2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Canlarım Günaydın;

Bugün Yusuf Eymen'imin doğum günü 1 yıl geçti şükür Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın isteyenlere de versin, Hepinizi çok seviyorummm:KK68:

Allah rahmet eylesin denizim mekanı cennet olsun inşallah, seneye kutlarsınız ozanın doğum gününü sizde

Cute'm bende mama oturağı aldım iyiki de almışım her yere götürüyorum hem yerde yiyebiliyor hem de sandalyede bizimki de bu hem ne zamandandır Yusuf'un fotoğrafını atmamıştım vesile oldu :emir_bebek:

Eki Görüntüle 1524872
Iyi ki dogmus Yusuffff. Allah anali babali saglikli huzurlu bereketli bir omur nasip etsin. Masallah nasil da yakisikli olmus. Cok işe yariyr cidden cnm bu koltuklar. Benimki de ister yere ister sandalyeye oluyr. Mama sandalyesinden kat kat kullanisli.

Selamm sizlerle yolculuğunu tamamlamıştim.İlk ve heycan vericiydi.bi oğlum daha oluyormuş allah izin verirse.5.ayimin içindeyim. Haftaya perşembe utkunun doğum günü var.mekan kiraladı. Fazla bişi yapamıyorum hamileligimde dolayi.ama zaman su gibi akıp geçmiş. Allaha emanet olun
iyi mi dogmus utku.
ikinci minişe de saglikla kavus arkadasim.

merhaba arkadaşlar... bugün sağlık ocağıyla görüştüm de 1 yaş üç aşı varmış... suçiçeği,kkk ve zatüre.. bizim de yarın aşı randevumuz var..yaptıranlar ateş yaptı mı sıkıntı yaşadınız mı?hemşire kabakulak ve su çiçeği ilkkez yapılacak ateş yapabilir dedi... bi de bazı doktorlar su çiçeğini 13 aylıkken yaptırın diyor..sizler ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Bize hic sorun yaratmadi. Sadece gece biraz gazliydi ama dişten de olabilir bu durum. 2kol ve 1bacaktan yaptilar.

Menenjit asisinda kararsizim kizlar. Bir dr yaptirma, ulkemizdeki cocuklari deneme amacli kullaniyrlar diyr. Bir dr kesin yaptir disaridan ulkeye cok giris oldu diyr. 1ay var daha ama aklim karisik.

Selam kızlar...

Dün gece eşimin kafası dalmış ve sehpaya çayını koymuş. Ozan 10 saniyede elini attı ve devirdi. Öyle çok ağladı ki anlatamam. Hemen soğuk su ve buzla müdahale ettik. Tuttuğu yer kıpkırmızı oldu. Doktora gitmek için çıktık arabada seyahati sevdiğinden sustu. Biz doktora gittiğimizde kızarıklık neredeyse kalmamıştı. Önemli bişey değilmiş allahtan. Yinede iki tane yanık kremi verdi. Birde bizle dalga geçti bunun içinmi telaşlandınız diye. İnsanın içi nasıl yanıyormuş anladım. Şu an hiç bir şeyi yok ama vicdan azabımız epey çok.

oyyy canım geçmiş olsun çok yaramaz bu bıdıklar çok:emir_bebek: ayın 24 ünde gecikmeli kutlayacağız Allahın izniyle doğum gününü
Menenjit asisinda kararsizim kizlar. Bir dr yaptirma, ulkemizdeki cocuklari deneme amacli kullaniyrlar diyr. Bir dr kesin yaptir disaridan ulkeye cok giris oldu diyr. 1ay var daha ama aklim karisik.

Cute'm bence yaptır ciddi bir hastalık ben kaç tane menenjite yakalanmış çocuk duydum biz de yaptıracağız inşallah

oyyy canım geçmiş olsun çok yaramaz bu bıdıklar çok:emir_bebek: ayın 24 ünde gecikmeli kutlayacağız Allahın izniyle doğum gününü

Cute'm bence yaptır ciddi bir hastalık ben kaç tane menenjite yakalanmış çocuk duydum biz de yaptıracağız inşallah
Teşekkür ederim canım. Hemde ne yaramazlar. Benim eşim de haziranda yapalım diyor geç olsun ama olsun neticede 1 yaş önemli diyor.kararsızız yani. 40 i çıkar yaparız dedi. Birde biliyorsun bizimki beklenen bir ölümdü. Sonrada yok yapmayalım diyor içime sinmez diyor. Kendi karar versin neticede onun babası.

Teşekkür ederim canım. Hemde ne yaramazlar. Benim eşim de haziranda yapalım diyor geç olsun ama olsun neticede 1 yaş önemli diyor.kararsızız yani. 40 i çıkar yaparız dedi. Birde biliyorsun bizimki beklenen bir ölümdü. Sonrada yok yapmayalım diyor içime sinmez diyor. Kendi karar versin neticede onun babası.
Aynen canım ben de hiç açmadım muhabbetini anneme 40 ı çıkınca yaparız dedi ama geçen gün aramış beni ya ne zaman yapacağız doğum gününü dedi, zamanla acıları hafifliyor beklenen ölüm olunca, bir de eşimin dedesi dolu dolu 92 yıl yaşamış...

Cnm. Haziran olmaz temmuz olur. Esin de yapmak ister ama biraz zaman gecsin bakalim.

