2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Merhaba arkadaşlar herkes iyi sanırım bikaç sayfa okuyabildim artık eskisi kadar aktif yazamıyorum minigin peşinde kosmaktan. .emekliyor kanepeye tutunup ayağa kalkıyor yakinda yürür heralde şimdiden çok zor.. düşecek die çok korkuyorum yerde bırakıp gidemiyorum bir bakıyorum kanepe kenarlarinda tutmuş ayakta ole yürüyor yan yan yengeç gibi:)
Oda ayırmayı geçtim yatak ayirmadik biz daha kendi yatagında başlıyor uykuya gece yanımızda..Eşim odasını ayırdı artık kacıyor yanimizdan deli yatıyor benim kiz:)
günler biraz sıkıcı geçiyor yaz gelse de parka falan çıksak..
benim cadi baba diyor anne dedirtemedim bi türlü..saate bakıp tık tak nerde dedim bikaç kez..bakip güluyordu sonra bi baktım hemen kapmis çok zekiler tık tak nerde annecim diyorum duvara bakıyor hemen saate öyle tatlı oluyo ki maşallah tüm kuzulara..

Gebeligin son haftasinda olmustu bana bu his . Boyle yanma gibi midem agzimda sanki. Korkudan gittim bide test yaptim. Ilk gebeligimde hic bulantim olmadi dedim tekrar gebeyim bulantilarim olacak ama tabiki negatif cikti.

40i cikaz cikmaz nasil ayiriyorlar yahu. Ozansurekli uyanirdi. Yarim saatte bir hemde. Ben ytaktan kalmaya useniyirdum ki hala oyle useniyoru birde kalkip yan odaya hic gidemem.demekki benim oglan ilk dogdugundada sorunluymus yada ben cok tembelim

Senin kokun yuzunden gece rahat uyumustur cnm memleketinde. Ben ayirmiyrm. Yanimda olmazsa uyuyamiyrm. Gunduzde yanimda yatiyr,o uyuyr ben tv bakip dinleniyrm. Zaten bisi yaparsan merak etme cnm tekme yada bagirtiyla uyandirir seni
Cumartesi gunu gecesi deniycem bakalim yanimizda yatsin. Ertesi gun tatil ya esimde uyumazsa sorun olmaz.sonucu pazar gunu sizlere bildiricem. Esim buyuk ihtimalle salonda yatar kacar bizden. Duzgun bir uyku icin herseyi yapabilirim. ne kadar cok uyursam o kadar yararli olurum ama degilmi.esim rahat yatarsa bundan sonra sorun oldumu gece hemen ynimiza alirim.

sen bi git denizim doktora.
benim oğlan kolik bi bebekti hatta arada hala tutuyor mızmızlığı, aynen senin gibi dibimden ayıramıyorum kaldı yan oda

Hosgeldin canim masaalah kuzuna. Kizlar biraz dahami aktifler ne.

bende minigimin marifetlerini sayayim bari.seri bi emekleme tutunarak kalkip geziyo.alkis cslmalar by by yapmalar.opucuk atmalari.baba deyip babasina sarilmasi.iki disi coktan cikardi zaten.sofraya oturup kasigimi elimden alip yemege daldiriyo.annelikbaska bisey ya.en cok kahkaha atisini seviyorum.sarki caldiginda yada biri soylefiginde lala yaparak eslij ediyor.cok tatli benim kuzu

Maşallah sübhanalllah Allah nazarlardan saklasın kuzuyu

Canımmm whatsapp kullanıyorum ama nasıl katılacak size ? Buarada bugün tekrar test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım Hakkımızda Hayırlısı olsun artık senin Bebiş kız mıydı diş çıkardı mı biz de daha bişey yok prematüre olduğu için mi acaba

Bedevii hosgeldin canim. Ilk sen dogum yapmisstin hatirliyorum seni. Kizinin iyi olmasina cok sevindi . Aradigin arkadaslar whatsapp grubunda yazisiyirlar.

