2014 Seçim Sonuçları

Yavaş gelin...
Orası biraz zor.
İzmir' le o partinin ismini yanyana görmeniz mümkün olmayacak!

Haklısınnn :) kafa yapısı değismediği sürece zor :KK66:)
İzmir köye dönüstüğü zaman kafanızı duvarlara vurcaksnzz..
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Bu sene seçim temiz geçti .

Herkes gözünü kulağını dört açtı .

Görevliler atmaca gibiydi , bilinçlendirildiler.

Tutanak sayıları çoğaldı . Bu kötü bir şey bir lanse edilse de , haksızlığa göz yumulmadığının en büyük işareti oldu aslında .

Seçim bitti , sandıklar açılmaya başladı . Her şey bu kadar yolunda giderken , sandık görevlileri sandık sonuçlarını tutanaklara takır takır işlerken ve imzalarken ...

Şimdi sandıklar terk edildikten sonra sandıkta hileler oluyor denilmeye başlandı . Bunu hem de başta belki de seçimi aday olduğu ilde kazanacak başkan adayı canlı yayında açıklıyor !

İnsaf , bu sefer gerçekten insaf .Bu manipülasyonlarla siyaset yapılmaz !

Kimse sandıkları işi bitene kadar terk etmez . Sonuçlar temiz , bembeyaz yani , bir çok ilde ak ta diyebiliriz .:KK14:

Sandıkların açılması bitti mi ki sandıklar terkedilmeye başlansın?

Her kanal farklı bir sonuç iletiyor..Arada %10 luk bir fark varken, elbette uyarı yapacaklar sandıkları terketmeyin diye.

Her sandığın başına kendini falan mı klonladın ki sandıkların terkedilip terkedilmediğinden bu kadar eminsin?

NASIL bir öngörü bu .. ama şaşırmıyorum bazı oyyunlar dönüyor ve bunun için şu an alt yapı yapılıyor :KK19:
ilerleyen saatlerde çok şeyler olcak demedi demeyin :KK52:

evet bu mesajıma ek yapayım ...

az evvel izledim bir kanalda .. yapılacak şuymuş ; chp önde gösterilecek . (cihan haber ) saysinde ,sonrada şeçimleri gerçek sonuçları ortaya çıkınca .. yok efendim şeçimde hile yapıldı diye halki ayaklandıracaklarmış :KK53::KK53::KK53::KK53:

Bu sene seçim temiz geçti .

Herkes gözünü kulağını dört açtı .

Görevliler atmaca gibiydi , bilinçlendirildiler.

Tutanak sayıları çoğaldı . Bu kötü bir şey bir lanse edilse de , haksızlığa göz yumulmadığının en büyük işareti oldu aslında .

Seçim bitti , sandıklar açılmaya başladı . Her şey bu kadar yolunda giderken , sandık görevlileri sandık sonuçlarını tutanaklara takır takır işlerken ve imzalarken ...

Şimdi sandıklar terk edildikten sonra sandıkta hileler oluyor denilmeye başlandı . Bunu hem de başta belki de seçimi aday olduğu ilde kazanacak başkan adayı canlı yayında açıklıyor !

İnsaf , bu sefer gerçekten insaf .Bu manipülasyonlarla siyaset yapılmaz !

Kimse sandıkları işi bitene kadar terk etmez . Sonuçlar temiz , bembeyaz yani , bir çok ilde ak ta diyebiliriz .:KK14:

Yazını olduğu gibi face sime kopyaladım , aynı düşüncelerdeyiz aklın yolu bir canım.. ausum :KK14:

Eskişehir'de birçok yerde elektrikler kesilmiş karşı tarafa bakıyorum kapkaranlık henüz burada birşey yok ama çağrı yapılıyor sandık gözetmenleri açtırmasınlar diye. Kağıtların iyi şekilde görüleceği fenerler bekleniyor. Çok acayip işler dönüyor şu an.

İzmir köye dönüstüğü zaman kafanızı duvarlara vurursunuz ..

hahaha buna epey bi güldüm. :KK53:
izmir mi? köy mü? :KK53:

Son düzenleme:
sandıkları kim neden terketsin ki onu anlamadım ben
sonuna kadar beklemiyolar mı görevliler
benim babam geceye kadar anca geliriz dedi mesela

Halktan ve parti görevlilerinden bahsediliyor.
Sandık görevlileri tabii ki bekleyecek.
Gönüllü Parti görevlileri manipülasyonlara inanıp " nasılsa kaybettik"deyip sandık başından ayrılmasın diye.

hiçbir kanala güvenmiyorum ya
hepsi farklı gösteriyo
kimisinde eşit
kimisinde akp önde
kimisinde chp

neye inanacağımı şaşırdım

İzmir köye dönüstüğü zaman kafanızı duvarlara vurursunuz ..

Her yer köy olur İzmir olamaz. Belediye başkanından bağımsız olarak. İneği bağlasan o makama izmir köy olmaz.

X