Aynen canım ben de hiç açmadım muhabbetini anneme 40 ı çıkınca yaparız dedi ama geçen gün aramış beni ya ne zaman yapacağız doğum gününü dedi, zamanla acıları hafifliyor beklenen ölüm olunca, bir de eşimin dedesi dolu dolu 92 yıl yaşamış...
Oo 92 yıl. Bizimki 80 yaşında öldü

Cnm. Haziran olmaz temmuz olur. Esin de yapmak ister ama biraz zaman gecsin bakalim.
Canım ben demedim haziran diye kendi dedi. Ben zaten ne yapalım derim nede tarih söylerim. Kendi nasıl isterse öyle olsun. Yapmak zorunda değiliz zaten. Seneye yaparım. Önemli olan onun isteği

Canım ben demedim haziran diye kendi dedi. Ben zaten ne yapalım derim nede tarih söylerim. Kendi nasıl isterse öyle olsun. Yapmak zorunda değiliz zaten. Seneye yaparım. Önemli olan onun isteği
Ben seni biliyrm guzel arkadasim. Esin icin dedim. Hani haziran diyrmus sonra vazgecirmus ya. Kendini iyi hisederse haziran olmaz da temmuz olur anlaminda demek istedim. Yoksa senin icinin ne kadar guzel ve anlayisli oldugunu biliyrm cnm.

Ben seni biliyrm guzel arkadasim. Esin icin dedim. Hani haziran diyrmus sonra vazgecirmus ya. Kendini iyi hisederse haziran olmaz da temmuz olur anlaminda demek istedim. Yoksa senin icinin ne kadar guzel ve anlayisli oldugunu biliyrm cnm.
Ay şımardım okuyunca :KK66: ben anlayamadım canım kusurabakma. 8 haziran evlilik yıl dönümümüz ama seçim var diye 7 haziranda yapalım dedi ama 1 temmuzda benim doğum günüm o günde olur tabi :)

14 Mayıs 2014

Canımdan can verdiğim, canparçam, OZAN'ım 09:30 da dünyaya gözlerini açtı. İlk görüşte aşık olduğum, koklamaya doyamadığım bebeğim bugün tam 1 yaşında...

İyiki doğdun, iyiki varsın, iyiki doğurmuşum...

14 Mayıs 2014

Canımdan can verdiğim, canparçam, OZAN'ım 09:30 da dünyaya gözlerini açtı. İlk görüşte aşık olduğum, koklamaya doyamadığım bebeğim bugün tam 1 yaşında...

Mrb kizlar tum kuzularin dogumgunu kutlu olsun..38 arti 4 te 23 nisanda normal dogumla oglusumu dogurdum.3900 gr 51 cm..kahvaltiya giderken zaten sancim vardida onemsemedim daha 2 hafta var diyodum yolda suyum geldi..dogum rahat oldu.eymen ege aceleci cikti..su anda ikimizde cok iyiyiz.kuzumun dogumgununu cok gorkemli yaptik.erken oglumun gwlmesi iyi oldu buyuk oglumun dogumgunu kaynamadi..eve tam gun yardimci tuttuk sadece ogullarimla ilgileniyom.buyuk abimiz 11 aylikken yurudu simdi kosuyo.cok yaramaz bebegi isiriyo..gizlice kapi acik olsa giriyo.cici diyo..sikintilarla dolu iki yil bana 2 guzel evlat verdi.son hamileligim muhtesemdi.cocuk fasli kapanmistir bende hepinizi cok opuyorumm..

14 Mayıs 2014

Doğum günü kutlu olsun ozan paşanın.. Allah hayırlı uzun ömürler versin inşallah ..bu arada yeni gördüm Allah rahmet eylesin.

Mrb kizlar tum kuzularin dogumgunu kutlu olsun..38 arti 4 te 23 nisanda normal dogumla oglusumu dogurdum.3900 gr 51 cm..kahvaltiya giderken zaten sancim vardida onemsemedim daha 2 hafta var diyodum yolda suyum geldi..dogum rahat oldu.eymen ege aceleci cikti..su anda ikimizde cok iyiyiz.kuzumun dogumgununu cok gorkemli yaptik.erken oglumun gwlmesi iyi oldu buyuk oglumun dogumgunu kaynamadi..eve tam gun yardimci tuttuk sadece ogullarimla ilgileniyom.buyuk abimiz 11 aylikken yurudu simdi kosuyo.cok yaramaz bebegi isiriyo..gizlice kapi acik olsa giriyo.cici diyo..sikintilarla dolu iki yil bana 2 guzel evlat verdi.son hamileligim muhtesemdi.cocuk fasli kapanmistir bende hepinizi cok opuyorumm..
Miracle merhaba;

Eymen Ege'miz dünyaya hoş gelmiş keşke ikisinin fotoğrafını atsaydın görseydik kuzuları whatsapp daki grup seni soruyor özellikle Lilacsofie Lilacsofie buraya yazmana çok sevindim Rabbim yardımcın olsun senin sezaryan değil miydi ilki ben yanlış hatırlıyorum sanırım. Çok öpüyorum seni ve yakışıklı bebeklerini

Bende diyordum kendi kendime Miracle doğum yapmıştır artık diye. Öncelikle gözün aydın ve buyuk bebisinde doğum günü kutlu olsun.yardimci iyi olmus ama yinede Allah kolaylik versin.ilki normal doğummuydu senin canım.

Bizim alerji sorunumuz devam ediyo hala veremiyorum bir çok şeyi.. Doğum gününe iki hafta var düzelir mi bilemiyorum dişlerimiz iki tane üçüncü de yeri şiş.yürüme emekleme yok daha ancak kendi kendine oturabiliyor iki gündür..kilomuz 15.100 boyumuz 78. Doktorumuz 3 yaş kilosu dedi korkuttu biraz bizi inşallah normale döner.

X