Ikinci bebek icinde allah gonlune gore versin insallah canim.
Canım teşekkür ederim hatırlanmak çok güzel evet ilk ben doğum yaptım sabırsız bi kızım var hala sen nasılsın Bebiş iyi mi?

oyyy maşallah subhanallah çok tembel bizimki ne emekleme var ne diş var

canım prematüre olmasıyla alakası yok ben 41. haftaya giriyordu doğum yaptım, maşallah sağlıklı da ama hiç bir şey yapmıyor benim minik garfield'ımmm

Günaydın kızlar nasılsınız. Akşam aniden eşimin şehir dışına çıkması gerekti. Baktım 2 günle 1 hafta arasında bir süre yok bende geliyorum dedim. Şu anda hala yoldayım Arada bakarım sizlere inşallah.

Bu arada arkadaşlar şu 3 gün kuralı varya o kadar çok önemliki. Ben iyiki uygulamisim. Pekmez verdikten sonra banyoda vücudunda iki sivilce vardı ozanin. Ilk başta şüphelendim ama vermeye devam ettim.dun baktım kırmızı kırmızı lekeler 10 tane falan olmuş. Pekmezi kestim artık vermeyeceğim.kurali uygulamasaydim neye alerjisi olduğunu öğrenemezdim.

Şimdi kızlar size sorum ben şehir dışındayim ya burda hemen bir doktora götüreyimmi yoksa dönene kadar bekleyip kendi doktoruna mi gidelim.

Iyi gezmeler cnm. Dr bana döküntü oldugu an getir demisti. Bekleme yine de ordaki bir hastaneye gotur cnm.

Iyi gezmeler cnm. Dr bana döküntü oldugu an getir demisti. Bekleme yine de ordaki bir hastaneye gotur cnm.
Tamam Hemen götüreyim canim.bu arada sence ağır geldiği içini olmuştur acaba. Yani büyüdüğünde yiyebilirmi yoksa her yediğinde böyle döküntü mu olacak. Fikrini merak ettim canim

Tamam Hemen götüreyim canim.bu arada sence ağır geldiği içini olmuştur acaba. Yani büyüdüğünde yiyebilirmi yoksa her yediğinde böyle döküntü mu olacak. Fikrini merak ettim canim
Neden dokundugunu bilemedim cnm. Genelde 1 yasindan sonra geciyr besin alerjileri deniyr ama ne denli dogru emin degilim. Benim besin ve ilac alerjim 21 yasimda patladi. 2 yil sonra her besini yine yiyebiliyrdum..dogumla tekrar patladi iste cnm.

iyi yolculuklar canım, pekmez alerjisi pek olmazmış ama bazılarının oluyormuş maalesef . 1 yaşına kadar verme sonra tekrar denersin tabi doktorun ne diyeceği de önemli bence de götür deniz

Neden dokundugunu bilemedim cnm. Genelde 1 yasindan sonra geciyr besin alerjileri deniyr ama ne denli dogru emin degilim. Benim besin ve ilac alerjim 21 yasimda patladi. 2 yil sonra her besini yine yiyebiliyrdum..dogumla tekrar patladi iste cnm.
Aman bu alerji çok pis bir durum ya.benim besin değilde ilaç alerjim var. Ömür boyu yasak bana birçok ilaç. Aklıma geldi benimde 1 yaştan sonra geçer belki diye. Bakalım doktor ne diyecek.

iyi yolculuklar canım, pekmez alerjisi pek olmazmış ama bazılarının oluyormuş maalesef . 1 yaşına kadar verme sonra tekrar denersin tabi doktorun ne diyeceği de önemli bence de götür deniz
Teşekkür ederim canım. Bugün gidecek doktora bakalım Ne diyecek. Aynı şeyi düşünüyorum bende 1 yaştan sonra geçer diye.

CUTE VE SYES kızlar şimdi bir soru daha sorayım. Keçiboynuzu pekmezi üzüm pekmezi fark edermi. Yani keçiboynuzu pekmezi verdim ben. Acaba Uzundere aynimidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…