2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Canım tarif için teşekkürler ama ben patates veremiyorum yoğurt çorbası veriyorum üç gündür seviyo canım biraz ekşi oluyo ama yiyor.. Başka hangi çorbadan verebilirim canım

Canım tarif için teşekkürler ama ben patates veremiyorum yoğurt çorbası veriyorum üç gündür seviyo canım biraz ekşi oluyo ama yiyor.. Başka hangi çorbadan verebilirim canım
Ayy cok sevindim cnm yogurt corbasi sevdigini. Bezelyeyi tek püre yap cnm.
Bir de balkabagi corbasi olabilir. Icersine azicik da kurusogan ekle pisir cnm..zeytinyagininda unutma. Normalde bunda da patates var ama sen eklemeden pisir cnm. Eger yiyrsa icine azicik da kimyon ekleyebilirsin.

Balkabağını püre olarak vermiştim sevmemişti önce bezelye vereyim canım ama püre genelde sevmiyor inşallah yer canım çok sağol

merhaba kızlar bende aranıza katılmayı çok istiyorum.ocak 2010 doğumlu bir oğlum var ve şu anda da umarım hamileyimdir.Oğlum tüp bebek tedavisiyle dünyaya geldi.Şu anda ise donmuş embriyo transferi yaptırdım.2 eylülde iki adet embriyom transfer edildi.teorikte hamile sayılırım eğer miniklerim bana tutunmayı başarırsa bende mayıs annesi olacağım daha önce ocak 2010 annelerinde aylarca paylaşımlarımız oldu halada çok iyi dostlarım var çocuklarımız arkadaş olarak büyüdüler.bakalım hayırlısı inşallah bende mayıs annesi olacağım.

bakın ben ne buldum buraya yazdığım il mesajım.çok duygulandım şimdi.

Allah Allah. Ne yapiyr bunlar yahu..
Hatta annem tv de izlemis. Kizmai asisinin zamani cokkk onemliymis. Yanlis zamanda yapilirsa sagligi acisindan ciddi zarara neden oluyormus.

önce 12. ay diyorlardı eğer zamanı önemliyse neden öyle dediler ki? sana daha öncesinden mi 9. ayda yapılacak denildi canım

Slm ne var ne yok diye baktım hamile kalan bile var masallah ya dogum yapali 9 ay olcak berdeyse artık hic giremiyorum buraya..bana kısa bi özet geçin kizkar

Slm ne var ne yok diye baktım hamile kalan bile var masallah ya dogum yapali 9 ay olcak berdeyse artık hic giremiyorum buraya..bana kısa bi özet geçin kizkar
Canım hoşgeldin :) bebeğin nasıl sen nasılsın, bebişlerle uğraşıyoruz şu an diş çıkaran-ek gıdaya geçen- emekleyen- hasta olan bebekler trend topic olmuş durumda. Buralara pek gelen yok artık whatsapp gurubu var orada takılıyor genellikle mayıs anneleri

önce 12. ay diyorlardı eğer zamanı önemliyse neden öyle dediler ki? sana daha öncesinden mi 9. ayda yapılacak denildi canım
Cnm. 6.ay asisini yaptirinca hemsire direk aşı kagidina yazdi 15subat kizamik asisi diye. Her asi sonrasi, aşı kagidina yazar zaten bir sonraki asi icin su tarihte gel diye.

Cnm. 6.ay asisini yaptirinca hemsire direk aşı kagidina yazdi 15subat kizamik asisi diye. Her asi sonrasi, aşı kagidina yazar zaten bir sonraki asi icin su tarihte gel diye.
bizimki kağıda yazmıyor 12. ay da gel demişti ama ben de 9. ayda gideceğim. sağol canım

Canım benim ikizlerim var pek vaktim yok anlaşılacağı gibi hiremiyirum buraya lilasofie a msj attım beni de alabikirsiniz vatsap guruba kim ilgileniyorsa..böylece görüşmüş oluruz kolayca..

hamilesin sandım çok korktum.

kızlar kızamık aşısı 8. aydamı yapılıyo.benimde haberim yoktu.ne zaman yapılıyosa,bilen biri yazar mı? sağlık ocagında yapılanaşıdan bahsediyorsunuz demi.ben ilk defa duydum.12.ayda gelinicek diye yazıyo.

Arkadaşlarım yoldaslarim selamlar. Çok özledim sizi. Takip edemiyorum artık sizi. 2.5 aydır çalışıyorum. Isten gelince koşa koşa kizimla ilgileniyorum. Tv yok internet gazete hiç bişey yok sadece onunla ilgileniyorum.
5.disi çıktı kızım 8.5 aylık. Artık büyüdü ek gıda ile pek arası olmasada yiyor bişeyler
değişmeyen tek şey uyku sorunumuz.
Hiç değişmedi kızlar. Hala kendini Yenidoğan sanıyor. .
Yarım saatte bir bazen daha az sürede uyanıyor uykuya adapte olamıyor. Doktor ailşın diyor deli oluyorum .uyuyup utanmadan hortlak gibi ise gidiyorum

diş buğdayı yaptım süper geçti. Kızıma tütü yaptım falan çok eğlendik.

Sizleri hamile anneleri ve bebeklerinizi öpüyorum sevgilerimi yolluyorum.
Iyi olun herdaimm ☺

ben geldimmmm. evimi çok özlemişim. ankarada kar var, hava buzzzz gibi. bizim oralarda hava mis gibiydi valla. değişiklik iyi oluyo böyle. bundan sonra eşim nereye ben oraya :). ozanımın uykusu orda harika oldu gece 12 de yattı sabah dokuzda kalktı ve sadece 1 defa uyandı. bakalım burda nasıl olacak bu gece.
SYESCİM valla tamda unutulmuşum diye düşünürken senin mesajını gördüm mutlu oldum.
MRSBEYAZ ikizler nasıll. hoş geldin.

bu arada bizimde asimiz 9. ayın bitiminde 16 şubatta.

Dun aklimdaydin :) ortalarda yoksun diye dusunmustum..

Masallah pasayaa :) sevindim iyi oldugunuza..
Tşk ederim unutmamışsın. Whatup a mı girsek biz de. Telle çok meşgul olamıyorum.

Hangi ildeydin cnm. Ben balıkesirdeyim. Çocklar olduğu için cesaret edemiyorum yola. Ankara çok soğuk diyor arkadaşlar. Hem evimi özledim hem de burda rahatız

Aaa bende balikesirdeydim. Edremitte. Ankara cok soguk gercektende.ben izmirde dogdum uzun bir surede edremitte yasadim. Boyle sicak memleketlerden sonra ankara hic cekilmiyor. Bende evimi cok ozlemisim. Insanin kendi evi gibi yok valla.

Ankara inanilmaz soguk cnm. Biz hic cikamiyrz disariya. Soguk kesiyr insani. Aslinda Ankaranin meshur ayazi bu. Soguktan daha fena olan yani. Ben buranin yerlisi oldugum icin biliyrm havasini vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…