2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
bütün hastalara şifa,dertlilere deva olsun.benimde oğlum sık sık hastalanıyo.bir aydır nerdeyse günde 5-6 saat anca uyuyo.hayattan bezdirdi beni.ne oluyo bu çocuğa anlamadım.hepinizi çok özledim.

Nezle beni mahvetti. Ben omrumde boyle olmadim. 2 gunde 3 tane tuvalet kagidi bitti. Cunku hic durmuyor. Şıp şıp akiyr. Saolsun oglumda gece 12.30 uyandi. 4.30 da geri uyudu. Iki kez emmeye uyandi ve 8 den beri komple ayaktayiz. Esimde mışıl mışıl uyuyor; yazik sanki o nezle ya...

@cuteheart gecmis olsun canim. Ben de oyleyim kac gundur burnumu silmekten yoruldum artik hep yara oldu kenarlari. Allah yardimcimiz olsun, gucumuzu arttirsin ki bebelere bakabilelim.:-(

Kizlar gercekten surda deniz bir alintisinin icine girip yazamadim imlec kafasina gore hareket edior ....tel modunda inanilmaz sikintisi war sanirim forumun okadar yazdim ama kimse kale almadi....okuyorum ama cok yazamiorum.....cogu ark. Telden girdigi icinde bu dertten muzdarip..bubu bilmenizi isterim .....

Denizcim duru ii ama benim sinuzitim icime akio yine inanilmaz mide bulantim war...

Ben artık hiç bişey vermiyorum iki gündür çorba meyve vs. yemiyor dökmek zorunda kalıyorum bıgün biraz çorbasına tuz koydum yiyecekmi diye yok tükürdü döktüm yine...

Siteye giremeyenler var arkadaslar belli sebeplerden yani whatsapptada olup yazmayanlarda var..
Yazdiginda soylerim yine de,burdakileride aktariyorum zaman zaman..
anladım canım herkes iyi olsun yeter.selam söyle

geçmiş olsun.bende burun damlası kullandım öyle rahatladım.

Gecmis olsun canim.sana mesaj atmistim gordunmu.gerci hastaymissin. Bende orda yazmistim sehir disina cikabilirim demistim. Ciktim bu gece ankaradan uzagim :)

Gecmis olsun sanada canim.bende yeni yila mide bulantisiyla girdim. Cok kötü oluyo.birde canimcim balik cinekop baligimis. Demistim ya pek anlamam diye gercektende anlamiyormusum. Esim diyorki nasil uydurdun mezgit diye. Mezgitin izgarasi iyi olnazmis birde. Herkes gulmustur sana dedi.az oncede yazdim bugunde 6 tabne hamsi verdim. Gerci derisini falan temizlerken bir kismi gitti.

Kizlar bugun esimin isi var diye memletime geldim. Hem ziyaret hem ticaret yani .1 bucuk hafta kadar esimle sehir sehir turlucam.ozledim valla esimle gezmeyi. Ozandan dolayi gidemiiyordum yaninda bir suredir.11 yildir beraberiz esimle. Valla sayesinde turkiyeyi gezdim simdi annemlerdeyim.cok ozlemisim memleketimide. Ara ara girip bakarim sizlere.birde kizlar ozan ilk defa burda 12de uyudu.nasil mukemmel birseymis bu ya. Umarim devamida iyi olur gecemizin. Dun gece 3 bucukta uyudu. Saba 9 da tamamen uyandi. Aradada 5 defa falan uyandi.harap olmus halde yol geldim. Eger burda guzel uyursa evi buraya tasiyabilirim okadar zor durumdayim yani.

Gecmis olsun canim.sana mesaj atmistim gordunmu.gerci hastaymissin. Bende orda yazmistim sehir disina cikabilirim demistim. Ciktim bu gece ankaradan uzagim :)
Saol cnk. Gordum mesajini cnkm iyi gezmeler sana.

cnm. Mezgit vermeyin zaten. Benim bildigim mezgit dip baligi. Yani agir metaller iceriyr vucudunda. Agir metaller de vucut atilamaz. Biz de baligi yiyince bizimde vucudumuzdan atilamaz. Zamanla o baligi yedikce, vucuttakinagir metal miktari birekerek artar ve metal zehirlenmesine yol acar. Levrek ve lüfer de dip baligi ama ulkemizde artik deniz levregi ve luferi yok. Genelde ciflikte yetistiriliyr. Bize dr.un dedigi levrek, cipura ya da lüfer olmali bebek icin. Etini de haslayip ya da izgara verin demisti dr.

Oh iyi olmus cnm. Ozanin da havasi degisir. Gezsin bakalim kuzucuk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cnm. Ben de tel.den kullaniyrm hep..bir sorun yasamiyrm. Coklu alinti ya tikliyrm. O zaman rahatlikla alintilama yapabiliyrm.

Ben artık hiç bişey vermiyorum iki gündür çorba meyve vs. yemiyor dökmek zorunda kalıyorum bıgün biraz çorbasına tuz koydum yiyecekmi diye yok tükürdü döktüm yine...
Oyyy cok zor cnm yemek yememesi. Neler verdin bir yazar misin? Bakariz, bizim verdigimiz ama senin yedirmedigin varsa onlari deriz sana. Bir de onlardan denersin

geçmiş olsun.bende burun damlası kullandım öyle rahatladım.
Saol cnm. Ben de kullandim ama yok nafile. Suan daha iyiyim. Ama burnumun ici disi; dudagimla arasinda kalan yer hep uçukladi. Fena halde. Bebegimi öpüp koklayamiyrm ;(

geçmiş olsun kızlar
Saol cnm.
Sanirim bende usuttum kc gundur mide bulantisi beni tuketti resmen.duru nasil bestekiz
Sana da gecmis olsun cnm.
bütün hastalara şifa,dertlilere deva olsun.benimde oğlum sık sık hastalanıyo.bir aydır nerdeyse günde 5-6 saat anca uyuyo.hayattan bezdirdi beni.ne oluyo bu çocuğa anlamadım.hepinizi çok özledim.
Amin cnm. Cok zor bu bebeklerin uyumamasi ;(

günaydın kızlar
ben de çok hastayım
sinüslerim tıkalı
başımı kaldıramıyorum

Gecmis olsun herkeseee,bizde hastayizz..
Herkes dokulmus yine

Cokkkkk gecmis olsun arkadaslar.
Syes Yusuf nasil simdi cnm?

Saol cnm tesekkur ederim. Yeni yil icin degil ama ertesi gun hemen damladilar bana. Neyse ben istedigimi zorla da olsa yapabildim sukur. Kv eve gidelim diyr, kp yapisip birakmiyr. Kadindan beter adam yahu.

Kızlar hastaneden geliyoruz kızımın bronşları tıkanmış bronşit başlangıcı dedi doktor.. 2 kere buhar verildi rahatladı uyudu yavrumm
Oy gecmis olsun kuzuma cnm. Nasil simdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…