorsunuz, kıyaaamam) , onurlu , başı dik olarak devam edecek İzmirliler hayatına.
Siz hiç canınızı sıkmayın.
Selametle...

bu zamana kadar köye dönüşmemiş şimdi mi dönüşecek İzmir'e köy diyenler ya hiç gitmemiştir ya da herhangi bir ilçesinde en fazla bir hafta kalıp tümü için değerlendirme yapmıştır ben İstanbulluyum evlenip Eskişehir'e geldim 6.5 senedir buradayım ama hep İzmir'de yaşamak istemişimdir. Sadece Kordon'u, foçası, Çeşmesi yeter be. Öyle bir deniz görmedim.

Güldürmeyin beni Allah aşkına bu ülkede asgari ücretle çalışan insan sayısına bakın ondan sonra konuşun. Fakirlik çok az öyle m acaba siz nerede oturuyorsunuz. Altın çağ yaşıyormuş millet bir kartla öbür kartının borcunu ödüyor. Ve işte o yüzden maaşları az olduğundan kömüre makarnaya mitinge gelmek için verilen paralara tamah edilip oy veriliyor maaşlar iyi olsa insanlar onlarla kandırılabilir mi. Benim annem emeklilik yaşı yükseltildiğ için primi bittiği halde yaşını beliyor 58 yaşında emekli olup maaşını alabilecek. erkekler 65 yaşında emekli olabilecek ve eöekli maaşları normal maaşa göre de oldulça düşüyor buna ne diyeceksiniz. Herkes bu ülkede dr, mühendis vs. değil. Ki onların maaşları da hakettikleri gibi değil benim eşim mühendis ama masa başında çalışan memurla aynı maaşı alıyor nerdeyse bu mu adalet. Altın çağmış yazık çok yazık etilerden, nişantaşından yazıyor olmalısınız bunları. asgeri ücretin 980 tl olduğu bir ülkeden söz ediyoruz bu paraya bak bakalım3 çocuğa..

emeklilik yaşını yükselttiler ewet ama kılıçdaroğlu ssk yı soyduğu için dewlei borçlandırdığı için akpnin arkasını temizlemek için izlediği bir yoldu...

o yüzden millete artık gününü doldursada yaş sınırı getirdi... bu kılıçdaroğlu yüzünden istedi...

gelelim maaş olayına ewet orda haklısınız asgari ücret inanılmaz derecede az, ben de asgari ücretle çalışıyorum nişanlımda ve ne yazıkki bu konuya çözüm üretemediler... bunda size katılıyorum tabikii.... ve ne akla hizmet bunun bu durumda olup 3 çocuk istemesi vs bunlara bende sinir oluyorum...

tabi başbakanın hataları war ben sadece türkiyede yaptığı hizmetlr için konuştum...

Benim kafam feci karışık..Gerçekten sonuçlar açıklanmadan öğrenemeyeceğiz sanırım gerçeği..

Ama eğer istanbul ve ankarayı yavaş ve sarıgül alırsa evde tek başıma parti vericem..

alamazlarsa yas tutucam:KK14:

X