2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Aman ilk defa telden yaziyom ne yazsam değiştiriyor bu alet. Üzümde de aynimidir olacak.tablet iyidi ya

CUTE VE SYES kızlar şimdi bir soru daha sorayım. Keçiboynuzu pekmezi üzüm pekmezi fark edermi. Yani keçiboynuzu pekmezi verdim ben. Acaba Uzundere aynimidir
Deniz internette aradım bulamadım, kimse yazmamış alerjiye hangisi neden olur diye. Bence sen 1 ay hiç verme sonra üzüm ya da dut pekmezi dene,yine aynı olacak mı bakalım

Deniz internette aradım bulamadım, kimse yazmamış alerjiye hangisi neden olur diye. Bence sen 1 ay hiç verme sonra üzüm ya da dut pekmezi dene,yine aynı olacak mı bakalım
Teşekkür ederim canım. Herkesi seferber ettim vallahi.insallah geçer hemen.keske ilk gördüğüm zaman kesseydim cahilligime geldi

Teşekkür ederim canım. Herkesi seferber ettim vallahi.insallah geçer hemen.keske ilk gördüğüm zaman kesseydim cahilligime geldi
Bir şey olmaz canım en azından neden olduğunu biliyorsun fazla ilerlemeden fark ettin, haksızlık etme kendine

hamileyken 6. ayında ayırırım diyordum şimdi 18 aylık olsun diyorum da bakalım 2 yaşından önce ayıramam gibi geliyor

Bende kiyamiyorum,gunduz yataginda uyuyor totoyu pispislayip gece ilk uykusuda orada ama sonrasi minik elleri boynumda hayal edince yanima yatiriveriyorun :) bnmleyken gozleri acsada sarilip yine uyuyor..
Omrume omur katiyor..
Ben bugunleri doya doya yasamak istiyorum :)

Ozel mesajla nunarani yazarsan ekleyebilirim ya da bende yazarim simdi sana :)

Kiz canim bebegim,Sezen :)
Sarı kuzum :) Dis yok daha bizde de premature bebeklerde erken bile beklerler bence sadece onunla alakali degildir..Cikmayanlar var daha..

Aman bu alerji çok pis bir durum ya.benim besin değilde ilaç alerjim var. Ömür boyu yasak bana birçok ilaç. Aklıma geldi benimde 1 yaştan sonra geçer belki diye. Bakalım doktor ne diyecek.

Pekmez normal birinde bile fazla tuketildiginde bunlara sebep oluyor genelde gecende dedigim gb anemide cok sık oneriliyor ama herkes dozunu bilemiyor..
Birden agir gelmis olabilir..

Sağlıklı olsunlar d ne yapalım bekleyecez artık canım

Benim kuşumun adı da duru teyzesi :)

Aynen ben de canım bugünler bir daha gelmeyecek tadını çıkarmak istiyorum, kokusunu içime çekmek her şeye bedel

Kızlar eşim hamsi almış kızıma verebilir miyim acaba bilgisi olan var mı

Canım biz verdik bir iki kez çok sevdi sıkıntı çıkmadı

Aynen ben de canım bugünler bir daha gelmeyecek tadını çıkarmak istiyorum, kokusunu içime çekmek her şeye bedel

Canım biz verdik bir iki kez çok sevdi sıkıntı çıkmadı

Ay sağol canım cevap için haşlayıp mı vereyim canım

Yok canim ya fazla yemedi sevmedide zaten ama bugun epey azalmis. Pekmez alerjisi olmus yumurta ile yenildigi zaman yapabiliyor dedi doktor.yumurta ile etkilesimi sorun oldu sanirim. 1 yasdan sonra hic bir sorun kalmaz dedi. 1 hafta sonra 1 gunyumurta 1 gun pekmez verebilirsin dedi. 3 cay kasigi gunluk nirmal dedi. Pekmezin turevlerini ayirmadi uzum keciboynuzu farketmez dedi. Sonuc olarak onemli bir durum degilmus icim rahatladi.
Deniz ne dedi doktor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…